0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (2,720 puan) tarafından

Kızımda  canım  hep poğaça  hamur çekerdi artı  kiwi vs...

Simdi gene hamileyim geçen  gün  tavuk döner  aserdim yemesem ölcem zannettim yedim şükürki☺️ 

Nedendir acaba boyle olan varmı?

11 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Dolu dolu istiyor insan bende öyleydim iki wafle . Tavuk döner.  Lahmacun falan bayağı yerdim . Sulu pilav çerez gibi gelirdi 
(7,121 puan) tarafından
;) öyle kızı benim ikinci yanlışlıkla . O olmasaydı birde kalacaktım ben . Eltim 3 tane doğurmuş ölü doğumlarda var . Bana diyor ki 3 tane doğur . Ha öl demişsin ha doğur demişsin aynı ben nasıl acı çekiyorum bilmiyor musun sanki dedim . Kendinin 3 var ya ben ikiyle kalıyorum diye çatlıyor
tarafından
Hahahaha kendisi yaptı kim ona dedi 3 yap çatlasın patlasın benimkilerde yapma diye tutturuyorlar wjsjs daha eltim yok tek gelinim;)
tarafından
Bu yanlişikla olma korkusu çok var bende yaa adetim gecikince benle adam diken üstünde oluyoruz wjjsjsj
(7,121 puan) tarafından
Şimdi garanticiyim üçlü kombo yapıyorum :)
tarafından
Neee 3 mu geliyorrr yoksaa istiyor musun
-Reklam-
0 oy
(234 puan) tarafından
Nedense benimde öyle poğça pizza börek bunları çok çekiyor cnm
(2,720 puan) tarafından
Insallah  aminnn zaten bizde soktayiz  onda hicbiseyim yoktu sonradan sıkıntılar çıktı  sen kaç  haftaliksin ❣
(234 puan) tarafından
Ben 21 haftaligim ilk gebelik oğlum olcak insallah canım
(2,720 puan) tarafından
Aaa maşallah  kuşum saglikla kucagina al  benimde kizim var bu  ne olcak meraklardayim
(234 puan) tarafından
Saol kuzusum sağlıklı olsundaa inan fark etmiyor ama Allah herkesin gönlüne göre verssin tabikide senin ikinci bi kız bi erkek iyi olur
(2,720 puan) tarafından
Ondan ziyade bi muradim var bekledigim  o olsun istiyorum  hayirlisi tabikide  rabbim ne verirse ona raziyiz yeterki  olsunda❣
0 oy
tarafından
Yee gitsin kizz sjsjsjjs hele birde hamilesin boşver yee sjsjsjjssj
(2,720 puan) tarafından
Yiyelim  şişelim ☺️
0 oy
(348 puan) tarafından
Bende hiç canım çekmez bulantılarım var 
(2,720 puan) tarafından
Benim bulantim  cok olmuyo midem dönüp  oturuyo  o kadar Allah yardimcin  olsun kuzum
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin 

Bende kızımda hep hamur işi yedım doğunca komple dadandım şimdi veremiyorum kilo
(2,720 puan) tarafından
Ben kizimda 27 kilo aldim  hepsini vermiştim  simdi bidaha aliyorum 2 bebeyle napcaz bakalim
(12,629 puan) tarafından
Kırkım çıktığında vermiştim emzirirken aldım geri . 6 kilo fazlam var bklm
(2,720 puan) tarafından
Verirsin kuzum ekmeği  azalt bol su
(12,629 puan) tarafından
Aynen kestım un ekmek  su zaten yıllardır içerım 2.5 uç lt
50 kilo olmak için ne vitamin ilaç içmişimdır bı doğurdum veremiyorum jssgjkşn
0 oy
tarafından
Tavukta bulunan vitamine ihtiyacı varmış vücudunun demek ki
(2,720 puan) tarafından
Hep yerim  normalde  ama resmen gözümün  önünden  tavuk  döner  geçti  ya ☺️
tarafından
Heheheh hamilelikte oluyor :) benim de canım Kepse pilavı istemişti hamileyken ama yeme imkanım olmadı.
(2,720 puan) tarafından
O nasil bisey hic duymadım
tarafından
Arap pilavı diye geçiyor canım. Medineli arkadaşlarım vardı onlar çok yapıyordu 5 senedir küsüz konuşmuyoruz o yüzden yiyemedim hiç
0 oy
(656 puan) tarafından
Kizimda hep meyve tatlı çekerdi benimde. Bu hamileliğimde sürekli canım pogoca kurt böreği cekiyo. 
(2,720 puan) tarafından
Valla benimde hep poğaça  hamur  kizimda kiviydi
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Şansa bende hiç asermedim asermek nasıl birşey merak ediyorum:))
(2,720 puan) tarafından
Cok guzel valla yemezsem ölcem hissi hemen  kocam ismarladida iftarda yedim☺️
0 oy
(4,951 puan) tarafından
Bende hamileyken aşırı hamur işi aserdim ve yedim doğurdum hala yiyorum
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Biz hamile değiliz bizim bile istiyor bazen bazi şeyler bende tavuk dönere bayılıyorum ya evde yap cnm 
0 oy
(719 puan) tarafından
Ben hiç biaey asermedim sadece saçma Bi şekilde küf rutubet kokusu koklamak istiyordum başka bisey hatırlamıyorum  :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
30 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hg99 (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 527 göst.
4 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 307 göst.
24 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 348 göst.
14 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

379,769 soru

11,368,641 cevap

34,850 kullanıcı

...