0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar dün yazmıştım okuyan arkadaşlar hatırlar eşimle 2 aydır birlikte olmuyoruz telefonuna bakamıyorum tuvalete bile telefonla giriyo yaklaşsam uzaklasıyo demiştim bugün konuştum sorunu sordum telefonuna bakmak istediğimi söyledim vermedi telefonunu bağırdı çağırdı hiç yok yere evden gitti 10 dakika geçmedi geri geldi al bak dedi bana güvenmiyo musun dedi aldım baktım hersey temizdi sadece yüklenip silinen uygulamalarında azar görüntülü sohbet bide instagram vardı onları silmiş sorduğum da haberim yok oralara bakacak kadar mı güvenin yok dedi bi daha kavga etti dışarı çıkıp sildiğini hissediyorum hemen geldi çünkü şimdi tekrar gitti bende mesaj attım bu eve bi daha gelirsen ben giderim defol git kimlerle konuştuysan önce evindeki namusuna sahip çık nankör dedim sinirden patlıyorum ağlamaktan bi hal oldum yaaaaa ;(

20 Cevaplar

+1 oy
(234 puan) tarafından
Belli herseyi silmis getirmis telefonu asla ama asla güvenme derim ayrica azar denen uygulama çok iğrenç evli bi adam onda mı takılırmış
(234 puan) tarafından
Yıldızlı yerde A.ptal yazdim
(1 puan) tarafından
6 aylık oğlum var annem babam vefat etti kimse yok Allahımdan başka anam babam saydım ben onu onların sevgisini onda aradım ben ne *** yicem yaa
(4,085 puan) tarafından
Bende o azar i muge anlida duymustum azar ne aaktan mi gelio demisti:)))allahtan kicam teknoljinozurlu :)intgrami bile bana sorar sunu nasi soyle yapcam boyle yapcam diye
(1 puan) tarafından
Allah ağzının tadını bozmasın
(4,085 puan) tarafından
Amin tabbim yannis yolda olanlara da hidayet versin umuari. Hatasini anlar  gereksiz heyecan ugruna yuvayi zedelemek yikmak  goze almak bile apyalca. Hatasindan doner insallh en kisa zamandw
-Reklam-
0 oy
tarafından
2.5 yasındakı kızım bıle anlar dısarı cıkıp sıldıgını, adama bak ya senı mı kandırıyo
(1 puan) tarafından
Çok kötüyüm ya gerçekten çok kötüyüm hak edecek ne yaptım diye düşünüyorum hiç bisey de yapmadım ben hak etmedim ya
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Once bagirip cagirma sonra on dakika gidip gelme sonra telefonu verme yanj hepsi acik malesef
(1 puan) tarafından
Allah belasını versin beter olsun benden bin beter olsun
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım. Hem suçlu hemde güçlü. 
(1 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum şu hayır mübarek günde Rabbim cezalandırsın beni bu hale koydu ya Rabbim büyük
tarafından
Aminn canım amin. Sen bol bol dua et. Beddua etme bosver
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun burası biraz olsun iyi geldi konuşup yazinca Allah birinizi bin etsin eşlerinizi şaşırtmasın sizi de insAllah
tarafından
Aminn canım benim. İnşirah süresini biliyorsan onu okurmusun
(1 puan) tarafından
Bilmiyorum ama açıp dinlicem şimdi çok sağol çok
0 oy
(2,015 puan) tarafından

Dini olarak da karısının ihtiyacını 45 günden fazla süre gormeyen erkeği boşama halkın var diye biliyorum ben bi araştır bu işi.

Ayrıca zaten sadakatsiz işler çevirdiği çok belli silip gelmiş çocuk kandırır gibi yazıklar olsun ya. Boşver hoyle bir adamla ömrünü harcama sen de insansın bi onurun gururun var yetişkin insansın ihtiyaçların var hem maddi hem manevi. Hiçbirini gormeyen bir adamla evli kalmanın ne anlamı var bir de evde işini görüyorsun yemeğini yapıp çamaşırını yıkıyorsun terbiyesiz herifler hicbir şeye saygıları yok
Boşa gitsin pislik
(1 puan) tarafından
Artık asla midem almaz kim bilir daha neler vardı ben o kafayla kurcalayıp bakamadım insan çocuğundan utanır ya yemin ederim çok kötüyüm çok
(2,015 puan) tarafından
Yol yakınken olay sıcakken kararınızı verin bir kere yapan bir daha yapar
(1 puan) tarafından
Çok haklısın Allah kimseye yaşatmasın insanı gam kesiyo da ihanet öldürüyo
0 oy
(1,731 puan) tarafından
Azar denen uygulama zaten pislik bir uygulama üniversitedeyken oda arkadaşım kullanıyordu böyle pislikce insanlar pislikce görüntüler denk gelebiliyordu. 
(1 puan) tarafından
Allah kimseyi şaşırtmasın mahvetti beni bitirdi resmen
(1,731 puan) tarafından
Rabbim akıl fikir versin
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Düşündüklerin dei haklısın bence. Cevap geldi mi ne diyor
(1 puan) tarafından
Benim gerçekten kimsem yok ama anam babam vefat etti bacımın biri var yurt dışında yaşıyo hiç arayıp sormayın umrunda olmam yani işim yok biseyim yok acıtasyon değil yanlış anlama ama gerçekten kimsesizim ben 6 aylik bi oğlum var bide onu bana veren boşansam ne yaparım nereye giderim hiç bilmiyorum hiç
tarafından
Yok kuzum neden acitasyon olarak düşüneyim
 Haklısın valla ne deyimki şimdi ben
(1 puan) tarafından
Dicek bisey yok ki yaşayan benim çeken benim ben diyecek bişey bulamıyorum ayağımda oğlum yüreğimde ağırlık ruhumda derin bi sızı dua edin Rabbim içime ferahlık versin nolur kendimi çok kötü hissediyorum en son babam öldüğünde böyle hissetmiştim annemi hiç tanıyamadım zaten babamın acısını bana unutturdu desem inanır mısın  nefes alamıyorum
(10,230 puan) tarafından
Önce güçlü dur anasını sen hayal kırıklığı yaşadın ama onunla doğmadın gayet ayakta durursun. Affedersen beş beteri ile gelir. Arkadaş yalanını asla yeme bu en AP.talcası kafası da çalışmıyor adamın
(5,406 puan) tarafından
Arkadaştan haber var mı,? Erkekannesi ne oldu eve geldi mi
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Sana yaklasmiyorsa kendini telefonlarda tatmin ediyor belliki,dışarı çıkıp tekefondaki şeyleri silip eve gelmiş işte bide çocuk kandırır gibi sana al bak mi diyor,gerek kalmadı zaten silmissin silecegini  deseydin 
(1 puan) tarafından
Bana yaklaşmaması için sebep neydi işte ne oldu böyle oldu o siteyi nerden buldu hiç anlamadım
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Eşin ne iş yapıyor canım o azar uygulamasında genelde askeri personeller oluyo ve eskortlarla konuşuyorlarmis
(1 puan) tarafından
Eşim eğlence merkezinde calisiyo garson
0 oy
tarafından
Kız ya bu erkekler kenilerini zeki zannetmiyor mu bak böyle bağırarak zaman kazandı sınırlı ayağıyla dışarı çıktı temizledi geri geldi oh ne ala memlket
(1 puan) tarafından
Öyle valla
tarafından
Aferin seni akıllı bıdık deseydin
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Belliki dışarda sildi getirdi bu erkekler kadınları geri zekalı falan mı saniyor acaba ya hayret ediyorum gerçekten güvenme canım belliki yemiş bir hat azar uygulaması zaten yeterli yani
(1 puan) tarafından
Yeterli demi bende öyle düşünüyorum:(
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Almasaydin telefonu beni s.alkmi sandın silip getirdin cocukmu kandırıyorsun deseydin firlatsaydin duvar ben bile sinir oldm 
(1 puan) tarafından
O kadar inanmak istedim ki ona bisey bulmasam o kadar inancaktım ki bana olan aylardır soğuklugu kaçmadı iç çamaşırında gördüğüm o beyazlıklar herseyi unutcaktım sanki
(1,373 puan) tarafından
Azar uygulamsı zatn arkadaslik sitesi degilmi neden yüklemiş onu
(1 puan) tarafından
Arkadaşı telefonunu almış o yüklemiş sonradan aklına gelmiş öyle söyledi
(1,373 puan) tarafından
Arkadaşlarda olmasa kime suçu aticaklar acaba arkadaşı onun  Telefona neden yüklemiş yani saçmalık
0 oy
(169 puan) tarafından
Bacım benim üzülme ağlama eden kendine eder. Rabb'im hesabını elbet sorucaktir. Sen namazını kıl aç ellerini Allah'tan iste benim kimsem yok deme kimseye ihtiyacımız yok bizi rahmetiyle kucaklayan Rabb'imiz var ona yönel inşallah bu sıkıntılardan kurtulursun.
(1 puan) tarafından
İnşAllah bacımmm Allah razı olsun Allah ağzınızın tadını bozmasın İnşAllah
0 oy
(531 puan) tarafından
Nefsimizin şerrinden Rabbim korusun. Anne baba olmayınca insan kendini güvende hissedemiyor birinden bir darbe yediği zaman. Hayat şartları insanları bazen bazı şeylere katlanmaya mecbur ediyor bu çok üzücü aradaki güven bitince sevgi saygıda bitiyor. İşte biz kadınlar mesleki güvenceleri olmalı okumalı çalışmalı ayakları üzerinde durmayı bilmeli ezik durmamali çalışmasa bile bir kadının altın bileziği kolunda olmalı çünkü o altın bilezik gün gelip senin yolunu açar. Ah insan ne dese bilemiyor zor bir durum Rabbim yardımcın olsun bir çıkış yolu versin sana 
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Sosyal medyanın renkli dünyasına kanmış demiş eskiden kızlar meşur olmak için İstanbul'a kaçardı şimdi tiktokta sayfa açıyorlar ya nediyim sosyal medyada bir haltlar yiyor belli yani 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
O an verse olur ama çıkıp gelmiş bide bağırıp çağırmış ise kesin düşündüğün gibi canım sıkma canını alma eve 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sonradan verilen telefona ne baktın kendini küçük düşürdün bacım 
0 oy
(943 puan) tarafından
Hemen boşanmayı düşünme. Oturun konuşun uzun uzun. Saçma sapan uygulamalardan vazgececekse sana zaman ayiracaksa telefonunu senin almana karşı cikmicaksa biraz zaman daha tanı ona. Boşan demesi kolay
0 oy
tarafından
Suçluluk psikolojisi gerilme kızma sinirlenme kendini haklı çıkarma çabaları çekip gitme sonrada al bak diyor kesinlikle seni üzmek olmasın ama birşeyler çevirdiği belli muhtemelen ya sadece erotik videolarla bu zamana kadar kendini tatmin etti yada görüştüğü bir kadın vardır bence bunu önce bı netleştir biraz kız geri barışmış gibi yap sonra telefonuna neler yaptığına çevrimiçi oluşuna bak takip et yani yakala ne yapıyorsa kanıt olarak eğer ciddi boyutta bir durumsa kadınla falan aldatiyorsa ayrilirsin değilse videolar kötü sahnler falansa da yine hatalı ama olsun neden bunu yaptığını sorarsın cinsel anlamda neden senden uzaklaştığını sorarsın yani 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ders vermek icin baba evine git gelip yalvarsin tovbe etsin sonra eve git?? Yada fake hesao ac onunla konuş mesajalro kaydet ailesine göster 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,174 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Suskungirl44 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 590 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,205 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Dilan55 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...