0 oy
1,174 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Sizlerin hepinizin yorumunu okudum ve utandigim için cvp veremedim dün eşimle konuştum doktor çıkardı iltihap için haberin olsun dedim çocuk da istiyorum dedim oda bak dedi bir anlaşma yapalım bir kere korunmasız yapalım tutarsa nasipte varsa olur nasibinde varsa bir kez yapsan da seni bulur ama ondan sonra bnden isteme dedi kabul ettim bugün korunmasız yaptı yaptiktan 10 dk sonra sağ kasigima ağrı girdi sizce tek ilişkiden tutar mı merak ediyorum sizler hakliydiniz kizlar

37 Cevaplar

+16 oy
(48,501 puan) tarafından
füze mi bu yapar.yapmaz hemen dollenssin tuttsun agri yapsin dur da ☺️
(48,501 puan) tarafından
belirtileri hemen olmaz ki spermler yoldadir daha sorduğu zaman ☺️
(48,501 puan) tarafından
kız ilk gece tuttugunu ne biliyonuz belki ikinci ucuncu gece yeni evliyken çok sık oluyo belki bir hafta sonrasi tuttu belki onuncu.iliskide hakkinizda hayirlisi olsunda esininfe istemedi onemli
(299 puan) tarafından
Ay komedisin :))
(41 puan) tarafından
İlk gece oldu sadece bir ay içinde başka olmadı korktuğum için o yüzden eminim
(48,501 puan) tarafından
senin yumurtalıklar hamile kalmaya musait demekki biz sekiz ay sonra tutturduk
-Reklam-
+2 oy
(2,222 puan) tarafından
Bi tanidigim var maddi durumu gayet iyi 1 çocukları tek var kadın yıllardır 2.cocugu istiyor adam istemiyor cocuk şuan 18 yaşında kadın bizim çocukları görünce içi gidiyor resmen 

Bana göre adamın yaptığı çok bencilce kadının anne olma hakkını elinden almis kadın direttikce adam ısrarla hayır diyor 
(2,222 puan) tarafından
Bende çok üzülüyorum ona
(119,149 puan) tarafından
ama ceylos cocuk sadece maddi durum iyiyse yapilmali diye bisi yok belki adamin kafasi goturmuyo ses sevmiyo
(2,222 puan) tarafından
Adam tekvando hocası yurtdisina falan gidiyor geliyor sürekli evde olan biri değilki bütün yük kadında
(2,222 puan) tarafından
Sevdos benim posta bak
(48,501 puan) tarafından
ee varmis cocuklari niye ici gitsin ki
+1 oy
(841 puan) tarafından

Keşke yumurtlama gününü takip edip  o gün kullansaydın şansını:D. Ama korunmayi biraktiktan 1 ay sonra falan daha yüksek ihtimal oluyor.

Ama az da olsa  esinde istiyor. Yoksa o riski de almazdı

Biraz zaman ver

(41 puan) tarafından
Cocukari çok sever hemde aşırı sadece mental olarak yorgun annesini kaybetti ona bağlıyorum bu durumu
+1 oy
(105 puan) tarafından
Ya canım kusura bakma ama eşin belliki çocuktan yana değil senin zorunlulugunla yapıyor bu seni rahatsız etmiyormu hadi diyelim tuttu gebe kaldin, bu gece sürecinde ve bebek doğduğunda seninle çocukla ilgilenmese ne olacak senin kararına çok saygı duyuyorum çocuk bu dünyada harika birşey ama bence zorlama bırak oda istediği zaman olsun ve tabiki hayırlısını dile..
(41 puan) tarafından
İlgilenen biri tırnaklarını keser yemeğini kndi yemez ilk ona yedirir parka götürür biraz zor süreçlerden geçti mental olarak yorgun annesini kaybetti
(2,138 puan) tarafından
Oyleyse neden ona süre vermiyorsun kendini toparlasın, böyle bir dönemde istemen bencillik olur
+1 oy
(929 puan) tarafından
Vllh cnm çocuk istiyorsun diye kötü yargilamiyorum seni ama karı koca arasında anlaşmalı çocuk çok saçma ilerde bir sorun olduğunda kocan ha bire yüzüne vuracak ben sana dedim,istemiyorum diye falan filan keşke iki taraf olarak olumlu baksaydiniz hakkınızda hayırlısı olsun 
0 oy
(419 puan) tarafından
Canim benim cocugum olmuyirdu asilama yoluyla bi cocugum oldu aradan 4 yil gecti her ay cocuk olsun diye cabaliyirduk bi ayda esimle kustuk o ay bir kere iliski oldu onunla hamile kaldim ve ucuncu cocuktada 2 kez iloskiyle kaldim olurmu oluyor ornek benim iste bir kez ile hamile kaldim
(41 puan) tarafından
Bilmiyorum ama gerçekten istiyorum cnm bakalim bugün oldu acaba ne zaman belli olur cnm
(419 puan) tarafından
Hayirlisi olsun insallah cnm kardesinde birkere kacirmayla hamile kaldi seninki olur yada olmaz kendini uzme zamani geldimi ne yaparsan yap onune gecemez kimse
0 oy
tarafından
Tek ilişkiden olabilir tabiki ama kasik ağrısı falan onalr senin psikolojik durumundandir  bı de bu kadar zihninde tutarsan yine olmaz sakın ol akışına birak
tarafından
Bn her iki çocuğum da da tek iliskiden hamile kaldım dün akşam postunu okudum eşin bence anne olma istegini geri verilmemeli
0 oy
(462 puan) tarafından
Önce iltihap için ilaç kullanman lazım canim iltihap risk bebek için 
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Olabilir ama eğer çok kafaya takarsan olacak mı olmayacak mı diye stres yaparsan olmaz 
0 oy
tarafından
Onu Allah bilir canım nasip ama karşılıklı isteseniz daha iyi olur eşim dun içime boşaldi sinirden ağladım mesela ben tedaviyle hamile kaldığım için korunmuyorum ama olursa hormonlarim düzene girmiştir eşime bağırdım çağırdım bende istemeliyim diye bana yeminler etti söz verdi bakslim
(7,871 puan) tarafından
Kız ertesi gün hapı kullansana ne kadar rahatsin sen böyle hem 4 aylık bebeğin var hemde eşinle hıc anlassmiyorsun bide ikincimi olucak
tarafından
Eczane çok uzak kim gidecek gi bi de tedaviyle oldu ya pekte olacağını sanmıyorum doğumdan sonra gittiğimde aynıydı yumurtaliklarimda pek düzelme olmamış zor normal yolla demisti tabi yine de belli olmaz ertesi günü hapı değilde doğum kontrol hapına başlayacağım bugün ablam uğrayacak ona aldiririm doğumdan sonra düzene girmemisti ama şuan girmişte olabilir diye düşünüyorum
(563 puan) tarafından
Senin postalrını okumuştum eşinle problemlerini Hall etmeden sakın ikinciyi yapma bacım ezilen kadınlar oluyor hep erkeğe olan yok. Ertesi gün hağı da emziriyorsan kullanamassın diye biliyorum
tarafından
Olmazsa spral taktiracagim canım en garantisi yoksa asla istemiyorum bende evliligim asla düzelmiyor hala da ayniyiz
0 oy
(1,540 puan) tarafından

Rabbim bu dürüstlüğün için inşeAllah sana bir evlat daha verir umarım tutmuştur evet bir ilişkide bile tutma ihtimali var aklıma müge anlıdaki bir adam geldi biz sadece bir ay beraber olduk bir ayda çocuk mu olurmuş diyo ordaki doktor olur tsk ilişkide bile olur çocuk diyo haha çok gülmüştüm ona rabbim sana da versin cnm eşinin içine de evlat sevgisi versin oda istesin <3

(1,540 puan) tarafından
Düşünme acaba varmı diye ve kendini stres etme haha bakarsın rabbim ikiz verir kız kocana dersin bak ne bereketli tohumun varmış bir atışla iki bebe dersin☺️☺️☺️
0 oy
(1,477 puan) tarafından
Bu kadar istiyosan o zamn çıkarmadığını söyleyecektin
0 oy
tarafından
Ornek ben tek bir kere korumasjz ilişki oldu hamileyim bende tutmaz bir kereden demiştim ama öyle olmadı 
0 oy
(1,124 puan) tarafından
İltihap varsa tutmaz iltihap için tedavi olmanız lazım ayrı ten bu bebek konusunu kafanızdan çıksrmanız lazım ben sizin yerinizde olsam eşiniz istemiyor hiç bu topa girmem tekte olursa olur yoksa yok bidaha felan bunlar aşırı saçma şeyler
0 oy
(7,927 puan) tarafından
Rabbim nasip eder inşallah keşke yumurtlama günü yapsaydın tutma ihtimali yüksek olurdu. Kardeşimde tek ilişkiyle hamile kaldı oğlu 6 yaşında şimdi 
0 oy
tarafından
Kuzum keşke o şansını yumurtlama gününe denk getirerek yapsaydın olma sansın çok daha yüksek olurdu 
0 oy
tarafından
Van'ın benimki bir kerede tutmuş olmaliki 

Hesaplayin ca o güne denk geliyor 
0 oy
(125 puan) tarafından
Özel degilse esin neden 2. Cocuga bu kadar karsi
0 oy
(563 puan) tarafından
İltihap varsa biraz zor bacım ya keşke önce iltihap tedavisi olsaydın
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Tek iliskide tutarda 10 dakka sonra tutmaz :) daha spermlee yumurtaliga ulasmamistir bile. 15 gun sonra test yap erken gebelik belli olur. Insallah yumurtlama gunune denk gelmistir. Gonlune gore hayirlisiyla olsun ins :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 858 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde Errkeekannesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 1,331 göst.
0 oy
9 cevap 557 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,121 cevap

34,775 kullanıcı

...