0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Kızlar tercih yapacağız şu illeri yazmayı düşünüyoruz nasıllar ve onun harici eklemek istediğiniz illeri yazar mısınız ve sırayla hangisini yazmamızı istersiniz fikrinize çok ihtiyacımız var 

Biz başa şunları yazmayı düşündük;

1.Mardin 

2.Elazığ 

3.Batman 

4.Van 

5.Muş 

6.Artvin sizce sıralama nasıl elazığla van arasında 2 numaraya hangisi olur kararsız kaldık onun harici diyeceklerinizi merakla bekliyorum. 

20 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Vanli degilim aydinliyim ama evlilik gereği orada yasyrm doğu illeri arasinda bir cok kisiden duydugumda en jyisi van der herkes bndr çok begenyrm batidan gelip burada çok zorluklar cktm ama alisiyo insan zmnla
(1,032 puan) tarafından
Ne gibi zorluklar çektin mesela canım bizde yazdık yani iyi dediler baya deprem oluyor mu mesela orda hangi ilçeleri yazalım köylük gibimi bizim olduğumuz ilçe mesela şuan ki çok elit yer ondan kiraları nasıl pahallı yermi
(162 puan) tarafından
Merkezdeyz biz batı cok sicak bir yer bn aydindan geldm bura kislari cok soğuk gecyr kiralarda degsyo yani evin  eski yeni olmasina göre kültürler yemek kulturleri gelenek gorenk vs farkliydi siz tayinciniz ama  kulturler szi pek etkilemez bn buraya evlilik yptgm icin o yuzden dedm ilceler hakkinda hic bir fikrim yok sadece Edremit cok yakin merkeze birde Tuşba edremit sahili falan gzl ama merkezde cok guzel doguda gorev yapmk isteyenler ilk sirada vani dusunebilir
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
Van ve Batman güzel şehir batman sıcak baya yalnız
(1,032 puan) tarafından
Kız Batman'a metropol dediler şok oldum sen biliyor musun çıksa batmanın hangi ilçelerini yazalım mesela neresi merkeze yakın hayat nasıl pahallı yermi Kiralar ilçeleri köy gibimi
(829 puan) tarafından
Batman metropol değil ama baya gelişmiş bir şehir yaşanabilir kiralar yerine göre çok ucuz da var çok pahalı olan da besiri ilcesi 10 dk mesafe de özel araçla Hasankeyf turistik yer yarım saat yolu var merkezle arasında Sason bir saat yolu gar merkeze köy gibi yer küçük kışın kar yağar çok soğuk olur Gercüş de bir saat gelişmemiş bildiğin köy gibi Kozluga gitmedim içinden geçtim sadece birkaç defa
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Bir vanli olarak tabikide VANNN diyorum asla pisman  olmazsnz  
(1,032 puan) tarafından
Gelirse hangi ilçeleri yazalım canım ya hangi ilçeler güzel ve köylük gibimi biz sakarya ilçesindeyiz ama baya elit onu soruyorum kiraları yaşamı nasıl sebzesi meyvesi gezilecek yerleri çokmu
(2,297 puan) tarafından
Edremit guzel tuşba guzel cnm. Her yeri gezilecek bir sehir van merkez de verebilirsn
(2,297 puan) tarafından
Suan ailem tusba da otuyor ordaki cevre koylerinde karakol var hepsi cok beğeniyor abimlr arkadaşlar ve hiç gitmek istemiyorlar gerçekten.
0 oy
tarafından
Diyarbakır 

Van 

Urfa 

Mardin 

Batman

Muş ve Elazığ güzel değil 
(1,032 puan) tarafından
Muş'un tazminatı varmış canım elazığı ben biliyorum malatyalıyım ama idare eder tazminat var diye zaten eşim diyor birikim güzel yaparız
(1,032 puan) tarafından
Bu arada diyarbakır nasıl canım ya ilçeleri özellikle
tarafından
Canm ben merkezdeyim ya
0 oy
(3,823 puan) tarafından

4 yıl Van da yaşadım keşke gelmeseydim diyorum. 

Ama merkez çıkar mı size önemli olan o 

Muşu ve Elazığ'ı yazma derim ben onun yerine Bitlis Tatvan yazabilirsiniz varsa eğer.

(1,032 puan) tarafından
Çoğu kişi beğenmiş ama canım senin olduğun ilçe neresiydi neleri hoşuna gitmedi pahallımı oralar insanları nasıl mesela bizm burdakiler yabani gibiler yani muş yazma nedenimiz bol birikim rahat yapılır diye bende istemiyorum ama eşim çok istiyor kıramadım ve 3 yılmış az çocuğum okula batıda başlar diye düşündüm elazığda güzel yani bakma ben çok severim benim 2.memleketim anama babama da yakın her hafta giderdim
(3,823 puan) tarafından
Muş pahalı bir yer canım çokta ucuz değil benim arkadaşım Muşlu bırak para biriktirmeyi ay sonunu zor getiriyorlar. Üstelik 2'si de çalışıyor.
Ben çalıdıran ilçesindeydim küçük bir ilçe ama uygundu da aynı zamanda. Lojman olmazsa kiralik evler biraz pahalı 2500 falan olmuştur. Mesela Bahçesaray Başkale bunlar yaşanılacak yer değil. Ama ipekyolu Erciş Gürpınar Gevaş edremid falan güzel ilçeleri. En son baktığımda kiralar 2500 5000 arası idi. Eğer eşin asker veya polisse lojman çok oralarda. Heryer pahalı artık canım ucuz bir yer yok ki.
İnsanları çok iyi ben oradaki saygıyı hiçbir yerde görmedim. Paran olmasa bile sana istediğini verirler sonra verirsin hocam derler.
(1,032 puan) tarafından
Dediğin gibi ya çok pahallı Muş'tanda soğudum bir anda valla eşime diyeyim yazmayalım çok teşekkür ederim bu arada van çıkarsa dediklerinin hepsini yazıcam ben bilmiyorum sanki van çıkıcak gibi ama hayırlısı yinede ve dediğin gibi herşey uçuyor şimdi
(3,823 puan) tarafından
Valla canım ben şuan geri git deseler düşünmez giderim vana belki alıştığımdandır.
Muş yerine Tatvan yazabilirsiniz hem Van gölünün kıyısı hem vana yakın küçük ama güzel bir ilçe
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Van 1. Sırada olmalıydı ❤️
(1,032 puan) tarafından
Gerçekten mi peki olmasının nedenlerini dermisiniz ve mardin falan nasıl batman muş yazdığım diğer iller
(7,747 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oraları bilmem de ben Vanliyim Erciş'liyim Erciş harika bir yer özelikle Edremit İpekyolu Tuşba filan
0 oy
(333 puan) tarafından
Eşin asker mi polis mi yada siz ona göre yazim 
(1,032 puan) tarafından
Asker canım
0 oy
(77 puan) tarafından

Elazığ güzel il neden herkes yazma demiş 

:angel:

(472 puan) tarafından
Evet ya bende Elazıgliyim biliyorum güzel bı şehir . Neden öyle yazdılar merak ettim
(1,032 puan) tarafından
Kız ben aslen malatyalıyım elazığa ben her hafta giderdim Patnos hariç tüm ilçelerini yazıcaz tabi nasipte varsa başta da Sivrice diye düşünüyorum ama sizin bildiğiniz varsa dermisiniz kızlar
(3,823 puan) tarafından
Patnos ağrının ilçesi değil mi canım
(1,032 puan) tarafından
Ay kız pardon o kadar düşünmekten Palu Palu canım kusura bakma
(472 puan) tarafından
Paluda güzel baskilde sivricede . Merkez  olsa daha iyi kebanda güzel
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Muş Malazgirt’te 4 yıl kaldık gelişmişlik pek yok merkeze çok uzak 
(1,032 puan) tarafından
Evet kimse beğenmiyor muş ama tazminat çok diye eşim istiyor çok rahat para biriktirilir diyor yani sence nasıl canım mesela neyi sevmedin nesi kötü hepsini dermisin
(13,047 puan) tarafından
Gelişmişlik 0
Ve sürekli köyler de kavga oluyor bir bakıyorsun aylarca sürüyor 4 gün köyde kalıyorlar
Ve dağ görevleri oluyor 2 3 günlük
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Van çok iyi merkezi felan gayet gelişmiş bide Bitlisinn Tatvan ilçesi ben oralıyım yabancı kişiler bayılıyor orayı yaza bilirsiniz 
(1,032 puan) tarafından
Bitlis de tatvan bide ahlat dediler iyi diye diğerleri kötü dediler canım sence nasıl ve eşimi komando olarakta atabilirler o sıkıntı oralarda yaparlarmı sence
(2,701 puan) tarafından
Merkez sıkıntı ama dedikleri gibi ahlat Adilcevaz Tatvan süper merkezdeyim sahsen bişey yok burada sevmiyorum pek
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Mardindeydim güzel 
(1,032 puan) tarafından
Mardin'in birtek Artuklu il jandarma var canım merkezde yani ben çok gitmek istiyorum güzelse neleri güzel ayy aydınlat beni insanları iklimi hayat pahallılığı ucuz bi şehir mi ev kiraları ve Artuklu nasıl bir yer merkeze çok uzakmı gezilecek yerleri çok var mı pikniklik v.s
(2,974 puan) tarafından
Biz kabaladayiz merkeze en fazla 10 15 dk uzaklika biz Ankara'dan geldik burası daha batı doğu ile alakası yok kiralar pahalı yerler de var ucuz yerler de ben mahelleden tuttum mesela kiramiz 1000 lira sıfır daire. Gezilecek yerleri çok çalışma şartları genelde 24 24 oliyor
0 oy
(544 puan) tarafından
Sıralama çok güzel Mardinliyim Mardin çok güzel ikinci Van derim üçüncü Batman diğerleri hakkında bilgim yok hakınızda hayırlısı olsun inşallah 
(1,032 puan) tarafından
Ayy en istediğim yer mardin biliyor musun Rabbim nasip eder inşallah çok merak ediyorum nasıl bir yer a dan z ye anlatır mısın hayat ucuz mu orda ev kiraları gezilecek yerler varmı merkeze ne kadar uzak bir tek Artukluyu seçebiliyoruz merak ediyorum baya hemde
(544 puan) tarafından
Canım mesleğiniz neydi asker felansa Artuklu çok sakin turistik bir yer Artuklu merkez zaten batıdan gidenler çok sıkıcı bulanlar var heryer taş olduğu için yeşilliği buralar kadar çok yok
(544 puan) tarafından
Gezilecek yerleri beyazsu var kapalı çarşı var mova Park var telkari çarşısı var çok gelmiyor aklıma
(544 puan) tarafından
Ev kiraları büyük şehirlerden daha uygun
(544 puan) tarafından
Hayat maalesef ki heryerde pahalı birde 7 yıldır İstanbul'da yaşıyorum
0 oy
(123 puan) tarafından
Doğulu değilim ama orda yaşamış biri olarak 1.sırada diyarbakır olmalı doğunun başkenti çok güzel yaşanılacak birşehir doğugöreviniz bitince üzülerek dönersiniz ordan 
(1,032 puan) tarafından
Benimde diyarbakırlı arkadaşlarım var ama mesela eşime ninja diyorlar hiç sevmiyorlar ondan ben korkuyorum ve Kürt değil ben kürtüm istemediğimiz ilçeyi yazarsak aniden mesela Liceye bile atabilirler bu onların elinde yoksa yeni şehiri ben çok beğendim aşırı güzel çok güzel hemde
(123 puan) tarafından
Ha ben şehir olarak merkezi kast etmiştim ilçeleri bilemiyorum
0 oy
(4,681 puan) tarafından
karstan geldim esim asker ben sevmistim
(1,032 puan) tarafından
Kız kars çok soğuk diyorlar hakikaten de öylemi ve kaç yıl kaldınız
0 oy
(472 puan) tarafından
Elazığ çok güzel memleketim buyur gel komşum ol 
(1,032 puan) tarafından
Kız komşumsun zaten bende malatyalıyım elazığı çok iyi bilirim canım memleketim o kadar seviyorum ki Patnos hariç inşallah gelirse heryerını yazıcam merkeze gelir ama inşallah ya sen neresinde oturuyorsun inşallah gelirim de komşu oluruz olamasakta Malatya'ya gidiyorum gel başımız üstünde yerin var
(472 puan) tarafından
Malatya'ya geldim bı esnafa orda bı kız vardı güler yüzlü çok tatlı depremde vefat etti dediler çok üzülmüştüm . Eşimin akrabaları malatyadaydi bazıları elaziga geldi . Köye giden oldu . . Palu Elazığ Patnos Ağrı canım. Ben merkezdeyim
(472 puan) tarafından
Gelirsen yaz bana ❤️
0 oy
(415 puan) tarafından
Erzincan varsa yazabilirsiniz diğerlerini bilmiyorum 
(1,032 puan) tarafından
Erzincan var kuzum ama maaşı batınınkiyle aynı bizde birikim yapmak istiyoruz ondan tercih etmek istemedik birde ben gittim çok küçük yer herşey kutu gibi sevdim aslında ama eşim istemiyor
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Kardeşim altı sene Van da okudu harika bir yer diyor giden hiç kimsenin güzel değil dediğini duymadım. Bir de aslen Muşluyum orası da küçük bir şehir. 
0 oy
tarafından
Kars yazma şansınız varsa Kars da olabilir. Güzel sakin bi şehir herkes kendi halinde kimsenin kimseye zararı olmaz.  insanları özellikle çok çok iyi 
0 oy
(267 puan) tarafından
Mardin e geldik 3 yıldır burdayım her şey insanları iyi hoş da sağlık yönünden çok ger kalmış burası . Hastane içşn genelde Diyarbakır tercih ediyoruz yaklaşık 1 saat mesafe 
0 oy
(575 puan) tarafından

Elazığlıyım ve şuan gurbetteyim Cağnım memleketim güzel ve özel kesinlikle hiç bir konuda sıkıntı yaşamazsınız<3

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 369 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 285 göst.
20 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 607 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nurdaan (173 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı