0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından
Kızlar böyle mesela bazı insanlarla konustugum zaman bana çok kötü geliyor kötü anlam veremediğim Bi his oluşuyor içimde bütün günüm öyle kasvetli geçiyor kötü bisey söylemese bile söylediği hersey bana kötü hissettiriyor hemen konuşmayı kesmek istiyorum afakanlar basıyor sizde böyle oluyor mu merak ediyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bazı ınsanlar çok fesat gözleri değiyor değişikler o yüzden çevrenizdeki insanları özenli seçmek lazım 
(760 puan) tarafından
Bazilari çok yakın konuşmak aynı ortamda bulunmak zorunda kalacağımız insanlar oluyor maalesef
-Reklam-
+1 oy
(7,502 puan) tarafından
Pek insan içine çıkmıyorum valla olursa da bi daha görüsmuyorum 
(760 puan) tarafından
Ama benim anlatmak istediğim bariz yaptıkları biseye şahit olmadım benim hakkımda konuştuklarını duymadım konuşurken verdikleri hissiyat bu bende baba tarafından yengelerle falan konuşmuyorum sildim hepsini numalqri dahi yok bende çünkü gerçekten fesatlık var içlerinde çok şeylerin denk geldim
(7,502 puan) tarafından
Canım aynı şey işte bak biz annemin tarafıyla uzaktik sonra onların olduğu şehire taşındık mesela bi teyzemin kızı var bana mesaj atardı soğuk konuşurduk bana samimi gerçek gelmezdi ben hariç bütün kuzenleri severdi onu hatta annem gamze iyidir öyle yapma konus kızla arkadaş olur sana burda kimsen yok falan dedi yok içimden gelmedi ısınamadım hep mesafemi koydum sonuç o da benden uzaklasti sonra noldu biliyo musun 2 büyük teyzem var 55 56 yaslarindalar ikisinide gelinleri var gelinleri birbirine küstürdü teyzelerime birbirine küstü bi de o teyzelerim 2 erkek kardesle evliler yani hem elti hem kardeşler noldu böylece 2 kardeste küstü 2 bacı da küstü 4 gelinde küstü 2 sene kustuler neden gamzenin nisaninda büyük teyzem gelinim küçük teyzemin geliniyor konusuyo heryere gezdiriyo sürekli ara harcatiyo demiş bunu yetiştirmiş bunun için 2 aile birbirine düştü burda bu kadar kusecek ne var sen kardeşlerine oturunca gelinin olsa böyle bi durumu konuşmaz mısın derdini anatiyo kadın kkardesine durumları çok kötü çünkü kardeşinin kizida gidiyo diğer teyzenin gelinine teyzem senin hakkında böyle böyle dedi diyo başka başka şeyler ekliyo sen düşün
(760 puan) tarafından
Benimki de belki böyle biseydir ama herkes öv öv bitiremiyor bende kendimden anormallik arıyordum :)
(7,502 puan) tarafından
Vala seni bilmiyorum bacım ama ben bi insana isinamadiysam mutlaka bişey cikiyo yani o yüzden kimseyi dinlemem annem bile olsa az insan çok huzur :)
(760 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz:)
+1 oy
tarafından
Öyle tiplere bende denk geliyorum  enerji sömüren tipler olumsuz negatif enerji salarlar dua oku içinden vesveseli tipler hep onlar 
(760 puan) tarafından
Aynen aynen öyle oluyor valla ama ben hep mesafemi koruyorum 10 kere arasa Bi kere acıyorum mesela hep He tamam aynen kısa tutuyorum cevapları çünkü dediğiniz gibi en ufak Bi fikir dahi versem sonradan pişman oluyorum
tarafından
Hahaha aynı ben kız Allah yardımcın olsun vardı öyle biri beni sürekli arıyordu günde 10 defa nerdeyse açmamaya çalış isim var müsait değilim sen hiç arama bı sure sonra keser aramayı hiç sevmem ben telefonda zırt pırt konuşmayı pffff
(760 puan) tarafından
Valla elli kere de arasa Bi eşya aldıysa onu anlatmak için 51 inci kez yüzsüz gibi arayanlar var onu napalim  :D
tarafından
Hahahahah deme yaaa sen soğuk davran o zamanla uzaklaşır insan sevmiyoruz be artık pih rahat bıraksınlar be bizi
(760 puan) tarafından
Nerde o günler :D
0 oy
(760 puan) tarafından
Böyle hisseden yok mu yalnız mıyım 
0 oy
(133 puan) tarafından
Bende eşimin annesiyle ilk tanıştığımda öyle bir his olmuştu bende ve tanıdıkça da nekadar da doğru bir hissiyat olduğunu anladım bende de var o hisler
(760 puan) tarafından
Benimde hep hissettiklerimden kazık yemisimdir ama bazen öyle Bi an oluyor ki konuşmama sebebin olmayınca kimse de inanmıyor eşim hep napti ki sana ne var bunda sen öyle hissediyorsun diyip bastırıyor beni
0 oy
(119,844 puan) tarafından

kime kotu dedimde iyi cikti bu cok iyi dediklerimde kotu cikti nedense:ermm:

(760 puan) tarafından
Bende Tam tersi hep

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 553 göst.
14 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Zehracann (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 986 göst.
0 oy