0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından

Kızlar diyete başlıyorum yarından sonra daha önce yapıp 8 kilo vermiştim şimdi kalan bütün kiloları vermek istiyorum bu çayı gördüm acaba diyetle birlikte işe yarar mı kullanan oldu mu

image

2 Cevaplar

0 oy
(7,735 puan) tarafından
Çok zararlı bu çaylar 
(37 puan) tarafından
Bu ödüllü olunca acaba bi denesem mi dedim
(7,735 puan) tarafından
Yani bunların amacı kusura bakma ama ishal yapmak. İshal olunca da doğal olarak kütle kaybı oluyor ama bu vücuttaki su ve kastan oluyor yağlar olduğu gibi duruyor. Diyetisyen arkadaşım var ben de kullanmayı düşünmüştüm aslaa önermedi. Uzun vadede sağlık sorunlarına ve bağırsak tembellesmesine yol açıyormuş. Ben de şimdi diyetteyim ve spora gidiyorum en sağlıklı kilo verme şekli bu yani çayla versen de bıraktığın gibi geri alırsın
(37 puan) tarafından
Bebeğim den dolayı spora gidemiyorum online diyetisyenle görüştüm daha önce de öyle kilo vermiştim amacım daha çok kilo vermek bu çaylar destekler diye düşündüm tşk ederim bilgi verdiğin için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunu değil de Atik Tea kullandım. Görümcem kullanıyordu bizim düğünden önce faydasını gördü Baya. Ben de aldım tadı biraz tuhaf ama yudum yudum içince içiliyor yani. 
(37 puan) tarafından
Link var mı canım bana atsan
tarafından
https://instagram.com/atik__tea?igshid=YmMyMTA2M2Y=
 İnstagram üzerinden canım. Wp numarası yazıyor oradan irtibata geçebilirsin
(37 puan) tarafından
Tşk ederim
tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 313 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 362 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Cemrenin mamasi (8,421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
1 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevah (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 406 göst.
9 Ekim 2020 Diğer kategorisinde sl1111 (134 puan) tarafından soruldu

382,923 soru

11,462,134 cevap

35,052 kullanıcı

...