0 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar şimdi dün akşam canımız bir şey istedi aldık geldik eşim uyurken hazırladım yarısından azını dolaba attım bir daha yeriz diye o da uyandı geldi bu az bilmem me konuştu bende dedim ki tamam hayatım dolaptakini de çıkarayım dedim hala söyleniyo bende biraz sert bir şeklde tamam hayatım çıkarırım dolaptakini dedim gitti içeri tafralı sonra yetiştiremedim çocuk iş yemek derken ezan okunurken getirdim son tabakları ona da laf etti yoğurt istemşti yapamadım sonra çorbamı içtim yapayım diye ona demeden gittim aldım geldim sofrada yaptım yaptım yoğurdu ye hadi dedim sen ye diye terslendi tafralı gittin yaptın geldin ye kendin dedi ondan önce de ciğerleri büyük doğramışsın diye laf etti sanmışki ben kızıp öyle doğramışım halbuki o demeden doğrayıp atmıştım dolaba sonra iyice zoruma gitti lokma geçmedi boğazımdan dedim sağol burnumdan getirsin sofrayı dedin ama içim köpürüyo başladım ağlamaya kalktım sofradan banyoya gittim ağladım biraz geldim o arada bunları için biraz atıştık neyse anladı herhalde naptığını iyi davrandı falan sonra bi uyudu uyandı bana küs neymiş sofradan kalkmışım suçluymuşum anneme kadar getirdi lafı ondan öğrenmişim de bilmem ne bende dedim terbiyesizleşme madem terbiyesizlik yapıcaksın sende annenden iftar sofrasından ağlayarak adam kaldırmayı öğrenmişsin bende sana böyle terbiyesizlik yaparım dedim küstü yattı uyudu hala da haklıyım diye tafralı 

15 Cevaplar

+1 oy
(3,480 puan) tarafından
Aynı eşim resmen sataşmak için bahane aramış 
(1 puan) tarafından
Hurma yedirirdi bana dedim yedirmedin bu gün dedim çıkıştı git kör şeytan uymicam sana dedim ama eşim uydu
(3,480 puan) tarafından
Hele Bi de orucu bahane etmiyolar mi sanki sadece onlar aç ben akşama kadar bebekle geberiyorum gece uyku yok Bi de küfür hakaret dinliyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,519 puan) tarafından
Cok ufak bi seyi o uzatmis sen de cok duygusala baglamissin canim he diyip gecseydin ya ne diye agliyosun erkek milleti düz beyinli iste yapamadiysan iki tane eli var kalkip yapsaydi bosverrr dusunme bile o kadar onemsiz bi olay birbirinize de boyle ifak seyler icin kirici soz soylemeyin anneler falan ne alaka iyi bir anınızda bunu esinle konus her seyi ailelere baglarsak her tartisma gunlerce surer diye
(1 puan) tarafından
Çok saçma gereksiz şeylerden çok saygısızca yerlere geldik resmen
0 oy
(249 puan) tarafından
Erkek milleti hiç bir zaman haksız olduklarını kabul etmezler 
(1 puan) tarafından
Bu da ayrı bi sürüm hiç kabul etmez
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Aranmış resmen kocan 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Küsmeye bahane ararken ben 

Eşin özel gününde herhalde tövbe estağfurullah 
(1 puan) tarafından
Ne bileyim bilemedim ki
0 oy
(48,690 puan) tarafından
cocuk gibi esin
(1 puan) tarafından
Aslında böyle tavırları pek yoktur ama o gün nolduysa
0 oy
(2,846 puan) tarafından
Ayy en nefret ettiğim şey hani şu ailemizi ortaya atıyorlar ya alakası olmadığı hâlde en gıcık olduğum şey.benim kocada aynı.bosver canım sen haklısın ama takma kafana görmemezlikten gel bu sefer . gelip özür dileyecektir haksız olduğunu anlayıp 
(1 puan) tarafından
Bende hiç sevmiyorum tartışıyorsak ikimiz tartışıyoruz me başkasını karıştırıyorsun onlar kapının dışında kalanlar biz ikimiz halletmeliyiz dedim
0 oy
(75 puan) tarafından
Şu yemek için eşlerine kaba davrananları anliyamiyorum ya bir günde yemek eksik olurversin bir günde sofrada bir şey eksik veya az olsun ne olmuş bide ramazan yani insanın bazen hali olmuyor. Boşver canım hiç takma anlar bence hatasını.
(1 puan) tarafından
Vardı bir şey ama haksız yere etti işte
0 oy
(247 puan) tarafından
Erkeklerin bazen adet donemi gibi bi gelir giderler benim esimde ole 3gun once saatlerce ona alisveris yaptik bak bak hic ses etmedim ertesi gunde kiza bisyler almak icin ciktik kiza aldik yazlik mont alalim dedi onuda aldik bide ben yardimci olurum su guzelmis bedenini bulurum fln sonra kiza bakda bende bakayim dedim 3gomlek denedim 3aldim 3basortu denedim hemn hadi dedi aldim bide ceket alacakdim begendim denememistim onu koydum sunu al dedi denemedim bile bosver dedim oburkuleride alma o zmn dedi ses etmedim aldik ciktik arabada bagirmaya basladi hep ayni seyi ypiyon surat yapiyon vs diye eve geldik biraz sessiz kaldik kahve meyve tabagi hazirladim geldim tenezul edip icmedi yemedi bende kahvesini ictim takmadigimi gosteriyim diye yatti uyudu sahurda kaldirdum yedi yatti ne bu tavirlarin yetr dedim cvb bile vermiyor bende basladim sen hep bana bole diyon sana kiza saatlerce gezsek denedsek ses etmezsin ben 2 deniyim hadi hadi dersin bisy alacak oluyorum agzimla burnumdan getrdin keske almasaydim rabbim giymeyi nasip etmesin fln filn dedim bidaha seninle alisverise fln gitmm nabarsan yap dedi ben sinirden agladim sbaha kadar ise giderken kaldi hala agliyom hic tinlamadn cikti gitti bazen desikler aksam hic bisy yokmus gibi konusuyor 
(1 puan) tarafından
Geliyorlar demekki hepsine de
(247 puan) tarafından
Gelir giderler arada
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Klasik erkek tafrasi
(1 puan) tarafından
Valla iki günde eziyet etti resmen suratla
0 oy
(734 puan) tarafından
Bence oruç eşinin başına vurmuş yada iş yerinde falan biseye sinirlenmiş gerilmiş mantıksız Bi sebep kavga içn 
(1 puan) tarafından
Sanırım öyle
0 oy
tarafından
Ben çocukla yemekle uğraşcam o tavırlanip gidecek olanında dökerim kedilere bakar kalır ya yemeği ya çocuğa bakacak öyle bı dünya yok en baştaki hatası bu desin o zaman sen git içeri al çocuğu ben yaparım tafra öyle olur böylesini yapana da ne önüne yapıp koyacaksın sonra böyle haklı görür kendini
(1 puan) tarafından
Daha bu gün yüzü gülmeye başladı ben kıyamıyorum içimdeki sevgisi öfkemin sinirimin önünde hep ama onun için aynı şey değil
0 oy
(2,023 puan) tarafından
Hani tartışırsın trip atarsın eşref saatindir alınırsın neyse de konunun aileye gelmesi epey can sıkıcı. Aileden vurulmaması gerekiyor. Yapıcı davranmışsın alttan almışsın ama eşin biraz gerginmiş galiba bahanesi olmuş bunlarda. Olabilir ev içinde bu tarz şeyler. Ama ile konusunda net bir dille uyar. Aranızdaki meselenin onlara sıçraması zamanla ikinizin içinde de ailelere karşı nefrete dönüşebilir. 
(1 puan) tarafından
Valla bende anlamadım saçma sapan bir şey uzadı yüzüne de dedim dün akşam biz böyle her sorunda ailelerimizi için işin katarsak çözemeyiz çok terbiyesizce ve saygısızca tartıştık hiç hoş olmadı dedim
(2,023 puan) tarafından
En güzelini demişsin. Açık olmak her zaman iyidir. O da oturup salim kafayla düşününce yaptığının gereksiz olduğunu anlayacaktır.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Durduk yere tartışma çıkaran eşin. Tabi ki sen haklısın. Ama eşin de maşallah kavga etmek için en saçma sebepleri bulmuş. Bende sen hiç üstüne gitme. Bu tür insanlar küserek karşı tarafdan adım bekler. Sende küs tavır al demiyorm. Sadece sanki ortada bişey yokmuş gibi davran ki bence yok zaten. Yani küs olduğunu tavır yaptığını anlamamış gibi hiç birşey yokmuş gibi normal davran. Yani her zaman nasılsan öyle ol. 
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Annen öyle yetiştirmiş diyen eşe a iyi hatırlattın arayıp anneme teşekkür ederim beni de kendi gibi yetiştirdiği için derim beğenmeyene de kapı orda 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 357 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 463 göst.
3 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.