0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Arkadaşlar ben zere gecn hafta heryeei dip köşe temizledim halilarimi yikadim herşey temiz. Perdelerimide şimdi yikiyorum yarın cam sildikten sonra takacağım fakat temzilige nasıl nerden başlayacağımi hiç bilmiyorum 2 çocukla ne kadar zor oluyor biri 4 yaisnda diğeri 3 aylık lütfen akıl veisrir misnz

6 Cevaplar

0 oy
(2,675 puan) tarafından

Hicbiryerden başlamayarak:D

(682 puan) tarafından
Keşke öyle bi ihtimal olsa :))
(2,675 puan) tarafından
Biz yapmadik ölmücez yarin yapanda bir olcak yapmayanda☺️
-Reklam-
0 oy
(2,004 puan) tarafından
Bence sira sira deilde direk dal ne yapsrsn kar hesabi
(682 puan) tarafından
Öyle yapayım bncede
(2,004 puan) tarafından
Bencede nasil yapım demektense benmde 2 cocuk var biri daha 15 aylik girismisim yapabildiğim kadr parca parca
0 oy
(343 puan) tarafından
Birak yapma zaten yapmissin perdelerinde yikaniyomus iste cocuklu ev normal degilmi kendine bebelerine vakit ayir 
(682 puan) tarafından
Öyle mi yapayım. O zmn camlarimi sileyim. Yerleri silip supureyim duvalar koltuklar bunlar var
(343 puan) tarafından
Canim benim evlatlarinla ilgilenmen daha onemli zaten dip kose yapmissin camlarini iki dolandir tak oerdeni koltukmus haliymis ugrasma  gelen olursada senin koltuguna bakacaksa hic gelmesin yani milletin dusuncesine gore illa yapim diyosna yapma zaten
0 oy
(7,243 puan) tarafından
Bende geçen haftadan sildim cami perdeyi yıkadım çok birşey yok ben yarın salondan başlayıp bı cami dolandirip sil şupur toz al çıkarım odalarin camını silmeyecegim mutfak oturma odasını şöyle bı silerim geçenki yagmurda biraz kirlenmiş o kadar geri kalan yerleri sil şupur toz al yapıp banyo tuvalet hipolarim tamamdır 
0 oy
(1,697 puan) tarafından
Mutfağa ve oturduğunuz odaya uzak odalardan başla sonra yatak odanı salonu koridoru mutfağı banyo tuvalet
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ooo sen bitirmissin ben daha başlamadım bile.anca.cam sildim tamam. Bayramdan sonra sobayı kaldırcam perde yikicam halıyı.yikamays vercem koridaordakileri makinaya. Bitti. Koltuk örtüsü.kullaniyom.koltukalri da 2 3 güne bir supururum zaten silmicem ay yazarken yoruldum. 
(682 puan) tarafından
Bnde okurken :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 139 göst.
0 oy
12 cevap 194 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 223 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy