0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (2,474 puan) tarafından
Kardesim gorev yaptigi yerde kizla tanisti nisanlandi nikahina diye geldik 

Gelin hanim aikesini bayramdan sonra cagirmis kendi ailesi gelmeden evi hal yoluna koyak diye de agzyka soykedi

Annem 64 yasjnda benim 2 bucuk yasjnda oglum var gunluk sul supur derle topla zor yapiyorum 

Biz bekar evu temizleyip esya yerlestircrz 

Ev bu haldeyken kalkti gezmeye gitti esyalar geldi dihe aradim kurmalari vakit alir arkadaslariyla oturuyoruz dedi kapatti resmen gundelikcilige gelmisiz

Kendi bacilariyla gulup soyluyo on plandalar hep erken onkari cagirsaydi onlarin akillariyla hareket ediliyo 

Simdi trmizlik yasli kadinla cocuklu bana kaldi 

Bide ailesi nikahtan sonra memleketimize gidjp annrme misafir olacak durumumuz var mj yok mu

Annem bilezik nasil yapcam.diye kivranirken bide bunlarin masrafi.cikti basimiza 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız olduğu gibi bırak evi sende çık git o ne öyle ya alıştırmayın en başından
(2,474 puan) tarafından
Annem banyoyu yikiyacakti biraktirdim kendi ana babasi kiymetli
-Reklam-
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Oy maşallah. Baştan yanmışsınız siz. 
(1,910 puan) tarafından
Ya su mübarek günlerde rabbim bilsin. Sen çile çekmeye mi geldin o eve. Eşin ne diye durmuyor arkanda. Çok üzülüyorum böyle şeyler okuyunca.
(2,474 puan) tarafından
Esime de diyemem basima kalkar kardasin boyle sade sahipsz beller diye valla az once bende icimd3n onu dedim Rabbim beni kullari eziklesin diye yaratmis
(1,910 puan) tarafından
Yalnız o kız şimdiden böyle de kardeşin bu duruma ne diyor? Çok ayip çok.
(2,474 puan) tarafından
Kardesim yapiyo asil yolda geliyoruz telefom acti esyalar.gelecek karismayin diye o onu soyledigi sirada da oglm elimi.birakti.tren icine kacti cvp veremedim nasil bagiriyo karismayin diye biz ** gibi titiryoruz azarlamasin diye neyse dedim.bizene ya bizene sonra diyo niye xvp vermiyon oyle br gck benim kardesim oglan elimden kacti diyom
Sonrada sey dedi biraz daha erken gelseydnz nisamlimin ailesi gelefek her her daginik ise.gidiyom.yapamiyom daha yolda dedi niyetini el kziina gerek kalmadan
(1,910 puan) tarafından
Vah ki ne vah. Ben olsam bir dakika durmazdım çok samimi söylüyorum. O anacığına sana yazık.
0 oy
tarafından
Ben elimi sürmem valla kimse kusura bakmasın. 
(2,474 puan) tarafından
Oturdm sinirden agliyorjm gelin oldm ayak altina.gittim gorumce oldm gundelikci kldum hicbi  bir yerde degerim.olmaz bazen diyorum sinirden suqn belki boyle ysziyorum ama icimden gecende tam olarak bu Alllah jm beni kullarina eziklesinlerr diye yaratmis
tarafından
Valla kusura bakmada burada olay senin erkek kardeşinde bitiyor. Şimdiden böyle ise evlenince ilerleyen zaman da durum daha vahim olur
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yapma kız bırak gelince kendi yapsın yaparsa oturur yapmazsa oturmaz 
(2,474 puan) tarafından
Simdi kardesim aradj oglani disari cikarip.hava aldiriyim.sakinliyim.diye dusundum biz birazdan geliyoruz ustalar esyalari kuran oruc tutmuyolar yemekleri yapmaya baslayin dedi kapatti
(7,376 puan) tarafından
Yapmayın kız kardeşine şöyle sizin eşyalarınız ben çocukla annemle nasıl yapayım bunca işi gelin yemeğinizi yapın diye soylenseydin ya kız onlar keyif sürecek sen ugrasacan yapma bir şey kız boşver gelip eşyalarının yanında dursaydi yemeğini de yapıp verseydi
(2,474 puan) tarafından
Erkek kardesim de valla yapacaz mecburuz
Omrumde bir kere kardesimden dedim ki piknige gidelim tum masraflar benden hic ailecek gitmemistik dedim  benj basip azarlamisti 3 gun izne geliyom.onu da senle.mi harciyim arkadaslarimla.eglenefem salin kendini o.kadar degerli gorme demsti icime.mih gibi oturmustu akljma geldi gecen yaz soyledigi soz ne enayiyim me ezigim diyorum.
(7,376 puan) tarafından
Kardeşin diye mecbur değilsin canım hayatı kuracağı gelin yapsın
(2,474 puan) tarafından
Narsistin teki
0 oy
tarafından
Burda hata gelinde degilki kardeşinizde siz ordayken arkadaşlarıyla gezmeye gönderemez eşya gelecek biliyor senin ne işin var dur evde annemin yaşı var ablamın çocuğu var aklın basindami senin diyecek yüzü bulmuş tabiki yapar gelin 
(2,474 puan) tarafından
Dun soyledim beyas esyayi annem aldi dedm.kardeskm.kizq bsch ta bir ay calismisti onjnla aldim.demis niye.elin kziinina anam aldi.demiyo ona da sinir oldum
tarafından
İnsan annem aldı ailem yapti der daha saf bırakın kendi haline belasını bulmuş kendinizi yipratmayin yeter her türlü siz kötüsünüz onlar için şuan gelinin o tavrı tamamen kardeşinizin hatası kim bilir neler anlatıyor sizi kötülüyor daha görürsünüz en ufak tartismada
(2,474 puan) tarafından
Kardesim hicbir zaman dwger vermedi ki annemi ihtiyaclarini karsilama araci gorurdu benj de habire azarlqr dururdu bencildi hep derdi once ben
Simdi kqrdesimin yanjnda da dicem beyaz esylari kim.qldi diye tatsizlik cikar diye.korkuyorm
tarafından
Şahsen umrum olmaz yansın ortalık küssün daha iyi benim için habire kendimi ezdiremem yapmadığınız için de zaten size böyle davranabiliyor ki birisi bana bı hata yaptığında önce düşünüyorum ben nasıl fırsat verdim de benim alınmadan kizmamdan üzülmem umrunda olmayıp böyle yaptı diye  sürekli birinin arkasını toplarsaniz bu durumda olursunuz bazen bırakmak gerek herşeyi
(2,474 puan) tarafından
Cok dogru diyosunz gelin hanim yuzu asik geldi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 930 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 344 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...