0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sabah okadar sevincliydim bayram oldu diye eşim sayesinde burnumdan geldi kaç gündür bayramın ilk günü aile ziyareti yaptıktan snra iki saatliğine bı dışarı çıkıp gezicez dedi benim ailem burda değil az öncede eşime dedim hadi gidelim artık yok dedi hava güzel değil yağışlı ters bı şekilde hava bı bulutlu bı güneşli ama asla yağışlı değil ben eve geldim iki gözüm iki çeşme küçük görümceme de dedi çıkma görümcem ağlayınca gitti gönlünü aldı özür diledi gönderdi dışarı eniştesi ve eşi biras tartıştı gitti getirdi gönlünü aldı ben saatlerdir evde oturmus sinirden ağlıyorum bana msj atmış hadi gel cikcaz bende hayır gelmem dedim adam saatlerdir ne bir mesaj ne bir evr gelip bakıyor ben bugünü resken kabus gibi sinirden ağla ağla gözüm şişti off yarın ciksrcam diyo bide sizce nasıl bir tavır koyuyim insan en azından gelir bir özür diler demi bayram bayram ailem yanımda değil zaten beni bu kadar ağla
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşuna niye ağlıyorsun çıkarmıyorsa çıkarmasın bunun için gözyaşı dökme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amann canım salla valla bizde köye geldik sabah uyuyakaldim diye anasi babasi doldurup saldi bende hiç biri ile bayramlasmadim oda benim ailemi aramadi napim içim buruk bayramlasmadim diye ama bayramlasmakda istemiyorum 
0 oy
(7,428 puan) tarafından
Bugun buralar cok karisık 
0 oy
tarafından
Böyle durumlarda nasıl ağlıyorsunuz iki gözünüz iki çeşme gözleriniz şişecek derecede böyle bir şey başıma gelse hiç ağlamam bana böyle durumlarda sanki evde cenaze varmış gibi ağlamak çok komik geliyor götürmedi diye kendinizi bu kadar parçalamayin ya kendiniz çıkın dışarı eslerinizi alistirmissiniz yok dediği zaman dizinizi kırıp evde oturmaya harseyi esinizden beklemeyin çocuk değilsiniz 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 87 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı

...