0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı

İnşAllah okursunuz. Bundan 9 sene önce ailemi trafik kazasında kaybettim annem babam 3 kız kardeşim ve abimi o araba da  olmadığım için hala kendime kızıyorum hiç birinin acısını unutamadım imkansız gömülürlerken teker teker mezarlarına koştum toprak atmayın diye ama gömdüler psikolojik tedavi gördüm çok çok çok zor günler geçirdim kendimi toparlayamadım önüme bakamadım psikolojim belki düzeldi ama ruhum paramparça amcam yanına aldı sağolsun öyle böyle bakti bana sonra onun istediği biriyle evlendim yakın arkadaşının oğlu daha sonra anne olmak istedim eşim de baba çocuğumuz olmadı senelerce kaynanam soranlara  kısır dedi onu dedi bunu dedi tedavi gördüm bi kızım oldu adı melek naz ellerinizden öper oda 5 aylıkken sma tip 1 tanısı koydular bağış para derken istenen para toplandı dubaiye gittik tedavi için haftalarca hastanede yattım sonra doktorlar geldi para eksik dedi tamamlanmamış dedi para yollıcaz diyenler bahanelere girmişler yatırmamışlar sonra tekrar Türkiyeye geldik şimdi kızım yoğun bakımda bende onun yanında ismini melek olsun diye melek koymamıştım bayram desen 9 sene önce kara bayramım oldu eşimi sorarsanız da aldattı beni bahanesi de çok bunalmış kızımızın hastalığından şeytana uymuş bi an kafasını dağıtmak istemiş benim ki kafa degil mi onca şey yaşadım kızlar ben çok kötüyüm kızım gelebileceği son yerde Rabbimden tek isteğim ona çektirmesin daha fazla onu alsın peşine de beni belki annemlerin yanında kızımla daha mutlu olurum zaten onları da çok özledim 

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Ölmek her zaman kurtulus değil iki tip insan var birincisi bela ve musibet uğrar ama o Allah yolundan hiç şaşmaz namazlarini kılar bütün ibadetlerini yapar kazanın kaderin Allah'tan geldiğine iman eder bir gün olecegi güne hazirlik yapar bu dünyanın gelip geçici bir telaş olduğunu bilir 

İkinci tıp insana musibet uğrar neden ben Allahım canımı al diye isyan eder hiçbir ibadetini yapmaz ve karamsarlığa düşer 

Sonuç olarak bu dünya cidden boş kardeşim annen baban gibi sen de olebilirdin ölüm kolay olan zor olan hazırlıksız ölmek 
(4,361 puan) tarafından
Masallah cnm ne guzel yazmissin
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun çok güzel yazmışsın ama gerçekten dayanamıyorum dun bunu yazdıktan sonra öyle baktım da bi anne uyuyamıyorum bıktım artık diye yazı paylaşmış insan olarak uykusuzluğa bilr dayanamıyoken inan bu durum çok zor Allahim günah yazmasın ama çok isyan ettim
-Reklam-
0 oy
(6,715 puan) tarafından
Böyle hayatlara inanasim gelmiyor gerçekten. Yani bu kadar acı da üst üste olmaz ya. Allah yardımcın olsun gerçekten zor 
(1 puan) tarafından
Çok yorgunum hem bedenen hem ruhen eşi tarafından aldatılan bi kadın ne yaparsa hiç birini yapamadım halim yoktu sadece dinledim ve Allaha havale ettim çok zor durumdayım
0 oy
(1,825 puan) tarafından
Bu yazı biyerden alıntı yeni üye olmuşsunuz yardımmi istiyorsunuz anlamadım ben ismi Melek demişsiniz Melek koymadım yazmışsiniz Biraz kafam karıştı 
(1,825 puan) tarafından
Siz ölümü istiyorsunuz:(((
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun evlatlarınızın acısını göstermesin sizi çaresiz koymasın
(1 puan) tarafından
Yoruldum gerçekten çok yoruldum size okuması kolay gelmiştir ama yaşaması beni bin kere öldürdü zaten
(1,825 puan) tarafından
İnanın herkesin imtihanı farklı bu dünyada sizin yaşadığınız bu şekilde en acı yavrunuzla bizlerde farklı şekilde hergun ölüp diriliyoruz kimi eşi ile kimi ailesi ile en acısı evlat tabiki onun bir tanımı olamaz Allah dert verip sabır edecekmi bu kulum dermiş isyan etsekde boş yapcak hicbirsey yok inanın artık şöyle söyliyim okumak kolayca gelmiştir demişsiniz ya bende okadar omuzlarimda okadar yük varki ağrıyor artık kolumu kaldırmaya mecalim yok yavrum için ayakta duruyorum....
(1 puan) tarafından
Kimse kimsenin içini bilmiyo Allah sizede sabır versin yavrunuzun gözüne yaş değdirmesi Meleğim 3 gündür yoğun bakımda 3 gündür belki bir iki poğaça geçmiştir boğazımdan ama hastaneye neleri geliyo gördükçe yine diyorum ki beterin beteri var
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Çok etkilendm. Allah yardmcn olsn. Ailen arabadayken sen neredeydn merakmdan soruyorum.  Yani benm diyecek hiç bir şeyim yok. Kelimeler kifayetsiz. Allah sabır versn. Hidayet versn.  
(1 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun.  Annemler memleketteydi abim onları almaya gitmişti ben evdeydim
(1,151 puan) tarafından
Canm bnm  allah evladnı bağşlasn sana
(1 puan) tarafından
Amin Allah bin kere razı olsun sizinde evlatlarinizi inşAllah dua edin melegime
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm Allah sabır versin canım. Imtihan dünyası herkes herşeyden imtihan oluyo Allah'a dua et bol bol canım.
(1 puan) tarafından
Sizde dua edin insAllah Allah evlatlarınızı bağışlasın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 270 göst.
0 oy
9 cevap 247 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 106 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

385,462 soru

11,526,385 cevap

35,196 kullanıcı

...