0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,103 puan) tarafından
Kızlar merhaba benm babam hemofili hastası iki erkek kardeşim de yok zatenn babada olanın erkek çocuklarında hastalık olmuyor ama kız çocukları taşıyıcı oluyor yani kız çocuklarını erkek çocuklarında oluyor oda %50 ihtimalle. Ben 18 yaşına gelince doktor taşıyıcı olup olmadığıma dair test yapacaktı hic yaptırmadım. İki halamın çocuklarında torunlarında yok ama bi halamın var. İki oğlu da hasta ve bi erkek torunu da hasta amcamın İki erkek torunun da da yok 2 amcam ve babamda hastalık var ama küçük amcamda yok. Şimdi benim oğlum olursa eğer onda da %50 ihtimalle olacak veya olmayacak. Rabbim den gelen hersey basim gözüm üstüne bi kızım var bide oğlum olsun çok isterim.  Bebeği hemofili olanlar yada bi tanıdığında olanlar zorlukları nelerdi acaba  

1 cevap

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Kızlar cevap verir misinz
(1,017 puan) tarafından
Postunu yeni gördüm canm oğlun kaç aylık öncelikle ve hangi şehirde yasiyosun?? Ve %50 ihtimal var ya %100 hastalığı taşır ya da %100 hastalığı taşımaz biz teşhisi 8aylikken koydurduk canm detaylı bilgi veriririm sama ister burdan ister Instagram ister de whatsap üstünden özelden yaz canm
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 112 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,017 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
+1 oy
2 cevap 98 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...