0 oy
122 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,798 puan) tarafından
Yenidoğan bebeginiz ve  kendiniz için alışveriş yapmaya başladınız mi

8 Cevaplar

0 oy
(48 puan) tarafından
Eylul veya ekim gibi olucak ama daha cok cok erken cinsiyeti belli olsun kiz olursa pek bisey almicam kizimdan kalanlar var erkek olursa. Muhtemel 30. Haftadan sonra baslarim. Saglikla gelsinler
(1,798 puan) tarafından
Amin canım Rabbim hayırlısıyla kolaylıkla kucagimiza almayı nasip etsin. Bziim cinsiyet belli oldu birşeyler almak istiyorum acaba henüz erken mi diye düşündüm
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Ben yavaştan almaya başladım cinsiyeti belli olduğu için. Hastane çıkışı(2) adet, 3-6 ay sıfır kol zıbın ( 3 adet), 3-6 ay uzun kollu zıbın (3 adet), kalın battaniye, çorap 3 çift, alt üst şeklinde 3 takım aldım.
(1,798 puan) tarafından
Güle güle giysin sağlıcakla gelsin kuzucuk
(261 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun. Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip eylesin inşaAllah cümlemizin evladını
(1,798 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(34 puan) tarafından
2. Kızım olacak ablasının herşeyi var pek bi şey almıycam kendime bi takım pijama alsam yeter 
(1,798 puan) tarafından
Benimde diğer oglumdan var kullanacaklarim ama yinede eksik çıkıyor bakınca elbisenin dışında
0 oy
(636 puan) tarafından
Hamile değilim ama iyi dilekte bulunmaya geldik sağlıkla gelsin inşallah canım
(1,798 puan) tarafından
Sağolasın canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim güzel yorumun için
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Doğum Ekim'de cisniyet belli değil bişey yapmadım henüz 
(1,798 puan) tarafından
Inşallah tez zamanda öğrenirsin
(7,228 puan) tarafından
İnşallah bakalım
0 oy
(330 puan) tarafından
Cinsiyetini duzgun bir sekilde ogrenirsem baslicama ama yok ogrememedim bi turlu
(1,798 puan) tarafından
Hayırlısıyla öğrenirsin inşallah 14 haftalıkken söyledi doktor ama net demedi bu hafta öğrenirsem tam olarak ona göre bende başlayacağım krem şampuan falan ilk bunları almayı düşünüyorum
(330 puan) tarafından
Bana da 14 haftalikken yuzde 80 erkek dedi ama emin olamiyorum 17. Haftada gittim bacaklari kapaliyidi. İlk cocugumda da hep kiz dediler son ayda erkek dediler bunda da oyle olur diye baska bir doktorun yine erkek demsini bekliyorum emin olamk icin
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Ağustos sonu Eylül başı gibi görünüyor ama cinsiyeti daha ögrenemedigim için bebeğe bir hazırlık yapmadım kendim için de pek bişey lazım değil sadece 2 pijama alırım hastanede giymek için o kadar 
(1,798 puan) tarafından
Sağlıcakla kucağına al inşallah
0 oy
(472 puan) tarafından

Allah nasip ederse  cnm Eylüle denk geliyor sadece 4 tane zıbın bir takım ağız bezi aldım Bir de yumuşak olan boyunluklarda birkaç takım çorap Cinsiyette belli ama biraz daha geçsin Allah izin verirse :))

(1,798 puan) tarafından
Hayırlısıyla kucağına al inşallah canım
(472 puan) tarafından
Amin canım inşallah hepimiz sağlıklı kucağımıza alırız
(1,798 puan) tarafından
Amin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 200 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 594 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
2 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,327,968 cevap

34,783 kullanıcı

...