0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Eltimin ablası 1 aydır burda 2 de çocuğu var kızı 4 yaşnda bnm oğl da 2 yaşında bnm oğlum istiyoeki beraber oynasın şımarıklık yapıyor sarılmak istiyor birlik istiyor neyse anneside sürekli oğlumu itekliyor git şuradan aman eline şunu alma kızına paylaşmam diyor faln oğlm havuç görüdü istedi vermiyorum dedi ciddi ciddi de vermedi eşim versene diyince verdi, bende dedm ki Dilan senn işin zor okula gidecek hayata karışacak sürekli peşinde olamazsın oğlm kıza yaklaşamıypr düşünün yaklaşıyor kız basıyor çığlığı herşeyi esirgiyor oğlm dan oda bana çıkıştı senn oğln vuruyor dedi vurmadı bak vursa bn müdahale ederm zstn çocuk oyun istiyor sadece sen gereksiz müdahale ediyorsn dedm bana hakaret etmeye başlayınca bnde söylendim ona snr oğlumu aldım başka odaya geçtim arkamazodan geliyor acaba odadan bişi kalıcaz mı diye oğlum eline boya kalemi aldı kız kendini yerlere atıyor anneside dikmiş tepemde duruyor aldım boyayı oğlm elinden bokk bunlar dedm sanma daha güzellerini alırım dedm attım duvara eşim de çocuğu aldı çıktı bnd earkasndn çıktım okadar sinir oldm ki anlatamam snra kaynanam da arkamızdan çıktı benm çocuğumu kimse hor göremez kimse ezmeye dışlamaya kalkamaz ağzına ederm asla da susmam misafire misafirliğini bilsin 2 kere istekledi çocuğumu sesimi çıkarmadım bu sefer dışlayınca ağzına ettim 

14 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bende senin yerinde olsam ağzına sıçardm!! 

Bir daha da asla aynı ortamda bulunmazdım
(2,804 puan) tarafından
Bulunmazdım da zaten, hadi bayram dedik gidecekler bişi olmaz dedik benm oğlm kıza 1 santim yaklaşınca kıyameti koparıyor
-Reklam-
+1 oy
(48,629 puan) tarafından
*** bunlar iyiydi☺️ ben gozlemliyorum kendiminkine mudahele ediyorum eger kizima zarar verecekse onada mudahele ederim 
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Keske öyle yapacağına çocuğuna biraz paylaşmayı birlik oynamayı ogretse hadi paylaşmayı geçtim en azından adam gibi davransa karşısında büyük adammi var sanki oda bebek daha resmen nefret kusmus gibi 
(2,804 puan) tarafından
Ya kendisi de paylaşımcı değil oğlum diyorki bana havuç verrimisin vermem diye çıkıştı gözlerini belertiyor faln, bize baya kinlenmiş
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Eltinin ablası ne alakalı sizde kalıyor 
(2,804 puan) tarafından
Bizde kalmıyor eltimde kalıyor kaynanmla oraya gidelim dedik gittik olay öyle yaşandı
(7,232 puan) tarafından
Hm burda kalıyor diyince sende kalıyor anladım boşver aman gitme bı daha o varken bı onun çocuğu var sanki sadece
0 oy
(480 puan) tarafından
Eltinin ablası nerde kalıyor ? Eltinlerde mi kalıyor ? Sizde herhalde kaynanan ,sen ,eşin ve çocuğun eltinlere oturmaya gidince yaşandı bu olay . Bu olaylar yaşanırken eltin ne yaptı ? 
(2,804 puan) tarafından
Eltim çalışıyordu mesaiye kalmış,kaynımda aradı biz kaynanamla başka yerden geliyorduk eşimle kaynımda bahçeye ilaç atmaya gitmişlerdi aradılar sizin evin oradayız yine bize geçin yemek hazırlayın geliyoruz dediler bizde öyle gittik
(480 puan) tarafından
Anladım. Sizin yerinizde olsam bende sizin gibi yapardım . Misafirmiş bi de o evde . Ayıp etmiş . Hiç muhatap olma böyleleriyle
(2,804 puan) tarafından
Zehir etti yemeği de kaynanam da bizden hemn snra çıktı evden, benim çocuğumu kıskanıp esirgiyor herşeyi 1 sntm yaklaşamıyor oğlm hemn siper oluyor önünde bnde dayanamadm söylendim
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben etmiyorum bugün sahile gittik 2 yaşında ki çocuk geldi oglumu itti benimle oyna diye bir şey yapmadım kendi kalkti zaten ikinciye de aynısını yaptı yine kalkti çocuğun annesi geldi oğlum yapma öyle falan dedi ben karışma taraftarı değilim bu çocuklar bazı şeyleri şimdiden öğreniyorlar o kişi çocuğunu egitememis cokta iyi etmişsiniz 
(2,804 puan) tarafından
Eğer ters bişi olsa ben grrekeni yaparım ama aşırı tepki veriyor
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Kimse kalıyor bu kişi 
0 oy
tarafından

Sonuna kadar okumadım ama asla karışmam kafam dinleniyor birbiriyle oynadıklarında dünyalar benim oluyor oyuna dalıp beni unutuyorslar :D

0 oy
(5,457 puan) tarafından
Valla iyi yapmışsın canım öyle yapana az bile çocuk bunlar kendi aralarında kavga da olavak oyunda ama büyükler karışmıcak ciddi birşey olmadığı sürece 
(2,804 puan) tarafından
Oyun oynamak istiyor bnmki kız kendini yerlere atıyor kadın hemn gözlerini belertiyor Ömer diyor akıllı ol bnm oğlumu korkutuyor bnde dayanamadm misafirliğe başlamatmasın dedm saydırdım büyük kavga çıkardı da eşim aldı bizi çıktık evden
(5,457 puan) tarafından
İyi olmuş boşver dün bizimde görümcemin torunları vardı hepsi de bir araya gelince itişiyolar oynuyolar ne yapayım yani cocuklari mi döveyim şimdi itişirler birazdan oynarlar
0 oy
tarafından
Kız bu arada eltinin mi ablası senin eltin görümcen falan da degil ne alaka 
0 oy
(2,869 puan) tarafından
Ay o kızda anasını da  bı güzel döverim çocuk demem 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Aynisini yaşadım ama bu kdn tam bir ruh hastasıydı durmadan konurdu oğlum balın aldı onun oğlu oğlundan 1 yaş küçük kadın oğlu istemediği halde zorla oğlumdan almaya çalıştı oğlum istiyecek üzülecek o istemeden versin dedi oğlum dovmuyirdu oynamak istiyordu ayakta durup oğluna siper oluyordu sürekli efe yapma efe büyük efe durmuyi efe o bebek hâlbuki oğlumdan 1 yaş küçük onun gözünde oğlum delikanlı ve vahsiydi bende senjn gibi dedim bir otur istersen oğlum birşey yapmıyor ki dedi oturacam oturacamda oğlun dursa dedim oğlum ne yapmış sanki oğlum canavardir durmadan oğlumdan bahsediyorsun aldım oğlumu çıktım arkadaşımın ablasiydj arkadaşıma gitmiştim bende arkadaşım aradı neden gittin gel dedi bir de arkamdan sen kirildin mi ne demişim dedi onu yollmak istedim asla ömrüm boyunca bir daha o kadınla aynı ortama girmem eminim ki o çok insanlada kavga etmiştir daha edecektirde kadın bildiğin deli arkadaismda kabul etti ablam pskolojisini oğluyla bozmuş dedi
(2,804 puan) tarafından
Yemin ederm ki aynen böyle davranıyor Du buda herkez de şahit oldu asla bnde ya yana gelmem
(7,940 puan) tarafından
Oda ruh hastasıymis nefret ediyorum öyle tiplerden
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin, kizi cok kiymetliyse fanusa koysun beslesin orda.
(2,804 puan) tarafından
Bnm çocupumda kıymetli ama 1 santim bile yaklaşmasına müsaade etmiyor ötekileştirip ayırıyor çocuğunu ezmeye çalışması son dayanak noktam oldu eğer eşim beni alıp dışarı çıkmasaydı saç başa girerdik kesin
0 oy
tarafından
Bu ne be mal mı eltinin ablası. 

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 434 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 813 göst.
28 Ekim 2019 Aile kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.