0 oy
358 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (646 puan) tarafından
Kızlar Dyson aldım vaktim bana kalıyor çay kahve icebiliyorum diyen var mı özellikle çocuklu olanlar ? Benim 10 buçuk aylık bebeğim var eşim asker yüzünü gördüğümüz yok bebek iş güç derken ne bir çay icebiliyorum ne kahve sizlerde fark oldu mu

19 Cevaplar

+1 oy
(104 puan) tarafından
Hayır olmadı kendi kendine süpürmüyor ya
(646 puan) tarafından
Evet ama hani şöyle normal süpürgeler çok uğraştırıcı kaldır indir vs bide mesela benim samsung eski model ve hiçbir işe yaramıyor bide süpürgeyi açınca oğlum huzur vermiyor arkamdan geliyor resmen evi süpürmek işkence oluyor
(104 puan) tarafından
En iyisi robot ya o süpürsün sen çayını iç
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Ben robot aldim silip supurme ozelligi var. Genelde silmeyi kullanmiyorum. Gunluk supurmeyi cok iyi yapiyo. Dysonda boyle bisey yok tabi. Iyi bi supurge ama illa olmali mi tartisilir.
(2,443 puan) tarafından
Resetleyip yeniden haritala duzelir. Benim carpmiyo bana diyorsan eger. Sensoru var yaklasinca hemen geri cekiliyo
(3,650 puan) tarafından
Aynı model canım xiaomi s10+ benim çok çarpıyor ya
(2,443 puan) tarafından
Benim carpmiyo acaba haritalandirma dogru degil diye mi oyle. Esneme yeri var carpsa bile doner hemen
(3,650 puan) tarafından
Sandalye ayaklarına aşırı takılıp çarpıyor oturma odası yatak odası ve koridoru da bir haritalandirdi ayırmadı anlamadım vallaha ya
(2,443 puan) tarafından
Resetle bi daha kur bence
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Kendi kendine süpürmüyor ama makine kaldır indir olayı olmadığı için hızlı bitiyor işler ve bende boyun fıtığı var önemli derecede azalma oldu makine indir kaldır kablo tak eğil kalk başka odaya git gene fiş tak vs derken hem sağlıkken hemde zaman olarak vakit kaybı vallaha yarım saat sürüyorsa 10 dk'da bitiyor iş
(646 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum çünkü her gün yaptığımız bişey kaldır indir kablo olayı odadan odaya taşıma çok yoruyor
(1,220 puan) tarafından
Evet canım sağlık açısındanda faydalı Phillips maratonum var ama hikaye temizleniyor muş bile ben sağlık açısından çok rahatladım doktor ameliyat dedi olmam yaşım genç daha beni çok kurtardı bu Dyson olayı ama v12 aldım bilerek v15 inde sürekli tetik basma olayınında çok ssğlıklı olduğunu düşünmüyorum parmak kasını mahveder belli bir süre sonra
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Tabiki yarım saatten fazla sürerdi  süpürge işi ter içinde kalırdım peşimde çekecem diye dysonla 10 dk sürmüyor valla heleki oğlum sürekli yerlere bişeler döküyor çok kullanışlı
(646 puan) tarafından
Bence de benim oğlum da yakında ayaklanır inşallah biraz evi dağıtacak ama napalim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Evet çünkü çok pratik 
(646 puan) tarafından
Her eve lazım
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(119,340 puan) tarafından
az dur 2024 de turkiyeye dyson robot gelcek ondan al oyle rahatlarsin
(1,048 puan) tarafından
Canım sen türkiyede değilsin yurt dışında fiyatlar ne kadar acaba burda 30 bini buldu v15
500 euro v15
(6,251 puan) tarafından
Sevdos ne zaman gelecek
2024 ilk 6 ay icinde diye okudum nette
esma robotu suan 900 e var 1200 var bide 1300 e var dyson
0 oy
(533 puan) tarafından
Bunu dyson için değil robot süpürge icin diyebiliriz çünkü dyson da da kendim süpürüyorum. Ama robotun rahati bi baska
(533 puan) tarafından
Bu arada ikisi de var bende deneyimleyip konusuyorum :)
0 oy
(226 puan) tarafından
Benm şarjlı süpürgem yok ama zamanın kendine kalacağını düşünmüyorum sonuçta ona da bı vakit ayırmak lazım evet normal süpürgeyle göre pratik ama zamanım kendime kalsın diyosan bı de küçük bebeğin var yardım edenin yoksa kesinlikle robot süpürge tavsiye ederim ben kullanıyorum ve elim kolum resmen
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Canım o iş yapsın sen kahve içmek istiyorsan robot süpürge al ben aldım çok da rahat 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Evet oglum  sabah  simit  yedi masanin alti susam bende masam da kahvemi içiyordum getirdim  hemen cektim  kaldirdim yerin pratik  tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Fakir marka eski supurgelerden iki cocukluyum hgayette kendimde zaman ayiririm
0 oy
tarafından
Normal supurgem var şimdi kalkıp bebenin önüne meyve tv acacam kapıyı kapatıp diğerini odaları supurup temizlicem sonra bebeyi uyutup kalan tek odayı yapıp bende keyif yapacam hızlı hızlı yapınca vakit bol bol kalıyor 
(646 puan) tarafından
Anne olmak hız demek
tarafından
Aynn öyle:)))
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Yani iş yükümü hafifletmedi halen ev her gün süpürülmeyi istiyor ama çekim gücü iyi ve daha pratik kabloyu tak çek sürükle yapmıyorsun. Bebekli evde çok pratik . Ama dyson şart mı değil muadil dikey süpürge de olur. 
(646 puan) tarafından
Dyson sipariş verdim
0 oy
(5,864 puan) tarafından
Robot süpürge al bacım ben kahve içerken o evi süpürüyor shshsh :D sessiz moduda var çocuk uyurken çalıştırabilirsin
(646 puan) tarafından
Dyson sipariş verdim
(1,048 puan) tarafından
Hangisini sipariş verdin canım yani hangi modelini
(646 puan) tarafından
V12 canim
(5,864 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun bacım
0 oy
(1,048 puan) tarafından
4 çoçuğum var çok istiyorum ama o zıkım markada çok pahalı tamam kaliteli ama pahalı keşke alabilsem 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Evet kesinlikle muhteşem bir icat bnce almaliisn v 12 özellikle hem pratik hem hafif 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Sonuçta o evi yine süpürecek olan sensin ama kullanan biri olarak söylüyebilirim ki büyük ölçüde işini kolaylaştırıyor , hepsini geçtim süpürge yapmaya usenmiyorsun acayip pratik, bir airfrey birde Dyson iki dediğim iki eşyam diyebilirim
0 oy
(645 puan) tarafından
Normalde tum gunumu alan temizlik yarim gunde bitiyor acikcasi ben o konudan memnunum obur supurge ile oda oda tasi prizi sok tak vs derken baya vakit kaybediyormusum vbirde koltuk alti ve up top adaptoru var normal supurge ile yapamadigim yerleride yapiyorum
(646 puan) tarafından
Valla bence de harika bişey

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 186 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
72 cevap 712 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
25 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemrenin mamasi (8,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,074 soru

11,377,620 cevap

34,864 kullanıcı

...