0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar merhaba iyi sorunlarımla ben 

Daha 1 buçuk yıllık evliyim 8 aylık bebem var 

Esimle severek evlendik neyse 

Bayramın 1. Günü kaynanamlara gittik yefik içtik neyse güzel vakit geçirdik 

Bayramın 2. Günü gelmek istediler ben istemediğimi kocama söyledim daha dün görüştük diye ama yinede geldikler bide kalcaklardi sinirlerdim eşime ya niye böyle söyle diye eşim bide okeye gitmek istedi beni annesiyle babasıyla yanlız birakcak eşime gitme gitme  gitmiyceksin diye kaç kere söyledim esim de sinilendi kafamı duvarlara vurcam arabayla hız yapcam kafamı attiriyorsun diyor bide kaynanamın yanında yok boyle birşey ya sonra çekti gitti kaynanam da oğluma birşey olursa iki elim yakanda olur dedi bende buna kızdım neyse mutfağa geçtim oralari toparlayorum eşim geldi oturma odasında oturuyor gitmedim yanlarına zaten mutfağı toparlıyordum 

Eşim annesiyle konuşmuş aslında zamanı gelmişti geçiyordu çünkü kaynanam hep buraya gelmek kalmak istiyor bebem doğduğunda zaten 3; ay yanımda kaldı stres ediyor insanı kayinbabama laf yok severek saygun sonsuz ama kaynanam birşeyi bahane edip hemen buraya gelmek istiyor ya daha yeni evli sayılırız biraz rahat bırak 

Neyse çok uzatmiycam eşim konusmus demiski ya nne daha dün sizleydik bugün gezcektij eşim o yüzden sürat yaoiyor falan demiş kadın aglmis herhalde sonra bana dedi ki biz gidiyoruz kızım dedi ben de anne nereye dedim baban gidek diyor dedi 

İlk başta sevindim çık sıkılmıştim kendi evimde diken üstündeyim sonra düşündüm ki hata mi ettim ya koca insanlara böyle yaotim eşim onları götürdü morali bozuk geldi naosam bugün cagirsam mi 

23 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Yaptığın çok ayıp bence gelen insanlara git demişsiniz resmen onlar senin eşinin annesi babası sevmesende saygı duymalısın bayram günü koca kadıni ağlatmışsınız daha ne diyelim ki
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Şimdiki nesil çok tahammülsüz ben senden yaşça büyüğümdür ama kendimj katarak da söylüyorum. Kaynanam iki aydır hasta ben çalışıyorum bebeğim de var mecbur baktım eşime tek bir söz söylemedim üstelik ramazanda iftara hasta ziyaretine de geldiler ancak zaman zaman ister istemez suratım asıldı buna da pişman oluyorum ölümlü dünya ya kalp kırmaya gerek yok. Bu arada benim kayınbabam yok kaynanam da bizde çok kalır 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
5 yıldır evliyim kaynanam hiç adım atmadı evime ben kıbrıstayım o urfada köyde. Kayınbabam ilk defa geldi 2 gün kaldı şimdi kaynımlarda yarın gelicek bi gün kalıcak gidicek. Sonra urfaya gidicek. Geldiğinde o kadar hastaydm ki geberiyordm. Vajinal bölgem aşırı tahriş olmştu oturamıyordum kalkamıyordum. Yürüyemiyordm. Ama kalktım herşeyi eksiksiz yaptm. Sadece iftara 1 buçuk saat kala yemeğin hepsi yere bocalandı tek kusır oydu jdmdmdm. Hemen kalktm nedense börek yaptm. O da yetişmedi ama dünden kalan pilav cacık ve balcan kebabı vardı. Kızım ben bunları yiycem ddi yere dökülen de balcan kebabıydı dnndn çok utandm sinirlerim gerildi beceriksizliğime. Sırf sahurı aman atlamıyım diye krndim uyanmam su içer yatarım. Uyumadım sahura kadar 3 gece 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 339 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Meleknazz (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Asilkerim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 361 göst.