0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından

Bazen müsaitseniz geliyoz der

Burda ikimizinde kimsesi yok ilk yıl aynı binadaydık şimdi ayrı 6-7 yıldır ailecek arkadaşız çocularımız aynı yaş hep buluşuruz falan bide 2 yaşında çocuğum var. 

İki ramazan bayramında da öğlen gelirler akşam yemeğini de yer giderler. Ramazanda da ben çağırdım iftara ondan 1 ay önce çaya geldiler ondan önce çocuların doğum gününe geldiler. Bu bayram da biz gidelim diye düşündüm o memlete gitti geldi bugün akşam cafe ye gitmişler bana msj attı sizde gelin oyun alanı da var orda. Neyse bende şey yazdım bi teyzedeyiz bizde dönüşte size gelmeyi düşünüyorduk diye oda aa tüh falan yazmış ama biz olsak tamam deriz yarım saate geçeriz deriz. Demedi yazmadı bende tamam dedim artık. Yarın için eşlerimiz piknik muhabbeti yapmışlar bana yazdı ki yarın için plan yapmışlar haberin var mı diye dedim yok şimdi öğrendim ama 23 Nisan şenlikleri varmış yarın oraya gitcektik unuttu heralde dedim. 
Yazmadım bidaha bişe sonra nerde ki şenlik demiş. Yani en azından ne biliyim piknik değil de yarın gelin evdeyiz de bari. Böyle değil di önceden ama artık hep böyle bu şekilde uzun bir süre çağırmayı düşünmüyorum bende siz olsanız napardınız. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyi düşünmüssün bence bi süre o seni davet etsin
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
İyi düşünmüşsün çağırma dışarı davetlerine de bahane uydur gitme evine çağırıncaya kadar görüşme 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Belki ev sıkıyordur onu bende öyleyim çünkü herkesle disarida görüşmek istiyorum beni cagirdiklarindada gel disarida kahve içelim soyle yapalım diyorum 
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Kurban bayramında bayramlaşmaya giderdim :)
0 oy
(758 puan) tarafından
Çağırma gelmek istediği zman Bi bahane uydur anlar heralde 
0 oy
(270 puan) tarafından
Kız arkadaşın çalışıyor mu?
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Aynı beni anlatmışsın valla bende bıraktım artık aramıyorum bile 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kayserili bi kari koca tanidim bende surekli benim evden cikmazlardi ama aslada davet etmezlerdi gelelim dersen ya gezecekleri tutardi ya disarda lokantaya gidelim derlerdi o kadar cok garibime giderdiki bir iki sene arkadaslik ettik sadece bir kere iftarda gordum evini ondada emrivaki yaptim zorla gittim gibi biseydi insan surekli gelir gider ama evine qlmaz nasi bisey cozemedim sonra kocasinin tayini cikti gittilerdi ama hic unutmam bir kerede kapisindan donmuslugumuz vardir balkon kapisi acik evdeyim dedi ama.ne telefonu acti ne kapiyi sonra zati mesafe koyduydum degisik insanlar 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Aynen çağırma hazırlığa alismis
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Siz samimiyet kuramamissiniz saçma bu tarz ilişkiler samimi olsan dersin bir gün kek poğaça yap da gelip yiyelim diye 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bende aynisini yaşıyordum araya mesafe koyduk tam yemek vakti size geliyoruz dersi gelirdi hic çağırmazdı hatta yeni digum yaptım kahvaltıya geldiler daha 15 günlükken diğeri  1 yaşında küçüğü de 1 aylık iken diyor akşam size gelelim sen yemek yap esim o yemeği seviyor ben sevmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,607 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 784 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,967 cevap

34,946 kullanıcı