0 oy
1,605 göst.
Diğer kategorisinde (1,284 puan) tarafından
Kızlar 1 haftadır gelin gelin diye tutturdu yarın akşam için bende bugün tamam gelirim dedim hemen hesap ortak haberin olsun dedi şok oldum ne  dicem bilemedim şuan asla içimden gitmek gelmiyor resmen görgüsüzlük terbihesizlik emrivaki yapıyor bide siz olsanız ne dersiniz gitmicem o kesin ama gitmemek için bahane arıyorum.. bundan sonra da çok mesafeli olma kararı aldım çünkü ben ne ailemden ne arkadaş çevremden asla böyle bisey görmedim şok oldum ya 

45 Cevaplar

+4 oy
tarafından
düzenlendi
Hesabın ortak olduğunu bilseydim ben sizi davet ederdim evime.  Ayrıca yemekler de benden deseydin.
tarafından
Ay valla bunu yqz az bi beyin varsa anlar zaten
(1,284 puan) tarafından
Ay güzel dedin valla
tarafından
Şuraya yazayım ikinci sayfaya düşmesin
Arayıp şaka mı yapıyorsun kız o nasıl laf grupta yazınca oraya yazmak istemedim ondan aradım derdim
Ondan sonra ya kıvırır ya da gerçek falan der , kivirirsa eşimin biraz kırgınlığı var onunla ilgilenmem gerekiyor dersin , gerçek derse de ay ben hiç böyle bir şey duymadım deyip yine eşinin rahatsızlığını bahane edersin.
Ha yerinde de olsam kapatırken gayet soğuk ve görüşürüz vs demeden kapatırdım , telefon konuşmasından sonra gruptan çıkardım.
(1,284 puan) tarafından
Eşim dedi ki sakin muhatap olma benimle başka planın olduğunu söyle ve bi daha görüşme dedi bende öyle yapcam zaten
(60 puan) tarafından
Şakamı yaptı acaba
-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben Alman değilim Almanya da yaşamıyorum de 

Niye derse anladın sen yavrum 

Benim essegim k.a.nc.ik değil de kapat suratına 
(1,284 puan) tarafından
Ah neler dicem de eşim.diyoe muhatap olma gelmiyorum isim çıktı de bi daha samimi olma diyor
(12,264 puan) tarafından
Hahaha bende daha çok var ulan oyoe arkadaşım hiç olmasın ysnlizlik tam bana göre ,☺️☺️
(1,284 puan) tarafından
Ay ben ilkkez  böyle biriyle karşılastım
(12,264 puan) tarafından
Boşver biraz samimi olmamayı direk yol ver
(1,284 puan) tarafından
Isim olmaz artık bitti
+1 oy
(1,691 puan) tarafından
bence cani mangal istemiz masraf az olsun diyr cagirmis fjfjfj gitme gorgusuz resmen bebis varsa onu bahane et yada covit suphemiz vsr de ***** insan dolmus ulke yeminle
(1,284 puan) tarafından
Kız amacı ne anlamadım ki zaten bundan sonra isim olmaz onunla
0 oy
tarafından
Param yok şuan de gec 
(1,284 puan) tarafından
Cnm  para için değilde kendi yaptığı yanlisin  istiyorum para icin dersen  belki.cimrili ettiğimi düşünecek
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Söyle direk sonra da konuşmayı kes terbiyesiz ya
(1,284 puan) tarafından
Soylicem de eşim diyor boşver bahane uydur gitme bi daha da samimi olma
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Evinde ki yemeğe mi hesap ortak diyor?

(1,284 puan) tarafından
Evet evine davet etti mangal yaoalim dedi 1 haftadır gelin diye tuututrdu bugün tamam dedik hemen ardından hesap ortak haberiniz.olsun yazdı
tarafından
Bnde bunu anlamadim
(1,284 puan) tarafından
Ne dicem biĺemedim ya
0 oy
tarafından
Hesap ortak derken ne yapicakmissin yani
(1,284 puan) tarafından
Kız kıza mangal  yapacakmisz  evde yapılan alışveriş kişi sayısına göre bölünecekmiş
tarafından
Ayyy nefret ediyorum böyle insanlardan bende bir kere gitmiştim bizede aynısını yaptı şok olduk bir daha görüşmedik
(1,284 puan) tarafından
Cok ayıp.ya çok.
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence senle dalga geçiyor 
(1,284 puan) tarafından
Yok grupta herkese yazdı tek bana değil
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Param yok de sonra sürekli çağırır bir bakmışsın komple üstüne kalmış hesap 
(1,284 puan) tarafından
Para için değil de onun ayıbı yüzünden gitmedigimi  anlasin istiyorum.
(13,202 puan) tarafından
Tahmin ediriyorum da açık açık söyle boşver o zaman
(1,284 puan) tarafından
Aynen öyle yapayım.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Tovbeeee disari cikalim dese anlarm herkes kendi oder zaten eve cagripta oyle bise dese biri bana valla bida gorusmem 
(1,284 puan) tarafından
Bende görüşmicem  o kesin zaten.
0 oy
(928 puan) tarafından
Ayy ne görgüsüz hem yemeğe davet ediyor hem hesap ortak diyor belki senin paran yok yemeğe gidecek durumun yok bide ayıp yani birini davet ediyorsan kendin ödersin
(1,284 puan) tarafından
Sanki ben evimde  mangal yapıp  yiyemiyorum ona gidip orda yicem  bide para ödicem
(928 puan) tarafından
Ayy bide evine davet etti para istiyor yuhh yani ben restaurant filan sandım ne rezil
(1,284 puan) tarafından
Yok cnm  yok kendine evine
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Bizde ark grubunda bi ablamın evine gitmistik mangala kadin herseyini kendi cagirdigi icin almisti bizde ufak tefek seyler yaptik elimiz bos gitmedik

Ama o degil ben teklif etmistim hesabi boluselim diye sms tutupda bi ev sahibi gelin gelin deyip bide boyle demesi gercekten terbiyesizlik siz toplanın ailen yakin ise onlar cagirdi onlar gelecek ben gelemiyorum vs de 
(1,284 puan) tarafından
Tabiki öyle cnm ben hayatım boyunca böyle bisey yaşamadım ya.. eşimle işimiz çıktı gelemicem  dedim bundan sonra görüşmicem zaten
(12,777 puan) tarafından
İyi yapmışsın bosver
0 oy
tarafından
Ortak falan degil hesaplar benden ne lazimsa ben gelirken alirim tuzu bile desene kiz bi ne diycek 
(1,284 puan) tarafından
Dicek söylim yok canım hesapi boluselim daha iyi dicek
tarafından
Giden yerlerin agrisin hesap ona kalsin siktiret
0 oy
tarafından
Çok terbiyesizce. Böyle bir ayıba bahane uydurmana gerek yok diye düşünüyorum. Direkt söyle ben böyle bişey görmedim gelmicem 
(1,284 puan) tarafından
Ben gelmicem eşim başka bi plan yapmış dedim  artık isim  olmaz zaten
tarafından
Yakın veya eski arkadaşmıydınız çok merak ettim
(1,284 puan) tarafından
Yok cnm  eski değiliz 5 6 aydır samimi olduk birbimize gidip geldik o kadar
tarafından
İyi bari uzamadan bitmesi kolay olur
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Evde neyin hesabi varmış cok merak ettim :D Merdiven altı restoran mi işletiyo nabiyo:D

(1,284 puan) tarafından
Mangal yapacakmış etler sebze içecek falan onun alışverişi yapıp hesabı bölecekmiş
0 oy
tarafından
Gecen benimde başıma geldi kiz eşimin arkadaşı çağırmış evin üstünde terasta mangal yapicaklarmis gideriz dedim yolda ara bakayim nasil yapcaklar herkes kendi getiriyor demis:)) gulsemmi aglasammi  bilemedim ben evime davet etsem asla diyemem.. dedim dometew.ekmekte alalim  yok ya o kadarda  değil dedi ne bir salata yapmışlar ne bir icecek  oyle kuru kuru yedik sayılır bogazimdan  gitmedi resmen :)) ne günler gorcez daha birdaha *** giderim:)) bahçem var mış gibi kendim pişirir kendim yerim 
(1,284 puan) tarafından
Herşeyi götüreceksem evimde kendimde yaprim zaten ayy daha isim  olmaz benim.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok artık ya terbiyesiz. Asla gitmem 
(1,284 puan) tarafından
Asla isim  olmaz daha bitti
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen bize gel, sana kral sofrasi kuracam, hesaplar benden korkma :) de utansin
(1,284 puan) tarafından
Ah ah eşim izin verme dicem ama :)) boşver muhatap olma dedi
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benim eltiden daha görgüsüz ü varmış :angel:

(1,284 puan) tarafından
Beterin beteri var diye boşa demiyolar
(2,067 puan) tarafından
Aynen aynen...
0 oy
(119,361 puan) tarafından
oohaaaa cuuuussss
(1,284 puan) tarafından
Yuuuuuh

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 782 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
27 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 611 göst.
9 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...