0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar şu sarılık hakkında Bilgi istiyorum bebeğimin gözleri beyaz olan yeri sarı sizce sarılık mi yoksa saden yeni doğan bebek gözleri etrafı sarı mi bilgi si olanlar yaza bilirmi

4 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
Emmesi nasıl kaç saatte bir emiyor bunu görerek anlamak çok zor maalesef şüpheniz varsa hastaneye gidin kontrol etsinler çok düşükse küveze alıp tedavisi hemen yapılır
(18 puan) tarafından
Tm cnm acaba yeni doğan bebeklerin göz çerçevesi ne renk
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Her bebekte görülür önemli olan ölçüsü doktor zaten goturmelisin ilk haftalar doktor muayene eder söyler 
(18 puan) tarafından
Aynen yarın giticez cnm
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Surekli uyuyomuu zormu kaldryorsun enzrmk icin yoksa hic uyanmiyo
(18 puan) tarafından
Uyuyor aç olduğunda uyanıyor
(1,248 puan) tarafından
Uyaniyorsa skntinyok ama sen elinden geldgndce 1 saate bi emzir kac gunlk bilmiyorm.ama gdcer altin tak ustune sarinortu takma kesnlkle eger ki iki saatten fazla uyuyorsa kalkmiyorsauyandirr
(1,248 puan) tarafından
Benim oglum 52 gunlk olduu bilee
0 oy
(18 puan) tarafından
Kızlar yeni doğan bebek göz çerçevesi sarı mi oluyor yoksa beyaz mı yeni doğan bebek annesi yokmu hiç 
(84 puan) tarafından
Canım benim bebeğim ilk doğduğu zaman gözünde sarılık falan yoktu 2,3 gün sonra olmaya başladı gözünün beyaz yerleri tümüyle sarılaştı doktora götürdük sarılık var dedi ve sarılık değeri biraz yüksekti hiç uyanmıyordu zorla uyandırıp emziriyordum,çay kaşığıyla sütümü veriyordum çok şükür öyle geçti şuan 3 aylık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 209 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Magnolya (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zeynepsh (0 puan) tarafından soruldu

379,100 soru

11,348,076 cevap

34,814 kullanıcı