0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından

Ben bu durumu hep kayınvalideme karşı yaşıyorum. Kendi yaptıkları söyledikleri ağır laflar ettiği kavgalar bunlara rağmen her defasında kendime kızıyorum konuşmayacağım diye ama yine konuşuyorum yine yapamıyorum yine vicdanım el vermiyor. Bugün yine canım sıkıldı canımı sıktı ve ben kendime yine kızdım ya sürekli aynı şey oluyor niye ben böyleyim kalbimde merhamet var diye. Bu durum kötü bir şey mi kendime yapıyorum çünkü aslında tepkimi vermek istiyorum ama niye beceremiyorum kimseye :(

13 Cevaplar

0 oy
(8,925 puan) tarafından
Merhametli vicdanlı olman elbette güzel Bi davranış fakat seni kıran üzen kim olursa olsun mesafe koymazsan her zaman üzülen sen olursun kin tutamıyorsun belliki bu güzel Bi davranış fakat kin tutmuyorsun diye mesafe koymaya engel değil bu
-Reklam-
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yok canim senin gibi degilim ve bu durumdan da sikayetci degilim merhametsiz oldugumdan degil kendimi degerli gördüğümden gorumcemle senelerdir konusmam kayinvalidemlede mesafeliyim hic cekinmem lafimi söylerim icimde kalmaz asla
0 oy
tarafından
Valla ben bi soğudumu dahada yüzüne bakamam o kişinin 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
İmkanlar el verse de konuşmak zorunda kalmasam uzak olsam da kus olsam keşke dediğim insanlar var 
0 oy
(400 puan) tarafından

Al benden de o kadar hiç kinim yok ya eşime karşı özelikle ne kadar sinirli olsam kızgın olsam yine ilk adımı atan ben oluyurum nasıl surundurebilirim bilmiyorum :ermm:

0 oy
(4,950 puan) tarafından
Ben aşırı inadım birine küstümmü karşımdaki insan adım atıp özür dilemeyene kadar barismam buna eşimde dahil ve bu huyumu sevmiyorum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kırıiırsam kırarım silerim çok zor bır daha konuşmak
0 oy
tarafından
Yok ben öyle değil. Asla affetmem. Silip atarım yüzüne bakmam daha hata yapanın. İkinci bir şansı vermem. Birinciyi yapan ikinciyi de yapar. Bu yüzden kimse bana karşı pek birşey yapmaz. Umursamam kimseyi kendi yoluma bakarım. 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Amiyane tabirle zamanla duygular kasarlaniyor yıllar geçtikçe kalbinde merhamet diye söz ettiğin duygunun yerini başka duygular alacak kendini seni kıranlara karşı koruma duygun ortaya çıkacak merak etme 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kendi ailem neysede başkası bana defalarca yanlış yapamaz net
0 oy
(7,731 puan) tarafından
Ahh aynıyız aynı malesef kin tutamıyorum 
0 oy
(2,483 puan) tarafından
Bende tam tersiyim canım 1 yıla yakındır hata yaptığı için konuşmadığım görümcem geldi yüzüne bakmadım bakamıyorum kinciyim evet evime gelmiş ama bunca zaman neredeydi bayram diye affedecek değilim herkes yaptığı hatanın farkına varsın bu şekilde yaparsan kıymetin kalmaz nasıl olsa kendi gelip konuşuyor derler 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Yok canım senin gibi değilim bir insandan soğudum mu birdaha asla eskisi gibi olamam kim olursa olsun çok değer veririm ama kırıldım mı biter 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 986 göst.
0 oy
24 cevap 372 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 301 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 768 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...