0 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Dün gece içime böyle bir huzursuzluk çöktü ve uzun zamandır eşimin telefonunu ellemiyordum aldım elime ve fotoğraflar bölümünde bir kızla yazılmış ekran görüntüsü alınmış ve bu kız orasını burasını çekmiş bunu gördüm 35 hftalik gebeyim ve bu kişi eve saat ve tablo gönderen kisiymis bir uygulama üzerinden konuşmaya başlamışlar esimle elim ayağım titredi ve gittim yatağa oturdum ağlıyorum bu sırada eşim uyandı ben kalktım oda pesim sıra telefonuma attım resmi filan dedim bu ne sen telefoblarimi karıştırmaya başladım dedi ve ardindan iki üç tane anlamsız yalan söyledi inanmadım tabiki yalvarıyor ben seni seviyorum aldatmadim seni filan diye ama ben inanmiyorum dedim ben sana ne yaptım da bana bunu yaptın hiç mi bana dokunurken vicdanın sizlamadi dedim ve 29 Ekim gbi gönderiyor bu zmna kadar yazisilmis oluyor ben doğumu annmlerde yapacam zamana ihtiyacım var sende bixsizligi bir yasa acı çek anla kiymetimizi dedim bugünse gitme konusalim dedi bakalım ne anlatacak ama ben inanılmaz üzgünüm ve gece boyu ağladım kendimi o kadar küçülmüş hissettim gitmeyi 2-3 ay boyunca terk etmeyi düşünüyorum

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle git kandırır yalanlariyla
-Reklam-
0 oy
(3,863 puan) tarafından

Bence ne derse desin yumuşama tepkini göster bir yapan birdaha yapar sen git annengile orda kal pişmanlığı o zaman yaşar kıymet bilir sonuçta bebegin doğmuş olacak ve göremediği için daha da pişman olcak :) benim fikrim bu yonde

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Owww deli olirdum heralde bence rüyamda gördüm eşim aldatmış ama rüyamda bile hakkından gelmiştim aradım dedim ayağını denk al rabbim yardimcin olsun çok zor olmalı ama ders alacaksanyap yoksa iliski lackalasir
0 oy
(3 puan) tarafından
Ablacim hic diyilse seninki bi aciklama veriyor gitme falan diyor. Ben kac kere  boyle seyler gordum esimden her seferinde beyenmiyorsan ciip gidebilirsin dedi yime seninki valla
tarafından
Eşin öyle dediği halde gidemiyor musun kuzum? Yani aile desteğin vs yok mu? :/
(3 puan) tarafından
Nasil gideyim daha yeni 1 yilimiz bitti ilk bebegimi karnimda oldu aldirdim simdi 6 haftalik hamileyim nasil olucak bebegim dogucakmi bilmiyorum babam ben 5 yasindayken rahmetli oldu bi annem var oda uzulmesin diye her seye ragmen gidemiyorum bide allah belami versin cok seviyorum bana soguk dikkatsiz hamileyim hic sormuyor agrim falan varmi diye ama yine seviyorum kac kere telefonunda biyle seyler gordum naoiyim caresizlik
(13,119 puan) tarafından
Bu sevgi mi yoksa alışkanlık mı ?
(3,446 puan) tarafından
Bence hastalik....
tarafından
Ne biliyim annen arkanda durur yani o üzülmesin diye de böyle bi adamla.. gerçi ne desem boş bize konuşması kolay. Senin de vardır heralde bu eziyeti çekmenin bi sebebi Allah yardımcın olsun sadece dua edebilirim sana canım
0 oy
tarafından
Allah bildiği gbi yapsın bu erkekleri eşleri varken neden harama bakarlar hidayet versin . Bence hic gelme 2 3 ay az olr valla aklını başına alsa ne güzel yazk sana canm
0 oy
tarafından
Bencede git canım pislik yaa affetme sakin bidaha yapar o!
0 oy
(468 puan) tarafından
bence siz barışirsiniz iyice süründur bari
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(42 puan) tarafından
Canım evet zor bir durum ama,şuan herşeyden önemli olan bebeğin... o sana muhtaç. Annesinin karnında herşeyden habersiz sana muhtaç bir canlı. Tabii ki üzüleceksin ama kendini çok kaptırma. Öncelik bebegin olsun. Doğumuna da az kalmış. Şuan herseyi ertele,bütün kararlarını. Ailenin yanında doğumu yapacaksan,kafan orda daha rahat olacaksa git. Bebek sağlıkla dogsun da sonra karar verirsin eşinle olan durumuna. 
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ne anlatırsa inanma çünkü yalan 
0 oy
(119,519 puan) tarafından
Ooffff 35 haftalik dogum gelmis yapilacak seymi bu yaa hadi uzuntuden sana bisi olsa pislik herif
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Yalan düşünüyordur bence. Aldatmanın açıklaması olamaz
0 oy
(13,119 puan) tarafından
Doğumuna az kalmış iyi karar ver bebeğiniz doğdunda illaki gelecek görmek isteyecek o sıralarda seni strese sokmasın tartışmalar olmasın 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardimcin olsn cnm bnm 
0 oy
tarafından
2 3 ay terkedince iciniz rahatlicakmi.Bence ewi terkedecekseniz ya tam terkedin ya hic terketmeyin.Ewden git gel tekrar yapacak eminim yine git gel degerin dusecek.Bir insanın kararları kesin olmalı ozellikle bi kadınin.Yoksa karsindaki sana saygi duymaz.Esinde sana saygi duymazsa aman zaten elimin altinda gozuyle bakar.Kararini iyi vermeni oneririm.
tarafından
Maalesef buna okadar katılıyorum ki. Bu sefer 2 katı çantada keklik görüyorlar. Eşek olduklarından dolayı, affetmeyi unutmak sanıyorlar. Ya geri dönmemek ya da dönülecekse çok insanı dahil etmeden çözmek gerekiyor. Gideyim anlasın değerimi tamam ama sonra?! Yalvarsın tamam affettim. Kabul etsen içine kabul ettiriyor musun?
tarafından
Sonra daha cok rezil oluosun aileler duyup arkadaslar duyuo o ona anlatio o digerine bole bole gidio herkesin kulagina.Biyerde okumuştum.Egerki birine anlatirsan yapilan haksizligi sonra o haksizlik yapan kisiyi affetmen daha zor oluomus.Daha cok aci cekiomussun.Bu yuzden bitecekse bitmeli bitmiceksr kimseye anlatma ki aci cekmeyesin.
tarafından
Evet ben evlenirken annemin çok yakın bir arkadaşı bana demişti ki, kızım eşinle sıkıntın olursa bana gel, annene gitme, sen unutursun, annen unutmaz senin üzüntünü, sonra onun da sıkıntısını sen çekersin diye. Hoş bu teoride bizlere bilgi, pratikte uygulama bana zor
0 oy
(37 puan) tarafından
Benim birinci evliliğim sırf aldatma yüzünden bitti lanet olsun böyle uçkuru gevşek adamlara ne kadar gurur kırıcı birşey bence hiç bir kadın hak etmiyor böyle bir şey Allah bildiği gibi yapsın öyle erkekleri 
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm kalk git hiç konuşmasına fırsat verme peşinden koşsun yalvarsin
0 oy
(69 puan) tarafından
Bence git konuşmasına fırsat verme. Vicdanını hafifletecek seninle konuşunca. Ailene daha bişey anlatma ama. 
0 oy
tarafından
Durumu kesinleştirmeden annenlere yansıtma, bir de affedeceksen de yansıtma. Kendiniz çözüm aranızda, 2 kişi arasında kalsın ileride çocuğun bile önüne geliyor. Bebeğin için yani. Ama kendini hırpalama bak son günlerin, şu an sen ve bebek önemli. Çok geçmiş olsun. 
0 oy
tarafından
Empati kuruyorum ve gerçekten yalanlarıni dinleme kadınlar cidden sevince inanmak istiyor sen inanma cezalandir belki o zaman değişir ama inanirsan devam eder dinleme 

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 1,187 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aylin1234 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,090 göst.
5 Aralık 2019 Aile kategorisinde Fatma Töre (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 911 göst.