+1 oy
1,189 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
19 haftalık hamileyim aldatildigimi öğrendim .1 buçuk yaşında oğlum var şimdi eşyalarimi topluyorum annem gelip beni alicak . birgün herşey güzel olacak inanıyorum sabredip çocuklarıma güzel bı Yuva kurmak için uğraşcam.kadin bide evli olduğunu bile bile konuşuyormuş.ikisini de Allah a havale ettm

46 Cevaplar

+3 oy
(4,613 puan) tarafından

Allahim sana guc kuvvet saglik versin evlatlarini sana bagislasin sabirlar dayanma gucu versin

Seni ayakta alkisliyorum canim ihaneti cocuklarinin bahanesi ile affetmedigin icin 

Affetseydin aklindaki suphe ile cocuklarini mutsuz huzursuz bir ortamda yetistirebilirdin 

Inan hersey daha güzel olacak sen mukemmel bir annesin cunku <3

(20 puan) tarafından
Zor olcak ama basaricam inanıyorum ne iş olsa yaparım yine bakarım çocuklara Allah yeterki sağlık versin
-Reklam-
0 oy
(15,887 puan) tarafından
Allah ondan bulsunlar ki bulacaklar da pis nefisliler 
0 oy
tarafından

2. Kazayla mı oldu :( yaşları cok yakın:( cok üzüldüm Allah yardımcın olsun

(20 puan) tarafından
Evet kaza oldu ama ondada vardır hayır ne diyim
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kıyamam kuzum size ben artık erkeklerden değil kendi hemcinslerimden korkar oldum vala Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim, şimdi sayıp sövecem olmayacak,en iyisi Allah'a havale etmek
(20 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(46 puan) tarafından
En doğru olanını yapıyorsun kimseye göz yumma bu eşin bile olsa sakın affedeyim deme de bir defa affeden devamını da getirir nasıl olsa affediyor diye ama ilk önce güzel anlayıp dinle olayı ya da gözünle gördün mü
(20 puan) tarafından
Evet mesajı gördüm.kadin yazmış benim seninle geleceğim yok senin karın var diye.o da cevap vermiş karımı değil seni seviyorum diye
(4,152 puan) tarafından
Ayy Allah bela.sini versin esinin.. gittiginden haberi var mi. Bisey demiyo mu
(1,045 puan) tarafından
Cok kotu ya konustunmu esinle
(7,982 puan) tarafından
İkisininde alllah belasını versin dicek bişey bulamadım
tarafından
Bela okuyamicam kuvağımda evladim var ama. Allah ıslah etsin. Ne kadar alçak Bi cümle. Karımı değil seni seviyorum nedir ya.
Allahım sana güç versin.
0 oy
tarafından
Helal olsun sana babasız kalmasın diye susmadin en güzelini yaptin
(20 puan) tarafından
Allah a sığındım o yanlız birakmaz
0 oy
tarafından
Kocan ne tepki verdi sen giderken kimseye güven kalmamış artık Allah yardımcın olsun 
(20 puan) tarafından
O su an ciddiye almıyor 1 2 ay kalır benden vazgeçmez diyor.cunku onu sevdiğimi biliyor.mahkeme kağıdı gidince idrak etcek
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Çok doğru bir karar vermişsin ben olsam ben de aynısını yapardım. Her şey daha güzel olur umarım bundan sonra senin ve çocukların için
(20 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Susup gitme sakın onun kocasına da soyle 
0 oy
(347 puan) tarafından
okurken zorlandm iki bebek çok zor olacak . ama güçlü ve dimdik ayakta durursan kimseye muhtaç olmassın   hakkını savunnnn
(20 puan) tarafından
Şu an bende sana hıçkıra hıçkıra ağlayarak yazıyorum bana dua et olur mu
(347 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun :(
0 oy
(4,143 puan) tarafından
ALLAH tüm hayirlu kapılarını açsın sana canim :( 
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(116 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canımmm çok üzüldümm.. inşallah rabbim sana hayırlı bir kapı açar
(20 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(534 puan) tarafından
Allahından bulsunlar , çok doğru karar vermişsin . Güçlü dur , sakın pes etme . Sen her şeyi yapabilirsin ♡
(20 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah yardımcım olsun
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Kadın bile kadını korumuyor ne olacak bu dünya ya 

Rabbim yardımcın olsun canım inşallah güzel kapılar açılır size kimseye muhtaç olmadan yaşarsınız inşallah
(20 puan) tarafından
Aminnn en çok duaya ihtiyacim var
0 oy
(14,061 puan) tarafından
Annemde 2 küçük çocukla babamı bıraktı hiç korkma Rabbim öyle güzel kapılar açıyor ki yolun açık olsun inşallah kardeşim güçlü ol 
(20 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(465 puan) tarafından
Emin ol en iyisi bu annem 4 cocukla yapayanliz kalmis ve hepimiz küçük küçük musuz kapiyi kitleyip alaha emanet edip ise gidiyormuş kuzum bak senin ne güzel annen destekcin.
(2,055 puan) tarafından
Peki senin o elindeki silah ne başkan hayırdır:)
(465 puan) tarafından
Ahahah :))
0 oy
(120,127 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Lütfen ağlama karnindaki sabiyi ve yanındaki bebeni düsün ne mutlu sanaki alo diyince gelip seni alan annen var  üzülme lütfen Rabbim yardımcin olsun inşallah ❤:(
0 oy
tarafından
Allahım yar ve yardımcın olsun canım benim eminimki sen çocuklarına guk gibide bakarsın bırak oda b.kunda bogulsun insanın içinin çöplüğüne ne yaparsan yap mudahele edemiyorsun senden uzak allaha direkt

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,090 göst.
5 Aralık 2019 Aile kategorisinde Fatma Töre (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,006 göst.
5 Aralık 2019 Aile kategorisinde Fatma Töre (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 924 göst.