0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
hamileyken folikasit kullanmayıp bebeği sağlıklı olan varmı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kullan çocuğunun organları sağlıklı gelişsin canım 
(335 puan) tarafından
Unutuyorum ilaç icme alışkanlıgim yok çoğu zaman unuttum aklıma geldikce içtim ama haftaya 3 aylık olacak doktor 3 aylık olana kadar iç demisti
tarafından
Alarm kur iç canım çocugun sağlığı için içmelisin
(335 puan) tarafından
İlk bebegimde de öyle düzenli içmedim gayet sağlıklı doğdu bakalım doktora gitcem ozman doktor net birşey der
tarafından
Inşallah sorun çıkmaz folik asit çocugun organlarının tam oluşmasına yardımcı oluyor ;)
-Reklam-
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Neden kullanmak istemiyorsunuz
(2,537 puan) tarafından
Bir sakıncası yok aslında içmemenin. Her bebek folik asitli doğmuyor ama içilse daha iyi tabii
(483 puan) tarafından
Icmemenin bir sakıncası var folik asit annede yetersizse ki bir zamandan sonra takviye edilmezse yetersizlesir anne karnında bebegin noral tup defekti anomalisiyle doğmasına sebep olabilir
(335 puan) tarafından
ilk bebeğimdede düzenli içmedim sağlıklı doğdu zaten kontrolum var bakalım doktorla konuşcam
(2,537 puan) tarafından
Her anne folik asitli doğurmuyor maalesef bizler de folik asitli doğmadık. Elbette kullanılsa daha iyi ama aman aman kesin kullanılmalı diye bir şey yok.
(483 puan) tarafından
Kesin kullanılmalı arkadaşım ihtimallere göre iş yapılmaz yüzde bir ihtimal bile varsa o ihtimali düşünüp hareket edilir. Bu hastalıklar kolay hastalıklar değil hamileliğin öncesinde ve sonrasında ki  3 ay takviye olarak alınmalı ilk 3 ay sinir sistemi oluşur sinir sistemi oluşumunun en büyük destekçisi folik asittir demek ki böyle bir hastayla hiç rast gelmedin canım yoksa eskilerde bir şey olmuyor diye bir şey yok

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 288 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 144 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu

381,246 soru

11,413,512 cevap

34,959 kullanıcı