0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Ben dayanamıyorm artk her sabah ağrısına. Ameliyatıda korkuyım. Süreç nasl. Ve sizde ağrıyınca napardınız geçmesi için iki de kızım var. Hastaneye yatmak içime sinmiyor

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun rabbım acil şifalar versin canım bilgim yok 
-Reklam-
0 oy
(726 puan) tarafından
Annemin kanalda taş kaldığı için kırdılar ama bütün doktorlar aldirmasini söylüyor tekrar üretir diye
0 oy
(130 puan) tarafından
Yagli yiyeceklerden kizartma, kahve ve cikolatadan uzak durucaksin canim. Hatta benim doktorum yagda yumurta yeme yersen haftada 1 kez demisti. Ameliyati cok zorlamadi ama safra kesesi ameliyatindan sonra gobek fitigi olustu 1 sene sonrada onun ameliyatini olmak zorunda kalmistim. Gecmis olsun
(1,151 puan) tarafından
Peki kilo aldm mı ameliyattan sonra verdn mi
(130 puan) tarafından
Verdim canım
(1,151 puan) tarafından
Kimi alırsn diyo kimi de safra taşın var diye şuan kilolisin diyo kilom 68
(130 puan) tarafından
Kilo alip vermekten ziyade onun yarattigi agri ve tasin kanali tikama ihtimali daha kotu. Suan laparoskopi ameliyati olabilecekken kanali tikadiginda muhtemelen acik ameliyat olabilirsin iyilesme surecinde ona gore daha uzun olabilir
(1,151 puan) tarafından
Amaan
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Annem, erkek kardeşim amcaların babannem halam .. hemen hemen baba tarafında var bu hastalık. Annem ile kardeşim 2 günde çok sükür ayağa kalktılar. Eskisi gibi değil bir kaç yerden 1 2 cm lik kesi atiyorlar kapalı olarak ameliyat yapılıyor ertesi güne ağrı sızı yok. Benim kardeşimin ameliyat öncesi berbattı. Aylarca git gel acilde serumlarla yemek yok su yok değerleri normale dönsün diye yedirmiyorlardi. Açliktan ağladığını bilirim ameliyat öncesi de sonrası da.  Yağli baharatlı tuzlu, şekerli, yumurtalı.. yemeklerden bir müddet uzak durması istendi. Şuan maşallah bomba gibi. Çok duramadiginda istifralar sancılar geçmeyince iğne vurunuyordu. İltihap vardı geçmiyordu. 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Valla hamileyken 3 ay çamur vardı safra da mahvoldum. Taş nasıldır Allah bilir. Rabbim yardımcın olsun. 
0 oy
tarafından
Canım 1 gece kalıyorsun zaten hastanede. Çok çok basit bir operasyon. Yani böyle karaciğer yetmezliğine kadar gider. Alınacak risk değil

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
0 oy
1 cevap 101 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Tazeannee (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 170 göst.
13 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (50 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...