0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (1,195 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar eşimin önceki iş yerinde 1.5 ay oldu çıkalı müdürü (evli ve 3 çocuklu ) kasiyer kıza msj atmış bı kaç tane saçma sapan şeyler yazmış kızda dün şikayet etmiş  çalıştığı yerin üstlerine adamı işten cikartmislar 

Helal olsun kıza en iyisini yapmış korkmadan gitmiş şikayet etmiş iyi olmuş adama hiç acimiyorum bile 

Eşimde yazık bı anlık gaflete düşmüş falan diyor bende dedim aldatan kadın veya erkek farketmez hepsinin Allah belasını versin dedim 

Hadi biraz biraz öneri postu olsun 

Eşinizin sizi aldatıp aldatmadigini nasıl anlarsınız 

Ben çok kötü oldum duyunca :( 

7 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Böyle şeyleri dillendirmeyin bence neyi konuşursan o gelir çünkü 
(1,195 puan) tarafından
Allah'a şükür ben eşimden eminim ama böyle şeyleri duyunca deliriyorum ya resmen eşim her zaman der ben senden yaca çocuklardan korkmam ben Allah tan korkarım diyor böyle konular bu ara fazla oluyor etrafimizda eski iş yerimde de olmuştu buna benzer bişey bende anlatmıştım
(1,538 puan) tarafından
İnsanın psikolojisi bozuluyor tabi böyle şeyleri duyunca ama insanoğlunun başına hayatta hersey gelebilir o yüzden kimse için bu bunu asla yapmaz diyemem ben gençken ailesine bağlı bi komşumuz vardı çok iyiydi esine çocuklarına karşı adam işsiz kaldı bunalıma girdi ailesini katletti kendinide öldürdü yani herkes herseyi yapabilecek potansiyelde ben asla aldatılmam diyemem benim başıma gelse n3 yaparım düşüncesi bile korkunç o yüzden kötüye değil iyi şeyler konuşmaya yönelelim Allah doğru yoldan ayirmasin eşlerimizi
(1,195 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Şikayet eden kız iyi yapmış aferin..
(1,195 puan) tarafından
Kesinlikle helal olsun kıza bende tanıyorum kızı en iyisini yapmış
0 oy
(5,680 puan) tarafından
Başka konu kalmadı mı sohbet amaçlı böyle bir konuya deyindin?? Ayrıca bize ne eşinin iş yerindeki ahlaksızlıklardan milletin ayıbını niye getirip buraya dedikodu malzemesi yapıyor sun,böyle şeyler dillendiği sürece konuşulduğu sürece normalleşiyor
(1,195 puan) tarafından
Bu şekilde davranman sanki patlayacak yer arıyormuş Sun da bana patlamissin gibi oldu biraz 3 kişiden de uyarı aldığına göre tek bana göre bu şekilde değil :))
(5,680 puan) tarafından
Yok inan patlayacak yer aramıyorum o an öyle düşündüm öyle yazdım uyarı aldığımı da yeni sende öğrendim :-):-)
(5,680 puan) tarafından
Uyarı alacak bir durumda yok üstelik. Şahsına bir hakaret küfür yok konu ahlaksız bir konu zaten bunu dile getirince uyarı aldık iyi mi :-)
(1,195 puan) tarafından
Sert cikistigin için almış olabilirmisin uyarıları acaba ;)
(5,680 puan) tarafından
Olabilir :-):-) ama pişman değilim dediğim gibi o an öyle düşündüm yinede her kesin düşüncesi farklı tabi yapacak bir şey yok
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Kadın bal gibi de anlar bal gibi de kocasını tanır 
(1,195 puan) tarafından
Doğru bı bakış açısı ama saman altından su yurutenleri de vardır illaki
(2,726 puan) tarafından
O zaman o erkek son derece tehlikelidir
0 oy
tarafından
Aldatacağını sanmıyorum direk bosanalim der yapmadan çünkü benden saklayamaz aşıri dikkatliyimdir ve hislerim kuvvetlidir yaparsa da bilirki bağırıp çağırmam bildiğimi söylemem her an diken üzerinde yaşatırım direk bosamam öyle önce hırsımi alırım yaşarken öldürürüm insanı kolay kolay elimden kaçırmam ama karakter olarak kendine yakistiramaz zaten eşim yaparsa da kinci olduğumu iyi bilir 
(1,195 puan) tarafından
Güzel bı bakış açısı öldürmem ama yasatmam  mantığı ile
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Başlıkla içerik çok alakasız dikkat çekmek için mi o başlığı yazdın 
(1,195 puan) tarafından
Yokk hayır evli bir adamın kıza yazması ile kız eğer saf yada kabul eden biri olsaydı aldatılma olacaktı ama dediğin gibi başlığı değiştiriyorum
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Hicbir erkege guvenmiyom her erkek firsatini bulsun yapar her erkek
(1,195 puan) tarafından
Yok lan arada masumları ve safları da vardır illaki :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 360 göst.
0 oy
5 cevap 188 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 60 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hemdemm (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 368 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...