0 oy
45 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar korunmuyoruz 3 gundurde adet beirtim var ama olamiyom belim agriyo midemde bulaniyo ama psikolajik mi yoksa hamilemiyim bilemiyom yoksa stresten mi adet olamiyom bilemiyom yasayipta gebe olan var mi

3 Cevaplar

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Adet belirtileri ile hamilelik belirtileri benzer 

Adet olacakmış da olamıyorsun gibi aynı kasıklarım ağrır miden bulanır belin ağrır hamilelik belirtisi olabilir oyüzden en iyisi adetin geciktiyse test yap negatif ise birkaç gün bekle eğer gelmezse yada testde herhangi Bi değişiklik olmazda adet söktürücü al 
(1,235 puan) tarafından
Suan test yapamam persembeye kadar ama mide bulantim psikolojik mi yoksa gebelikten mi onu bilemiyom bakalim kismet allahm saglikla isteyen herkese versin
(1,022 puan) tarafından
Şöyle benim ilk çocugumdan 5 6 ay denedim olmadı ama 5 6 ay kendimi hamile düşüncesine soktuğum için normalde adet zamanı bulamayan midem her ay bulanıyor Du psikolojik de olabilir olmayadabişir bunu ancak test ile karar verebilirsiniz hamile olduğum ayda aksine hiç bulantı olmamıştı çünki umudu kesmiştim psikolojimi hamile modunda çıkarmıştı hamile olduğumu öğrendikten sonra 1 hafta sonra falan bulanöaya başladı oyüzden dediğim gibi hamile olduğunuz içinde bulanabilir psikolojik de olabilir perşembe gününe kadar hem adetin izi bekleyin ozaman hemde test kesin sonuç verir ona göre ilaç kullanır yada doktora gidersiniz belkide gelir perşembeye kadar adetiniz ama gönlünüzde ne varsa hayırlısıyla o olsun :)
(1,235 puan) tarafından
Aminn tsk ederim
-Reklam-
0 oy
(12,662 puan) tarafından
Benim tam 10 gün geçtı adetim 

Korunmuyorum ama sevinmiyorum düzensizlik var doğumdan berı
(1,235 puan) tarafından
Yaa bnmde gectigi zamanlar oldu ama 4 5 aydr deniyoruz olmuyo bu ayda bel agrisi var ama adet olmadim daha umutlanmak istemiyom ama sevinmiyoda degilim
(7,949 puan) tarafından
Sen zaten çocuk istiyorsun demi kalk yap belki hamilesindir kız :D
(1,235 puan) tarafından
Yapamiyom ki koydeyim persembe gidecem
(12,662 puan) tarafından
Minnos gecen boyle oldu sevindim gidip kan verdım negatif o yüzden bekleyeyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.