0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (15,230 puan) tarafından
Oğlum 1 ay sonra 3 yaşına gircek inşallah. Her gece uyumadan önce muhakkak yarının planını yapar. Mesela 

Yarın sabah uyanalim. Tostumuzu yiyelim, kahvaltımızı yapalım. Çamaşırları yıkayalım , aşalım, hastaneye gidelim,  ouuncaklarimizla oynayalım... Bu şekilde her gün plan yapiyo. Muhakkak eve her gün ya biri gelecek ya biri gidecek kendince ☺️ sizin bebisler de böyle mi ? Yaşından dolayı mı böyle plancı yoksa babası da çok plan yapar. Hep planlı hareket eder. Ona mi çekmiş acaba 

2 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Benim kız 8 yaşında oda plan yapmaya çalışıyor söylüyor ama ben yapamıyorum maaalesef 
(15,230 puan) tarafından
Biz  de her gun yapmasak da her gün bu kendince plan yapıyor. Asla unutmaz. Uyumadan önce sayar yarın neler yapacağını.
(1,737 puan) tarafından
Neden oluyor onu bilmiyorum yıllardır var bu huyu uyumadan anlaşmaya çalışıyor . Ama ben yapamıyorum. Çok üzülüyorum yavruma . Babannesi alzaymir onada bakıyorum. 2 yaşında bebeğimde var hangisine göre uyup yasiycami şaşırdım
(15,230 puan) tarafından
Seninle bir ortak noktamız daha var. Benim kayınvalidem de alzheimer hastası. Ama daha ileri safhada değil sizinki gibi. Yani Allah'ım yardimcinz olsun inşallah. Çok zor bir durum. İnşallah yavrucugun planlarını gerçekleştirebilirsiniz bı gün. Her zaman her istedikleri olmuyor zaten . Ama arada da olsa yapmak çok iyi olur. Allah'ım kolaylıklar versin inşallah
(1,737 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah
-Reklam-
0 oy
(488 puan) tarafından
Evet benim oglumda oylee üzülüyorum bazen akışına biraksin cocuklugunu yasasin ilerde zaten plan yapcak cok zamani olcak :/ ama huyu ole o sekilde mutlu
(15,230 puan) tarafından
Ben hiç uzulmuyorum ya. Demek ki öyle rahat ediyo ☺️ komigime gidiyo hatta

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Linkin (15,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 243 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 118 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu