+1 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Evliligim çok şükür mutluyum huzurluyum eşim her istediğimi yapar 

Ama bazen diyorum niye evlendim ki eevde dursaydim 25 yaşında nisanlandim şuan 28 yaşındayım çok erken evlendim diyorum kendi kendime bugünde annemle konuşurken dedim evlilik bana göre değilmis 

48 Cevaplar

+1 oy
(1,737 puan) tarafından
Bekar kalmliydim diyorum 
(2,605 puan) tarafından
Demi ....
(1,737 puan) tarafından
Keşke hayatımizin fragmanını görebiliyor olsaydık.
(2,605 puan) tarafından
Bende diyorum keşke geri donebilseydik
(583 puan) tarafından
Bekar..
-Reklam-
+1 oy
(6,165 puan) tarafından
Tek pişmanlığım gurbette olmam ailesine çok düşkün biriyim ben çünkü:) insan dengini bulduktan sonra çokta bekarlık hayatını özleyecegini sanmıyorum ben ya 
(13,824 puan) tarafından
Oyle saglik olsun diyoruz iste canim
(2,605 puan) tarafından
Aynı yerde de olsan her zaman her zaman gidilmiyor canim ben bı hafta sonları gidebiliyorum o da ne şeylerle eşim yine yeri geldi mi diyo daha geçen hafta ordaydik  ki annesigile syni yerde otuuryorjm yatak odamın camından evleri görünüyor. Yine de hergun hergun gidemiyorum eşime bugün gitsem diyorum sen ara annem gelsin diyo annesinn de kaynatasi var 90 li yaşlarda onu birskip çıkmıyor velhasıl onlara yine hafta sonu gidebiliyorum esimle
(13,824 puan) tarafından
Ben giderdim :)
(6,165 puan) tarafından
Bende giderdim ya:)))
(13,824 puan) tarafından
Esim hayatta karismaz burda bile cikmiyorum diye cik hava al diyor anneme hic karismaz ne guzel olurdu
0 oy
(970 puan) tarafından
bu ben keşke 3 4 sene daha bekleseymisim diyorum bende 
(2,605 puan) tarafından
Ne acelemiz vardiysa
(970 puan) tarafından
Rabbime çok şükür şimdi dünyalar tatlısı bı oğlum var ama sole bakiyorumds daha hiç bişey yapmamasim cidden niye acele etmissek
(2,605 puan) tarafından
Rabbim bagislasin size benimde 2 yaşında kızım var
(970 puan) tarafından
seninki büyükmüş rabbim sağlıcakla analı babalı büyütsün benimki 8 aylık erkek
(2,605 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
İkisini de çok güzel geçirdim 30 yaşımda evlendim gezdim tozdum arkadaşlarımla tatillere gittim her şeyi yaptım şimdi 7 senelik evliyim her şey çok güzel çok şükür Allah'ıma iyi ki geç evlendim her istediğimi yaptım yaşadım diyorum canım
(2,605 puan) tarafından
Bende bekarken yaptım arkadaşlarımla gezdim ailemle gezdim tek gezdim ama diyorum iste evlenmeseymisim nişanlı olanlara da diyorum niye evleniyorsun ki kız kardeşim temmuz da düğünü kuzenim Haziran'da düğünü hep derim
(12,854 puan) tarafından
Eş ile de ilgisi var evliliğin eğer her konuda yardım etmeyen destek olmayan bı eş ise zor olur evlilik
(2,605 puan) tarafından
Yok canım çok şükür yapar yardım eder ev işlerinde kıza bakmada ama ariyorum iste
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Aynı bende evliliği çok güzel bişey saniyodum, keşke diyorum bekar kalsaydım evliliğin en güzel yanı çocuk bana göre başka birşeyi yok 
(2,605 puan) tarafından
Kesinlikle....
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Eşimle 1 sene gezip tozup sonra evlenmek :D evlenince borçlar faturalar çocuk geçim derdi derken gezme işi biraz 2.planda kaldı çünkü 
(2,605 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik nisanliyken ne gezmissem eşimle o geziyorum yine ama bekarlığida ariyorum
(14,025 puan) tarafından
Bizde görücü evlendik bizde geziyoruz ama o özgürlük yok tabi oğlumuzda 3 yaşında malum sendromlarda bitmiyor
0 oy
(1,824 puan) tarafından
30 da evlendim Normalde bekar derdim de kızım yanımda uyuyor şimdi nasıl diyeyim ya yerim ağzını yüzünü :) 
(2,605 puan) tarafından
Ben ,25 de nisanlandim ne acalem vardiysa ☺️
(2,605 puan) tarafından
Rabb'im bağışlasın
(1,824 puan) tarafından
Teşekkür ederim cümlemizinkini canım
0 oy
tarafından
24te evlendım, unv bıtmıstı calısıyordum eşimde bıranda polıs olucam dedı sınava gırdı ılk denemesınde polıslıgı kazandı ama kazandıgını gun oturup agladıgımı bılıyorum, kazanamaz dıyırdum ınsanlar defalarca gırıyor olmuyor, 1 sene sonra evlenıcektık bana dedı bu sene evlenelım neyi beklıyoruz artık? Evlendım ama heralde 1 sene rezalet bır ev kadını oldum, hayatım bıyunca okudum okuma bıtınce calıstım ne anlarım ev işinden, evlendıfımde yıkanan camasırın makıneden almazsam kokacagını bıle bılmıyordum düşün, eşim benı ıdare etmese anlayıssız bırı olsa heralde ayrılırdı benden, ne temızlıgı sevdım ne ev işini bunalımlara gırdım bır de, ama sımdı bakıyorum eşimle beraber uyumadıgım hergun kayıp olurmuş, ben zaten ondan başka kımseyle evlenemezmişim o yuzden ıyıkı evlenmısım
(2,605 puan) tarafından
Rabbim daim etsin mutluluğunuzu üni dışardan ilahiyat okuyordum zaten 2 yıl evlendikten snra kaydım silindi smdi aftan dolayı tekrar okuyorum ama işte bekarlığida ariyorum
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bebek var mı canjm
(2,605 puan) tarafından
Evet canım 2 yaşında kızım var
0 oy
(4,631 puan) tarafından
evli olmak tercihim :) 20mde evlendim 6yillik evliyim .d keske 18imde evlenseydm.d
(2,605 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️ Rabbim daim etsin inşallah mutlugunuzu
0 oy
tarafından
Tam zamanında evlenmişim evlilik tamda bana göre birşey eşimden kaynaklı düşünce tabiki bu çünkü sağolsun arkamı toparlar çok yardım eder bekar olsaydım ne yardımı canım çıkardı iş ev temizlik derken
(2,605 puan) tarafından
Yapıyor yardım her konuda ama bekarlığida ariyorum
0 oy
(2,041 puan) tarafından

Ben iyiki evlendim diyorum çünkü öncesi uzun süreli ve uzun mesafe ilişkisi idi. Esimin ailesi aşırı tutucu insanlardı akrabaları vs

Benim ailem de değerlerine önem verirdi ama onlar kadar aşırı tutuculuk yoktu bu yüzden uzun mesafe olmasına rağmen bukusabildigimizde bile çok zor görüşürdük rahat rahat gezip tozup yiyip içemedik sevgililik döneminde. Sürekli bi kacak gocek tenha yerlerde saçma sapan hiç sevmedim blyle olmasını.

Evlendik rahatladık. Şimdi deprem.yuzunden ayrı düştük eşim karasa döndü ben memleketteyim doğumu bekliyorum. Inşaallah hayırlısıyla tekrar kavusuruz diye :D

(2,605 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(705 puan) tarafından
Valla ben erken evlenmedim ama yine de bekarlik sultanlik o zaman da evli olmak ister insan kisacasi ortasi yok.Evligin tek esprisi çocugunun olmasi 
(2,605 puan) tarafından
Evet ya hklisin o zmn da evlensem diyoduk
0 oy
tarafından
Evli olmak özgürlük bence. O yüzden evli olmak çok güzel.❤️
(2,605 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ailem hicbirseye izin vermezdi. Eşimde tam tersi. Birlikte eğleniyoruz geziyoruz. Ama annemgilleyken arkadaşıma gitmeme bile bin surat yaparlardi
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Bekarr bekar 

Bnde çok şükür evligim çok büyük problem yok ama yani evlenmeden öncede gezmem yoktu  evlendim yine aynı bı farkı sadece sehir değiştirdim bı de canparem oldu .

Ama evlilik zor
(2,605 puan) tarafından
Benim de çok şükür yok ama niyeyse ariyorum
(3,763 puan) tarafından
Bnde bekalrigimi arıyorum  bütün evlenmek için düşünenlere sakın yapma diyesim var :):):
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Evlilik çok güzel iyi bir adama düşerseniz. Evin tek kızıyım el bebek büyüdüm ama hiç evlenmeseydim diye düşünmedim. 
(2,605 puan) tarafından
Çok şükür dustum canim iyi ki kocam diyorum ama bekarlığida ariyorum
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Yoo ben tam zamanında evlendim o kadar bunalmistim ki kurtuluş oldu benim için bir de baya değiştim evlenince bekarken içime kapaniktim şimdi susturamiyorlar beni :angel: eni sonu evlenecek tüm de zaten hayırlısı oldu 

(2,605 puan) tarafından
☺️☺️☺️bende bekarken içime kapaniktim
0 oy
tarafından
28 yaşında evlendim 3 yıl görüştük şu ** 30 yaşındayım ben bile bazen erken diyorum ama eşimden Allah razı olsun her şeyim tam şükür. 
(2,605 puan) tarafından
Yok çok şükür herseyim tam benimde ama yine arıyorum bekar kalsaymisim diyorum
tarafından
Yaşın kaç olursa olsun her zaman o rahatlığı ararsın. 10 aylık bir kızım var diş çıkarma aşamasında  çok huzursuz bu aralar ben de bekarlığımı arıyorum bu yüzden
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Evlilik guzel ama cocuklarin sorunlulugu cok ağır. 
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Ne bileyim evlilik kolay değil de bekâr kalsam yine sıkıntılarım başka dertlerim olacakti. En azından şimdi bi kocam çocuklarım var. Öteki türlü abilerim vardı baska şeyler vardı çalışmak zorundaydım. Şimdi kocam sayesinde yediğim önümde yemedigim arkamda. Cekeceksem kocamın kahrını çekiyorum. İnsanlar bişey diyecekleri zaman bir duruyorlsr ailesi var kocası var diye. İyi ki evlendim. Allah kocamı başımdan eksik etmesin. O benim namus bekcim. Can yoldasim.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 412 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Alfa anne. (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 711 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 820 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 783 göst.