0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (2,735 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben eşime dedim ki akşam yemeğini beraber yiyelim dedim evde tamam dedi sabah çıktı saat 11.00 12.00'ye kadar gelmedi ailesindeydi geldiği zaman ben de kızdım ona artık en sona kapıyı açtım açmasın demedim yatağa girdim o da geldi yattı kıyamadım sordum aç mısın yok dedim trip atmaya başladı benim yüzasımdan yüz başımdan yemek istememiş sabah da uyanmış sen beni aç yatırdın bilmem böyle yaptın karşıma geç çıkan kadınla evlenecegim dedi dünden askerlik arkadaşıyla karşılaşmış sen kocamışsın senin kocatan avradın yaşlanmışsın Seni bu hale getiren avradın demek ki avradın iyi değil gerçekten çok zoruma gitti Bir de bana diyor karşıma çıkan kadınla evleneceğim benimle evlenmek isteyen kadınla evleneceğim Ben de dedim Seni kim ister kim alır Allah aşkına git defol git dedim nereden evlenirsen evlen dedim sonra da s***** olup gitti işine sözde

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendine neymiş yaa sal.ak kendisi de kendine kocatmayan avrat alsın o zaman bide avrat demesi cok kaba olmuş
(2,735 puan) tarafından
Cevredekiler avrat diye hitap ediyorlar
tarafından
Degisik birşey diyemicem
(2,735 puan) tarafından
Ben bilmiyordum vala sizden öğrendim o normalde boyel hitap eden birisi değil cevrediklere bakıyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 371 göst.
7 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 545 göst.
0 oy
18 cevap 621 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.