0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Biktim inanin ya bekar gibi sürekli arkadasyla buluşuyor arkadaşinin karisi dugunde ben evdeym dedim onun karisinin gelmesinimi bekliyonuz artik gelme istyosan dedim yuzume kapatti

Haftada en az 3 kez bulusurlar 4 saat gelmez eve

Bana soruyor cikalimmi diye ciknca carsida ne var niye ciktik diye söylenip duruyor her cikişimizda

Bende cikmak istemiyorum artk bakiyorum ben istemeyince hemen arkadasini aryor

Ben sucluyum hep ben onun gozunde bense evde hep onu bekliyorum

5 Cevaplar

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Uf bu erkekler hep böyle! Ben de var ama oda beni gönderir tğezmeyi arkadaşımla aileme. İkimiz hiç gezmeyiz mesela
(530 puan) tarafından
Bendd oyle sevmem ya
-Reklam-
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Benimkide öle arkadaşlar ariyla gezer demezki gel karı berber gezelim demez bu ara böyle oldu bizimki yoksa önceden böyle değildi o da görümcem bizde 20 gündür tatile geldir ewde üç çocuk dayı dayı diye eşimin başına cikiyolar bizdede çocuk yok adamda alışkın çocuksuz ewe sessiz sakin ewe bunalım geciriyo ewe gelince onun için bu ara hep arkadaş lariyla inşallah görümcem gil gittikten sonra böyle devam etmez alismsz bakalum nasıl olucak 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Benimkini hiç arkadaşı yok ya
0 oy
(333 puan) tarafından
Sen niye onu bekliyorsun tek başına çık gez sende
0 oy
(5,441 puan) tarafından
Allah'tan arkadaşları da kocam da bu konuda yerini felan bilen insanlar arkadaşlarıyla tek çok nadir gezer eşleriyle toplanıp geziyoruz veya bir araya geliyoruz birde araya pandemi girdi oda bitti 2 3 kere bir araya geldik oda işleri vardı yine tek gitmedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 514 göst.
12 Aralık 2019 Diğer kategorisinde rabii.a (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,188 göst.
25 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 760 göst.