0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (957 puan) tarafından
Arabanın yan tarafından, önden değildi ama üç cm sağdan gitsek adama çarpardı.sonradan söyledim adamı farketmemiş hiç. Annemlere gidiyorduk bir sebepten ben çok sinirlendim o  beni sinir etmişti bende onu sinir ettim. Sorun şu ki ne olursa olsun eşim arabayı kullanırken susmak istiyorum nasıl yapacağımı bilmiyorum 

6 Cevaplar

+5 oy
(5,132 puan) tarafından
Yani çeneni tutacaksın afedersin. Bunun şakası yok. Sadece kendi hayatlarınız değil kim  bilir kaç kişinin hayatına sebep olabilirdiniz 

Allah korusun 

Biz de dün otoyoldsydık ailecek. Sağ sola bakarken adam arabada tek ama telefonla konuşuyor ve biriyle kavga ediyordu ve 150nin üstünde gidiyordu. Eşime hemen uzaklaşmasını söyledim 

Arabada, biri araba kullanırlen kavga etmemek doğru değil yani 

Dikkat dağılabilir kolayca 
-Reklam-
+2 oy
(1,279 puan) tarafından
Çekersin ağzının fermuarını olur biter. Eşini düşünmüyor kendini de düşünmüyor olabilirsin ama sırf o an orada bulunmaktan başka sizinle bir bağı olmayan insanların hayatlarını tehlikeye atmaya hakkınız yok. O adam dediğin benim eşim kardeşim babamda olabilirdi.. sizin birbirinize olan hırsınız yüzünden  masum hayatlara zarar veremezsiniz. Vebalini ödeyemezsiniz. Ya taksi ile gidin ya da oturun müzik dinleyerek falan gidin nerede kavganizi ediyorsanız edin. 
0 oy
(173 puan) tarafından
Video izle telefona bak
0 oy
(1,679 puan) tarafından
O yüzden araba tartışmayın cnm ya muhattap olma bile yazık değil mi ya çarpsa ya en kötüsü olsa sonra ne olcak bir de çocuk varsa araba da çok geçmiş olsun
0 oy
(967 puan) tarafından
Valla beni araba tutuyor istersen deki beni araba tutmaya başladı de gidene kadar kaldırma beni de kulaklığı tak kulağına son ses müzik aç öyle git yada arabada yüksek ses müzik aç bişey desen de o duymaz :)
0 oy
(398 puan) tarafından
Çeneni tutacak sın kimsenin hayatı ile oynayamaz sın kusura bakma zoruna gidecek ama gerçek bu 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 455 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Prensannesi2020 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 124 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 769 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 754 göst.