0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar selamın aleyküm dün doktora gittim doktor ikizlerime detaylı oltrasyon istedi bu hastanede olmadığı için özele yada çevre hastaneye gitmemi istedi benimde durumum yok acaba fiyatları nekadar yaptıran varmı nasıl bir şey tam detaylı anlatırsanız sevinirim 

3 Cevaplar

0 oy
(169 puan) tarafından
Fiyatları araştırman gerek. Her hastanede faeklı oluyor. Benim zamanımda geçen sene 900 e yapan da vardı 250 yapan da.Tabi 900 e yapan renkliydi. Görüntüsünün fotosunu veriyordu. Cd ye yüklüyorlardı filan.Ama önemli olan bebeğin genel olarak sağlığı hakkında bilgi almaksa onun küçük bedenini görmek ise 250 ye yapan da yetiyor.ellerini kollarını bacaklarını gösteriyor.yarık damaklık var mı damar kan akışı kalbi filan inceleniyor.bebeğim o an uyanıktı.yumruğunu sıkıştı vuruyordu o an çok hoşuma gitmişti mesela:-) 
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Her hastanede farklı bacım bizim burda iki sene önce 580 mi ne vermiştik biz daha ucuz yerlerde vardı şimdi birazdaha.fazladir bazı illerde daha uygun bazı yerlerde daha pahalı ama ne olursa olsun hemen başla bakmaya çünkü zor bulunuyor 24. Haftaya kadar bakılıyor ya 
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben zorunlu sevk edildik universlte hastanesine 264 tl odedim simdi haftam geldi ozele gidicem 5 mayista 1000 tl dediler arayip ogren canim hastaneleri en iyisi
(89 puan) tarafından
Tamam cnm cok saol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
0 oy
1 cevap 82 göst.
0 oy
2 cevap 38 göst.