0 oy
192 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (97 puan) tarafından
İstanbul'da oturuyorum özel yada devlet fark etmez memnun kalan var mı acaba doktorundan ? Hangi hastaneye doktora gittiniz ? Özele gidenler ne kadar ödediler acaba ?

10 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şişli memorial hastanesi cihangir hocaya gittim 600 TLydi geçen sene. Yine Şişli Türkiye hastanesinde Mehmet hocaya gittim oda 500 TLydi şuan değişmiştir fiyatlar. İkisinden de çok memnun kaldım çok iiyi perinatoloji uzmanlarıdır 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilmiyorum ne yapsam ne etsem diye :)
-Reklam-
0 oy
(712 puan) tarafından
Canm ben Zeynep Kamil de yaptırdım gühen hanim var çok iyi bi doktor tavsiye ederim oya hanım da iyi 
(97 puan) tarafından
Kaç dk bakıyor ne kadar ilgileniyor ? Fotoğraf veriyor mu acaba ?
(712 puan) tarafından
30-45 dakika sürüyor canm fotoğraf ve bebeğin bilgileriyle bı kağıt veriyor her hangi bi sorunu yada kafana takılan bişey varsa güzelce cevaplıyorlar
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben Bakırköy doktor Sadi konuk eğitim ve araştırma hastanesi nde yaptırdım. Çok memnun kaldım doktor çok ilgiliydi ve yaklaşık yarım saat sürdü hatta belki daha fazla 
(97 puan) tarafından
Doktorun ismini hatırlıyor musunuz ? Fotoğraf verdimi size ?
(248 puan) tarafından
Evet bir sürü ultrason verdi ama benimki çok hareketli olduğu için hiçbiri belli değildi ultrason renkli değildi . Bütün degerlerin yazılı olduğu bir rapor da verdi . Ben çok doktor gezdim tam adını hatırlayamadım ama Selen di galiba.
(248 puan) tarafından
Bu arada önce oradaki kadın doğuma gidiyorsunuz o kayıt açtırıyor size siz de randevu alıp öyle gidiyorsunuz .
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Avicenna Umut hastanesi fatih beye geçen sene 330a yaptırdım
0 oy
tarafından
450 TL'ye perinatologa yaptırdım çakmak erdem hastanesine
(1,072 puan) tarafından
Evet Anadolu :) çok oldu canım oğlum 2 yaşına girecek . Sen peki
tarafından
Bnimki de 1 yaşını dolduruyo bu ay 2020 doğumlu,:) bebeğin kontrollerine oraya mı gidiyosun Dr tavsiye edebilirim çok seviyorum da oğlumun doktorunu :))
(1,072 puan) tarafından
Maşallah canım 2019 lu benimki de  orası biraz uzak kaldığı için kontrollerine bölge Hastanesi'ne gidiyoruz tesekur ederim ♥️
tarafından
Rica ederim canım Allah bağışlasın bebeklerimizi bize ❤️ :)
(1,072 puan) tarafından
Amin canım benim ♥️
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Büyükçekmece kolan Hastanesi'nde Altan bey pernataloji uzmanı işinin ehlidir. Fiyat hatırlamıyorum.
(97 puan) tarafından
Fotoğraf verdi mi size ?
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben yüzyıl  hastanede yaptırfım ama hiç memnun kalmadım doğuma 2 hafta kala yaptım detaylıda brbeğin gelişimi normaldi kilosu 3.600 çıktı 2 hafta sonra  bebeğim 5 kilo doğdu
(97 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benide dün yönlendirdi doktorum bı hastaneye Bakırköy'de ama adını hatırlamıyorum hastanenin baya uygunmuş fiyatı öyle dedi ama tam bilmiyorum
0 oy
(3,861 puan) tarafından
2 yıl önce Esenyurt'ta Altan cebeciye gitmiştim
0 oy
(140 puan) tarafından
Ben Üsküdar Hospital Türkte yaptırdım renkli ultroson 310 tl radyoloji uzmanı yaptı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
12 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sedosss (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Grc136513 (139 puan) tarafından soruldu

380,042 soru