0 oy
109 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (26 puan) tarafından

Mrb kızlar hamileyim 8 aylık normalde beyaz tenliyim yüzüm temizdi hamilelikte  yüzümde lekeler oluşmaya başladı elmacık kemiklerim yanaklarım karardı resmen yüzüm ne kullansam geçer acaba moralim bozuluyor öyle görünce yüzümü aynaya bakmak bile istemiyorum :'(:(

7 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından
Benimde ayhan ışık biyigi gibi lekem olmustu dudak ustunde ayni biyik gibiydi fjjfjf geciyo merak etme
(26 puan) tarafından
Sesli güldüm şuan ayy :))) inşallah geçer ya valla moralim çok bozuluyor
(344 puan) tarafından
Valla bende halime guluyodum hamilelik boyle bisi buyuk oglumdada elmaciklarda biraz leke vardi boynumla gecti onlarda
(1,529 puan) tarafından
Benimde dudak kenarlarında çıkıyor ya ayrı bıyık gibi :)) ama doğumdan sonra kayboluyor allahtan
-Reklam-
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Hamilelikten sonra kullanabilirsiniz şimdi hiç birşey fayda etmez zaten
(26 puan) tarafından
Umarım geçer ya valla moralimi bozuyor:(
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Doğumdan sonra geçiyor canım benim bütün gebeliklerimde çıktı şuan 3. Gebeliğim yine başladı 
0 oy
(47 puan) tarafından
Bıyık bolgesinde kararma oldu ama geçmedi. Şimdi yine yüzde burnumda çıktı insallh gecer
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Faydası olur mu şuan bilmiyorum ama eşek sütü sabunu kullan cilt lekelerine sivilcelere falan iyi geliyor ben beğeniyorum zaten beyazım cilt tonunu eşitliyor araştır bir
0 oy
(284 puan) tarafından
Bende 8. Ayimdayim ve benim de çene bölgemde oluştu. Doğumdan sonra düzelir diye düşünüyorum 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Guneş kremı canım Bende de kararma oldu bıyık kısmında yanak kısmında cok şukur azaldı yok gibi adı Dr ctuna bununla azaldı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
1 cevap 82 göst.
1 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (5,943 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...