0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Aranzda bebegı erken Doğan varmı bnmkı cok ufak dogdu erken geldıgı için ama cok kucuktu kılo boyu kucuktu yani suan da 1 yasında 74 cm 9 kılo boyu uzasın dye hangi vitamin vermem lazım 

24 Cevaplar

0 oy
(214 puan) tarafından
Benim kızımda 13 aylık 77 cm 9 kiloya yakın hemen hemen ben balık yağı kullanmıştım bide çok bilinen bir çocuk pekmezi var onu araştır istersen canım netten 
(216 puan) tarafından
O yaşlarda iyi acaba o tür yağlar
(214 puan) tarafından
Balık yağını 1 yaştan İtibaren Kullanabiliyorsun o dediğim pekmezi de aynı şekilde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vitamin eksikliği var mı doktor kanlarina baktı mi.

Bu tür şeyler için burdan öneri alman doğru olmaz ki canım.

Balık yağı falan erken ergenlige neden oluyormuş.

İbrahim Saraçoğlu nun boy uzatma videosu var onu izle canım adını unuttum bir balık var onun yenmesi gerekiyor 
(216 puan) tarafından
Cnm izlemlere goturuyorum kanında bsy yok bır ara kansızlık var dendi vıtamnleri duzgun kullanınca düzeldi
tarafından
Duzeldiyse ekstra birşey verme canım.
Doktor tavsiye etmediği sürece başka bir şey kullanma
0 oy
(440 puan) tarafından
1 yaş kontrolunde kızımı götürdük 79 sm 10.950kilosu çıktı. 36 haftada doğdu. vitamin olarak sadece d vitamini veriyorum.
(216 puan) tarafından
Allah bağışlasın cnm
0 oy
(6,984 puan) tarafından
Benim kızım o zamanlar 68 cm di.
(216 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın
0 oy
(32 puan) tarafından
34 haftalık doğdu 46 cm en son iki ay önce gittik 66 olmuştu
(216 puan) tarafından
Rabbim size bağışlsn ❤️
0 oy
(208 puan) tarafından
Dün gittik 1 yaş aşısına 70 cm 10 kilo çıktı normal dedi

Kan ve demir ilacı veriyor musunuz 
(216 puan) tarafından
Doktor verme dedi artık ama elimde son bı tane var onu verıyorum
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Boyu iyi ki gökyüzüne merdiven mi çıkarsın bacım benim kız 17.aylik olacak 78.cm 10 kilo belki.var belki yok boy genetik bişi büyük kız küçüğe göre daha yavaş uzuyor benim 5 yaşına gorecek 118cm 18 kilo
(216 puan) tarafından
Ahahahss kz vala bnde mılletın cocuklarjnı goruyorum bnmki gozumde cok ufak bıde milletın lafı cok kucuk cok ufak fln dıyorlar
(4,431 puan) tarafından
Bizim kıza babası diyor ya alıştı tabi ilkinde topaç gibi çocuğa küçük zayıf diye minik.kaldi.yavrum diyo halbuki kendine çekmiş boylu ince :))
0 oy
tarafından
39 hafta 4 günlük doğru 49 cm di 3 aylıkken 61 cm çıkmıştı hafta cuma randevumuz var 4 aylık olarak bakalım kaç çıkacak 
(216 puan) tarafından
Maşallah guzel gdıyorsunuz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 buçuk yaşında 87 cm kızım 
(2,562 puan) tarafından
Benim kızda 18 aylık 10kilo 85cm aslında tam ortalamada kilosu ebe iyi diyor ama
(7,376 puan) tarafından
Canim benim kızım 87 cm 11 kilo 30 aylık ama ben takıntılı değilim çünkü kızımın beyninde kist var önemli olan o benim için kısa uzun kilolu zayıf farketmez
(2,562 puan) tarafından
Her zaman önce sağlık zaten canim Allah şifasını versin
tarafından
Allah hepimizin çocuklarına sağlık sıhhat versin♥️ farkında olmadan bizde arkadaşa başkalarının bizim cocuklara davrandığı gibi davranmış olduk☺️
(7,376 puan) tarafından
Amin ekennn
Amin papatyaca sıkıntı yok canım
0 oy
(441 puan) tarafından
Bebeğim 38. Haftada 3 kilo 170 gram 50 cm doğdu. Şuan 7 buçuk aylık 9 kilo 73 cm de boyu var. D vitamini ve ocean kan damlasını kullandım. Mama ve anne sütü destekli gittim ve 5 ayda Tadım yaptirdim 6 ayda corbalardan verdim , meyve suyu sıkıp icirdim kilo almasi icin meyve sularinin icine az hurma özü koydum.şimdi ise buharda somon, yağsız kiymadan köfte, Tavuk veriyorum, haftada 2 sefer sabahları mutlaka labneli avakado veriyorum ben genetik faktörler etkili de olsa beslenme ile  de alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü yedirdigim her seyi gelisime katkilarini okuyarak hazirliyorum  ve bebeğim baya iştahlı şükür bu da bana bi artı sağladı. 
(216 puan) tarafından
Ay maşallah ne güzel bakıyorsunuz Rabbim sze bağış lasın hayrlı evlat olur inşallah ama somon için erken deıl mi
(441 puan) tarafından
Normalde 8. Ay sonunda veriliyor doktorumuz öyle demişti ama bebegim istahli olunca denemek istedim  yaklasik 1 ay erken verdim bebeğime  sıkıntı yaşamadığımı görünce devam ettim. Beni komplekse sokmuşlardı ilk dogdugunda ne kadar zayıf karnın kocamandi çıka çıka bu mu çıktı diye :) bende sanırım biraz hırs yaptım vereceğim şeyleri hep önceden faydalarını araştırarak vermeye başladım. Zaten ek gıdaya geçtikten sonra boyu kilosu bir anda toparladı. Soyle diyeyim vaz geçilmez yiyeceklerim var her hafta mutlaka tukettigi keçi yoğurdu,yumurta sarısı,avakado,somon,yağsız kiyma,muz,hurma ve keçi boynuzu özü. Ve kabız olmasin diye diye mutlaka kabak yada kayısı marmaleti yapmıştım şekersiz ondan meyve suyu veriyorum.
0 oy
tarafından
2 yaşında 95 cm kızım. 

ama her çocuk farklıdır 
(216 puan) tarafından
Maşallah maşallah cnm
0 oy
(11,224 puan) tarafından
9. Ayında 73 cm di canım bence o biraz genetik işi tabi bebeğim erken doğmadı bunun da etkisi var mı bilmiyorum
(216 puan) tarafından
Babası minyon Cok:))
(11,224 puan) tarafından
Ondandır kuzum benim yeğen de ayni nokta kadar 3 yaşında  :)
0 oy
tarafından
2 yaşında 90 cm 15 kilo kızım 
(216 puan) tarafından
Maşallah gayet iyi
tarafından
Sağol canım ben pekmez süt çok verdim kızıma onların faydasını gördüm
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Ne kadar erken doğduki
(216 puan) tarafından
7 bucuk aylıkken
(1,737 puan) tarafından
Hm anladim canm benimkinde erken doğdu ama o kadar değil 35 haftalıkken doğdu. Yinede kilosu iyiydi . Şuan 2 yaşında tabi 1 yaşındaki kilosunu hatırlamıyorum
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Benim bebeğimde erken doğdu canım 70 cm şuan 7 aylık.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
46 cm 2490 gr dogdunsuan 79 80 19 aylık 12.5 kilo
0 oy
(663 puan) tarafından
19 aylik kızım 90 cm anasına çekmiş uzun 12.5 kilo elbise haric
0 oy
(1,744 puan) tarafından
2 aylık 62 cm
0 oy
(2,460 puan) tarafından
Kaç haftalik doğdu 
0 oy
tarafından

Boyu ve kilosu gayet normal senin

Benim kiz 2.5 yaşında 10 kilo 85 cm

(2,562 puan) tarafından
Çok zayıf demiyolarmi:)) benim kızda 18 aylık 10 kilo herkez yazikkkkk ne kadar zayıf diyolar aciyolar ayy salaklar;):);))

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 147 göst.
0 oy
6 cevap 166 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
16 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 15062022- (2 puan) tarafından soruldu

379,052 soru

11,345,675 cevap

34,811 kullanıcı

...