0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (5,405 puan) tarafından
Kızlar smdi biz yeni taşındık maddi yönden çok skntilar çektim ki daha yeni yeni toparlanacaz inşallah eşim kayanakci fabrikada halen borcalirmiz var evimide eksik eysalarim var kıyafet falan beş altı ay çalışıp çocuğumu kıreşe vermek istyorum eşim de olur dedi gttik ablamla iş kura kiresi olan fabrika istyroum dedim bı tane ilan tek var dedi aradım oda üç vardiya bide kires destegi almak için iki sene burda calimis olmanız lazım başka bı yeri aradım oranın kiresi var tecrübeniz yok olmaz dedi bir yer var onun kiresi iyi tavsiye edyirlar ama oda üç vardiya yedili sistem sadece bir yıl kirtesiye malzemeleri için üç. Buçuk veryirusunuz dedi ve suanlik kızının küçük kendi imkanlarınzla getirip götürceksiniz dedi ona bağlı olan kurum üç varduya olduğu için eşim uymaz tek olsaydı olurdu dedi olmuyor eşimde üç vardiya çalıyor git gel maf olacam gece çalışırsam gündüz uyuyamaam vardiyalarmiz denk gelirse olmaz başka işe grsem bes bin kirese vermem lazım değer sence bna üç üç buçuk kaliyro okadr kendimi yirtcam aferdesniz bna azıcık bişey kalacak zaten herşey pahalı szce napmaliyim uymuyor hiç bir şekilde 

4 Cevaplar

0 oy
(8,934 puan) tarafından
Evde baktıracak birini bulsan konu komşu olarak hiç değilse 1 yıl icin
(5,405 puan) tarafından
Kız yeni taşındım annem hasta ameliyatli kziim baya yaramaz 31 aylık ablalaim calsiyro
(8,934 puan) tarafından
O zaman yarı zamanlı evde baktiracak birini bulabilirsin İnternete ilan verirsin hicbi ise elini surmemesi koşuluyla biraz daha düşük ücretle bakiyorlar
(5,405 puan) tarafından
Kmseye güvenmiyorim.oyle cnm ya:(
-Reklam-
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Kreşlere bak istersen yardımcı ablalık falan biraz yorucu bir iş ama anlaşırsan en azından kreşe daha az ödersin ben öyle bir iş buldum ama sonradan vazgeçtim görüşmeye de gitmedim 
(5,405 puan) tarafından
Kireştemi çalışayım ayy hiç aklıma gelmedi yaa nye sormadım:(:(
(14,039 puan) tarafından
Cevrende ki kreşleri bir gez canım belki bulursun
(5,405 puan) tarafından
Vala birine yazdım üç yaş aliyrouz şuan ihtiyacımız yok elemenq dedi kireste calissaydim iyi olurdu ya ama çoğu yer üç yasunda alıyor kızım iki buçuk yaşında
0 oy
(5,090 puan) tarafından
Bazı kreşler çocukların bakımı için ablalar alıyor bulabilirsen oralarla görüş hem çocuğunda orada olur 
(5,405 puan) tarafından
Maaştan mi keserler acaba kziimi da kendimle.gotursem
(5,090 puan) tarafından
Tabi daha düşük maaş alırsın ya da tam maaşını verip kızın kreş ücretini ödetirler ama çalışan indirimi yaparlar
(5,405 puan) tarafından
Biriniye yazdım ihtiyaç yok demiş çoğu yerde üç yaş aliyro kziim daha  iki buçuk yaşında Eylül'de üç yaşına basacak
0 oy
tarafından
 birini bulabilirsiniz ben çalıştığım dönemde 3 tane çocuğu olan arkadaş öyle yapardı kocasida vardiyaliydi ters vardiya denk getirdiler ayda bir hafta ihtiyaç duyuyorlardı birisine hem daha az ödüyorlar hem daha kolay bulmuşlardı bakıcı 
(5,405 puan) tarafından
Senin mesleğin varmi gerçekten olmuyor insan yetisemiyor tek maasla
tarafından
Bayan terzisiyim normalde ama yapmıyorum mağzacilik yaptım hep yönetim
(5,405 puan) tarafından
Senin yine mesleğin var dükkan da açarsın belki ilerde
tarafından
Nasip işi herşey yicek ekmeğin olunca bir şekilde olur yoksa eldeki gider bedel ödemeden özel sektör de barinamıyor insan
(5,405 puan) tarafından
Vala çocuğum buyuseydi calisrdim bir kadının ekonomik özgürlüğü elinde olmali bende lise mezunuyum hata dışardan tıbbi sekreterlik okuyordum dondurdum bazen bakiyrium hayat çok pahalı bı ayakkabı olmuş 300 TL kiresete uymuyor işte kendimle götürüp kendimle getcektim uymuyor üç vardiya hepsi tek vardiya olanda kiresi yok normal ücret de ödesem bana para kalmiyor artık hayrlisi olursa olur olmazsa da kalsın napayim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
0 oy
18 cevap 379 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selenyalcin (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 488 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Zannan (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Toprakeva (16 puan) tarafından soruldu