0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kıyamadım hıc ayırmaya bilmiyorum ayrı kalamam hep yanımızda olsun dedık beşiği bızım odadaydı ama sanırım geç bile kaldık bugün ayırayım dedım eşimin eskı karakolundan kazası vardı yenı almıştı satma dedım tayıncıyız oda yapamam dıye onu getirdim odasına bu gece ayrı yatıracam ama ayagımda sallıyorum işte bu sallama işini bırakmam lazım artık kendısının uyuması gerekiyor zor oluyor böyle bır de gece uyanırsa ben hemen kalkarmıyım acaba ya da korkar mı başka odada olunca tüm gün söyledim artık odanda yat odan çok güzel falan diye tamam diyordu gece uyanır korkar mı acaba gece lambası da açacam odalarımız da yanyana ama işte korkuyorum goremezse korkup ağlarsa falan ben duyamazsam yanıma gelir korkarak bilmiyorum ya

10 Cevaplar

0 oy
(7,480 puan) tarafından
Aklı başına geleseye ayırmam ben daha 14 aylık şuan
tarafından
Aklı başına gelesiye nasil oluyor kız 3 yasına gırecek işte benımkı senın daha küçük zaten
(7,480 puan) tarafından
Benimki kücük daha canım senınki 3 yaş yavaştan alıştır işallah alışır ayrı yatmaya
-Reklam-
0 oy
(181 puan) tarafından
Başlığa göre cwp veriyorum bence çok geç kalmışsın benim çocuklarım aylıkken ayirdim yataklarını O kadr rahatım ki sonra kokuna alıyorlar ayrılamıyorlar 
tarafından
Benımkı bana bagımlı zaten sanırım ondanda olabilir ya ilk ayırmak ıstedıgımde esımde ben Üzülürüm falan dedı bende dayanamam dedim ama iyice baglandı bana kendı yatagında yatıyor ama yanımızda oluyor ve büyüdü farkında herseyın anne baba olarak dikkat etmemiz gerekiyor bu gece ayırdım sımdı yatagında yan odada inşallah korkmaz
0 oy
(809 puan) tarafından
Valla benim de 3.5 yaşında 2.5 Yasinda sallanmayi bıraktı şimdi kendi yatağına girer uyur hemen ama bizim de odalar bir daha deprem olmadan öncede deprem korkusu ile oda ayıramıyorum deprem olduktan sorna hepten korkmaya başladım ayırsam zorlanmam aslında hem kendi tek başına uyuyor hemde gece hiç uyanmaz da ben cesaret edemiyorum 
tarafından
sallanmayı nasıl bıraktı acaba ya bende istiyorum ama zor görünüyo evet depremden dolayı ben çok korkuyorum Hatta burda bırıne yorum da yaptım ayırmaya korkuyorum diye çünkü yasadık adıyamanda onu ama olması gerekiyor artık hemen yan odam rabbım bır daha yasatmasın
0 oy
(14,040 puan) tarafından
Benim oğlum da 3 yaşında bir kaç gün önce ayırdım gece aranın ışığını da açık bırakıyorum genelde sabaha karşı uyanıp geliyor yanımıza :D nasıl alışacaklar bilmiyorum 
tarafından
Benimki asla bizimle uyumaz gelse bile der yatak yap bana ya da sende gel benı ayagında salla der kalksa gıder sallarım gerı uyır anca
0 oy
(768 puan) tarafından
12 aylıkken ayırdım ben
tarafından
Maşallah vala iyi ayırmıssın darjsı bize
0 oy
tarafından
Ben ayırmam canım 22 aylık depremden sonra bunu daha iyi anladım yani başımda olsun en ufak birswyde yetişebileyim.
tarafından
Doğru diyorsun bende depremı yaşadım korkuyorum da ama olmuyor beşikte sallıyorum sabaha kadar ve çok zor oluyor o şekilde odası da yanımda zaten kapı agzında yatagı da ne bılım ya vala çok kararsız kaldım korktum da şuan
tarafından
Bosver her zorluğun bir güzelliği vardır buda geçer sen çocuğunu yanından ayırma derim canım
0 oy
(832 puan) tarafından
İyiki ayırmadm yatagini aldk odasındaydı gün erteliyordum sonra deprem oldu o anı hiç unutmuyorm o an kucağma aldım ve yumuldum üstüe ne ayakta sallama ne ayrı oda benim için zerre önemi kalmadı iyiki yanıbaşımdaydı dedım ve odamıza getrdk yatagını orda bile kabuslar gördüm ilk günler beni ararken ve ben oğluma guvenmıyorum ses duyar sabah pencereden bakmaya çalışır denıyo gündz balkonda file var Bos bulsa ckmaya calışıyodu bence gec kaldım falan bu kadr büyütmeden gözünüzde  deneyin  inanın o kdr boş olduğunu anladım bana boş geliyor baska cocugum olursa hamıleydm sırf ondan düşündüm Zaten bebek gelene alıssn dıye uykusu bozulur diye düşündüm oda nasıp olmadı o yatagina bile yatamadı haftalarca
tarafından
Canım depremı bende bızzat yasadım adıyamanda annemlerdeydım bende o an kucagıma alıp götürdüm çok çok kötüydü evet depremden dolayı da çok korktum ayırmaya doğrusu ama olmuyor böyle sürekli beşikte salla diyor besıgını kaldırdım kazasını getırdım ayagımda salladım uyıdu ama besıkte uyutsam ya da bızle uyudu mu defalarca sallama istiyor doğrusu korkuyorum da bır sey olursa diye hemen yan odam zaten iki adım öyle uzak falan değil kapı agzında yatagı zaten pencere yüksek baya istesede çıkamaz bensiz yatagından  bıle kalkmaz oturur bekler beni öyle balkon şu bu hıc çıkmaz 12.kattayım çıksa böyle rahat olamam vala korkarım iyice ama kız çocuğu oğlana göre daha sakin
(832 puan) tarafından
Benmki filede bile örümcek adam gibi ıki defa tuttum demirde bir balkon tamamen kapalı korkmuyor hiç öyle   park beşik bzm bende kendi uyuyo smdi ama kabul etmiyor hem Ramazdan düzen bozuldu hikaye okurum uyurdu bazasnda korumalkta aldk üstünu kaç kere örterm ayrı odada başka bebek olursa zaten en az 4 yaş olacak o zamanada
(832 puan) tarafından
Pencere korkum da var eli kolu durmuyo p ayrı :)
0 oy
(13,173 puan) tarafından

Ben hala kıyamıyorum 3 yaş birde oğlum var 1 yalımda o emiyor onu da ayıramam böyle diye diye gidecek gibi :)

tarafından
Oo ikisini bır nerde yatırıyorsun bende ikinciyi düşünüyorum daha olmadan ayırayım ki dışlanmış hıssetmesın kendini çocuk dedım bakalım artık
(13,173 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm 2 yaşındaydı kardeşi doğduğuna kıyamadım şimdi hiç kıyamıyorum
Aynımyatakya Yanyana yatıyoruz 4 ümüz eşim de bizimle uyuyor :)
tarafından
Ayy ne güzel adamı da kendınıze benzetmıssınız bızde normalde üçümüz yan yana uyurduk yer yatagında oturma odası sıcak diye kaynanamlar gelınce kendı odamızs geçtik kazanın yatagını ındırdık öyle yattık sonra park yatagı getırdım ona sığmıyo ama hep salla diyor işte onuda kaldırdım bazayı aldım çocuk odasına ama yazdı kızlar deprem falan bızzat yasadım depremı de korktum şimdi ya
0 oy
(471 puan) tarafından
Ben ayırdıktan sonra bı ay kadar takip ettim beraber yattım . Geç kalmışsın canım ayirmak için 
tarafından
Doğru diyorsun ya vala çok geç kaldım
0 oy
(11,454 puan) tarafından

Dogdu başka odada yatırdım uyanınca ağlıyor duyuyorsun illaki canım şuan mecburiyetten yanımda gene kalkınca ağlıyor 11 aylık  :D ben ilerde zorluk çekmemek için ayrı koydum rahatız çok şükür 

(7,121 puan) tarafından
Dün sana diyordum bugün benim çocuklar 4 bucukda kalktı makinaya çamaşır seçtim 7 bucukda calistiracagim evi topluyorum ajsjhshshs kocam daha ise gitmedi hsbshdbdb
(11,454 puan) tarafından
Kız bu saatte maşallah  :)
Benim bebe de uyandı 1 saattir uyutmaya çalışıyorum dislerden dolayı huysuz annem var evde o olunca yanıma aldım beşiği eziyet cekiyom resmen yatağa in çık in çık  :)
(7,121 puan) tarafından
Bxbxbdhdb maşallah ne seni kinadim başıma geldi:):) . Hep kinayacagim böyle erken yapayım işimi erken bitireyim oh kebap . Bide gece  marastan yola çıktı kopra ikindine doğru İstanbul'da yanımda olur   biraz ona da bahane işte yapayım kurtulayım rahat rahat yemek yaparım
(11,454 puan) tarafından
Erken işlemesi iyi oluyor kız günün sana kalıyor  :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 154 göst.
0 oy
6 cevap 104 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine2803529 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Efenin_annesii (159 puan) tarafından soruldu

381,861 soru

11,432,043 cevap

34,997 kullanıcı

...