0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (66 puan) tarafından

image

Kizlar yorumları çok iyi acilen  kilo vermem lazım  kullanan oldumu herhangi bir sorun olurmu  içim de bir endişe oluyor ama acilen vermem lazım kilom aldı başını  gidiyor veremiyorum kolay

3 Cevaplar

0 oy
(7,203 puan) tarafından
Lütfen böyle şeyler içip sağlığınızı tehlikeye atmayın bu tür ilaçları bırakınca geri alıyor sunuz verdiğiniz kiloyu . Sabırla sağlıkla vermeye çalışın. Bir anda alınmadığı için bir anda da verilmez kilolar . Dünyanın sonu değil kendinize bu kötülüğü reva görmeyin .

Yorumlara da inanmayin nerdeyse bütün satıcılar para ile yaptırıyor o yorumları.  
(66 puan) tarafından
Haklısın  spor yapsam en iyisi teşekkürler
(1,278 puan) tarafından
Katılıyorum kesinlikle...biraz gırtlaktan kısacasın birazda Spor bak nasıl da kilo veriyorsun hem için rahat olaracak en azından
-Reklam-
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Cnm bunların hepsi hikaye ya şu boğazı kesmediği sürece ilaçta kullansan zayıflama çatıda içsen fayda etmez inan kendine hedef koy kalori açığı bırak ve akşam 7 den sonra bisey yeme cidden kilo verirsin
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Burada bu şekilde bir şeyler içip hastanelik olan bir kadın vardı. Çok pişmandı içtiğine.  Böyle şeylere güvenmiyorum. En iyisi diyet ve spor ile kilo vermek.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 356 göst.
1 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervenur (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 631 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,882 cevap

34,923 kullanıcı

...