0 oy
355 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (218 puan) tarafından
Yeni başladım kızlar %68 yağ oranım var nasıl fayda görür müyüm yapıp zayıflayan varmı

13 Cevaplar

0 oy
(616 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm post üste çıksın arkadaşım kullandı baya vermişti ama ben mama icemedim çayı idare eder 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadasim kullandi baya verdi birakinca misliyle aldi
(218 puan) tarafından
Nasıl kullandı kaç ay Bn yaşam koçuyla başladım 2. Günüm doğumdan sonra 21 kilo almışım 8 aylık bebeğim
tarafından
8ayda 21 kilomu aldin naptinn kiz
2ay kullandi canim
(218 puan) tarafından
Evet cnm tam 21 kilo yani ****** gibi olmuşum
tarafından
Olsun verirsin canim kimisi emzirme doneminde cok aliyormus
(218 puan) tarafından
Vla Bn çok aldım çok yedim
0 oy
tarafından
4 5 kilo kadar verdim 1 ayda ama çok zor ve de külfetli yani durumun varsa basla devam ettiremezsen eğer fazla fazla geri alırsın aynı yeme sistemine döndüğün için ben verdiğimi aldım ama doktor kontrolünde diyet de yapmıştım 2 haftada 3 kilo vermiştim emzirirken o beni daha rahatlamıştı hem yiyordum hem veriyordum duzen sart. Öyle bir iki ay kullandım biraktim olmuyor koruma diye bir dönemi var kilona alışana kadar vücut kullanmak gerekiyor 1 sene gibi bir süre ona vereceğin parayı diyetisyene ver derim 
(218 puan) tarafından
Bn bekarken diyetisyene çok gittim o yüzden yağ oranım çok ve napcamı bilmedim yaşam koçuyla başladım parası önemli değil zayıflıyayım da
tarafından
Ayrıca bu de yürüyüş bandı alsan oh daha ne olsun ha nasıl alayım pahalı dersen o herbalif bir kutu 15 gün gidiyor  kutusu 100 civarı olsa ayda 200 bir sene kullansan  hesap et yürüme bandı alinir
(218 puan) tarafından
Onu da alcam allahın izniyle
0 oy
(264 puan) tarafından
Suan kullaniyorum 73dum 66 oldum 15 gunde :)) biraz aksattim duzenli icmedim o yuzden az verdim daha oncede kullanmistim
(218 puan) tarafından
Ayyy inşalah bende veririm ya çok güzel
(264 puan) tarafından
Hergun ip atla kuzum ilk 20 ile basladm suan araliksiz 300 atliyorum vucut sıklasıyor ip atlama agir kardio ve ayni anda tum.kas calisiyor. Saatinle duzenli yap aksatma herbalife birakinca en az 1 ay diyet yemegi ye vucuttaki yag kas dokusu eriyince su ile kaplanir belli sure sıklasma bu nedenle cabuk kilo yapar brn 3 sene once 7 kilo vermistim 1 ay ekmeksiz beslendim sonra eski beslenme tarzima dondum kilo almadm. Gebeyken hergun igne.ilac serum seker tuz ekmek yedim 22 kilo aldim. Emzirirken 8 kilo verdm cok yedim gene. Emzirme bitti kendiligimden 3 kilo verdm herbalife derken son 4 kg kaldi :).
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Onu birakinca kat kat fazla kilo aliyomuşun
(218 puan) tarafından
Kimisi öyle dio kimisi almadım dio ben vereyim almayayım inş
(264 puan) tarafından
Sivi beslebme nedeniyle metabolizma yavasliyor birden eskisi gbi yersen metabolizma yavasligi nedeniyle hem kabizlik hem kilo yapar. Yavas yavas alisacak vucut 1 aya diyet yersen yani ekmek seker yeme normal beslen yavas yavas ekmek ekle zaten alisacak vucut 1 aya gotur lahmacunu kilo yapmaz :)) kas ve yag kutlesi eriyince oradaki sivi yok olacak sıkılasacak. yok olmadan 1 ay kdr bosluk birakir vucut depolama icin yedigin orda kilo olur. O bosluk deposu yok olmasi icin belli sure alisma lazim
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Eski kuzenim kullandı bir işe yaramadı 

(218 puan) tarafından
Yaa kaç kiloydu kuzenin
(2,704 puan) tarafından
Hatırlamıyorum canım ama bayağı kiloluydu 90'lar da falandı galiba
(264 puan) tarafından
Gunluk kalorim bnm mesela 1800 ben hergun 1200 besleniyorum hergun 400 gram kilo beriyorum birde gunluk hareketle ev isiyla yuru
Eyle rn az 300 kalori yakiyorum ordanda 300 gr veriyorum. Yani kaloriden fazla almis mesrla hem mama hem biseyler yemis ornegin 1 kahve 80 kalori 1 haslama misir 120 kalori burda isi bozmus. Bunlari bil.ek gerek
0 oy
tarafından
Kuzum dogumdan sobra artan kilolarimniçin bir set alip kullandim bir sey icin 300 tl harcadim inan hicbir ise yaramadi sonra instgramda gezinirken browntea diye tamamen bitkisel bir cay gord denemedigim sey kalamdi bu zamana kadar o ama cayla bir haftada 3 kg verdim ben bile kendime inanamadim istersen sende bir bak
(264 puan) tarafından
O cay yağmı yakti yoksa vucutta su oraninimi azaltti bunu olcmek lazim. Kg vermek demek uağ yakmadir. Biz ishal oluruz su kaybiyla 3 kg veririz 3. Gun geri aliriz. Fazla spor yaparsin kas eritirsin kg verirsin ama yağ icin yer acarsin daha fazla kilo alirsin bunlari bilmek onemli yag kas su orani vucut analizi yapilmasi gerek
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben onu kullandım bir süre biraz faydasını gördüm ama sonra geri bıraktım kilo aldım bırakınca bence hiç başlama 
(264 puan) tarafından
:(( bnde hayatimda bir tek gebelikte yasadim. Oglum 10 aylikken gecti kanda cikmadi. Ama bogazdan usg cekildim orada nodul cikti minik zararsiz dedi senedr 1 kontrole gel dedi. O tiroitle alakali dimi?
(291 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet banada doktor usg için randevu al dedi bir sene oldu daha randevu alacağım
(264 puan) tarafından
Yağ ne anlamadim kuzum mesajini
(291 puan) tarafından
Düzelttim
(264 puan) tarafından
Al cnm ihmal etme ogrenirsin icin rahat eder.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ablam kullanıyor ama bıraktığı gibı alıuor kiloyu geri
(264 puan) tarafından
Yağdan degil kastan kilo vermis olabilir ablan 1 kg kas elma boyunda ise 1 kg yağ kavun boyutundadir. kası yaga cevirmis olabilir yasam kocuyla gorusecek vr tartilacak surekli takipedecem
0 oy
tarafından
Görümcem ve kaynanam başladı cok guzel verdi hatta tum kiyafetlerini daralttilar ama bıraktiktan sonra fazlasıyla geri aldilar ikiside şimdi daralttirdiklari kiyafetler olmuyor tavsiye etmem kesinlikle
0 oy
tarafından
Aslında amacı öğün atlayıp onu içmek yani baya bir kalori açığı yaratmış oluyorsun bıraktığında aynı kiloyu alırsın
0 oy
(264 puan) tarafından
Cnm ona baslayinca ilk verilen kilo vucuttaki dışkidir. Bagirsaklarda 8 kilo diski olurmus. Biz sivi beslenince ilk 3 gun acayip wc cikariz 3 4 kilo diakidan kilo veririz ama bu kilo vermek degil. Kilo vermek yagdan olur. Smdi arkdslar birakiyor yemek yiyor bagirsak dolunca 4 kg aldm diyor sen zaten lg vermemisinki. yag kas orani takip edilecek yagdan kilo verilecek ornegin 10 kg vermissen 6 kg yagdir bu sekilde birakinca 4 kg geri geliyor o yuzden bilmeyen takip etmeyen cok kafaya gore yaparaan emegede parayada yazik olur
0 oy
(30 puan) tarafından
Kullanıyorum canım Bir ayda 7 kilo verdim
(5,406 puan) tarafından
Kız sen kaç au önceki bütün herbalife postlarını hortlatmışsın???

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 358 göst.
7 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Elem (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 624 göst.
20 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

380,185 soru

11,381,777 cevap

34,876 kullanıcı

...