0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Çok bisey istemedim ki bu hayattan biraz mutluluk azcık da huzur olsa yeterdi bana ... hayatim hep yalanlarla geçti  annem beni doğururken öldü sanıyodum öyle büyüdüm 19 yaşlarımın sonuna kadar sonra namus yüzünden babamın öldürdüğünü öğrendim öyle böyle babamdan başka kimsem yok dedim yanında kalmaya devam ettim onuda aynı sene kaybettim birine inandım sevdim evlendim hamile kaldım siddet yüzünden bebegimi kaybettim boşandım seneler sonra yine birine inandim oda ş.refsizin teki çıktı aldattı hissediyodum pesindeydim bugün açığa kavuşturdum o ş.refsize biseyler demeden buraya size yazmak istedim belki ölürüm belki öldürürüm ama bu ihanetle daha ne birine inanırım nede gönül veririm keşke yasak olmasa da o ş.refsizle yanındaki or.osbunun yatak resimlerini atıp rezil etsem onları hayat çok acımasız bu hayatın bana bi gençlik borcu var başımı yaslayıp ağlayacağım derdimi söyleyip rahatlayacağım anamı hiç tanıyamadım gittiğim yerde görürsem tek isteğim omzuna kafamı koyup sadece ağlamak bu bozuk düzenin dengi değilim kimseye inanmayın herkes insan kılığına girmiş şeytan adım nefes koyanlar keske nefes almayı da ögretselermiş 

10 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canını sıkma kendi ayakların üzerinde durmaya calis annende böyle güçlü bi kızı olduğunu görmek isterdi
(2 puan) tarafından
Benim gücüm kalmadı hiç bişeye beynimden vuruldum gözlerim neler gördü bugün bi bilsen
(1,013 puan) tarafından
Yazdıklarından gözümde canlandi canlı mi gördün fotoğraf mi
(2 puan) tarafından
Fotoğraflarını gördüm altlı üstlü ellerinden içki şişeleri ten tene herseyleri ortada canlı görmüş kadar da videolarını izledim yaptıkları pisliği bide videoya çekmişler Allah kahretsin kaderimi Nalet olsunnnnnn
(1,013 puan) tarafından
Ayy utanmazlar ya insan yapıyon bari bi gizle o fotoğraflari sakla mahkemede delil olarak kullanırsın eşin gördüğünü biliyor mu
(2 puan) tarafından
Yok eşim baya zamandır mesaiye kalıyo yani ben öyle sanıyodum sabaha karşı yada sabah gelir yine or.sbunun yanında mesaidedir hiç bisey yazmadım demedim de bekliyorum gelince Allah ya ona ya bana
-Reklam-
0 oy
(282 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Fotoğraflari kim attı ki sana. Böylelerine yalnız kafa tutma kendini garantiye al ondan sonra yap yapacağını. 
(2 puan) tarafından
Fotoğrafları bana kimse atmadı ben buldum eşimin WhatsApp kodunu okuttum kendi telefonuma bugünde arşivlenen mesajlarından buldum kumamın numarasını arşivlemiş resimler çektikleri videoların kadının eşimin parasıyla alıp ona attığı gecelikler neler neler
(282 puan) tarafından
Ne b.k yiyorsa yesin bundan sonra. Sen öfkeyle kalkma planlı davran öncelikle kendini tehlikeye atma. Kafanı topla eminim sen güçlü bir kadınsın. Bundan sonraki yaşamında kendin için dik dur.
(2 puan) tarafından
Duaya en çok ihtiyaç duyduğum zamandayım sabır dileyin bana lütfen
(282 puan) tarafından
Tabiki duamdasin güzel kardeşim ❤️
(2 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm ama keşke evliligi kurtuluş olarak görmeyip Bi meslek sahibi olsaydın ilk evlikigin hatayken bari o zaman kendini kurtaraydin şimdi yazık değil mi sana 
(2 puan) tarafından
Bursada yaşıyorum 32 yaşındayım çocuğum yok ilk düşükten sonra hep riskli gebelik yaşadım 2 tane daha düşürdüm sonra dayanamadım evlat kaybetmeye yapmadım iyiki de olmamış
(8,925 puan) tarafından
Hiç değilse çocuğun olmamış bunada şükür ilk önce mutlaka psikolojik destek alman gerekiyor sonra lütfen kendine meslek edin hicbi zaman bi erkeğe muhtaç hissetme kendini kadının gücü erkekten çok daha fazladır
(2 puan) tarafından
Önce kendimi bulmam lazım kaybettim çünkü şuan berbat durumdayım boğazıma tıkandı herşey ağlamaktan pul pul görüyorum yazdıklarımı
(8,925 puan) tarafından
Mutlaka ilk aşamada psikolojik destek alman gerekiyor sakın ihmal etme başka türlü iyilesemezsin
(2 puan) tarafından
Allah kerim bakalım ölmez sağ kalırsam ihmal etmem teşekkür ederim
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Canım bence hiç söyleme direk boşanma davası aç mahkemeye delil olarak sun söylersen sana zarar verebilir Bi şey yapabilir Allah korusun o görüntüleri de direk yok eder yapacağını yapmaya devam eder kendini garantiye almaya bak boş ver intikamı falan 
(4,164 puan) tarafından
Yok aman bacım uyma sen o şeytana hiç mantıkla hareket et değmez bırak pisliğinde boğulsun ş.erefsiz haysi.ytsiz sen kendini koru inan böylesi ona daha büyük darbe olur arkadan öyle yapılmaz böyle yapılır şimdi git nikahın bende olmadan kimle ne *** yersen ye de sonra da kendine çiçek gibi temiz bir sayfa aç
(2 puan) tarafından
Doğru diyosun belki de uymamak en iyisi bilet bulursak şuan sadece kimlik ve paramı alıp gitcem ankaraya dua edin nolur hiç iyi değilim
(4,164 puan) tarafından
Dualarım seninle canım Rabbim yardımcın olsun insallah hic korkma hani Bi laf var ya hayatının alt üst olmasından korkma nerden biliyosun altının üstünden daha iyi olmadığını diye insallah yepyeni tertemiz bir başlangıç yapar bundan sonraki hayatinda çok mutlu olursun ❤️
(2 puan) tarafından
Ne kadar güzel bi söz söyledin aklımın bi köşesine yazdım unutmamak üzere çünkü bende bu hayat oldukça bu söze çok ihtiyaç duyarım Allah bir değil bin kere razı olsun ❤️
(4,164 puan) tarafından
Senden de canım ❤️
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Benimle ayni yaştasın nefes çocuğunda yokmuş kendine tertemiz bi dünya kurabilirsin önce çalış canım k3ndi ayaklarının üstünde dur sonrada aç boşanma davasını yaşadıkların çok üzücü ama artık temize çekilmen lazım 
(2 puan) tarafından
Çok zor ya sevgi beklediğin adamdan ihanet görmek çok zor Rabbim size yaşatmasın insallah hersey iyi olur benim için insallah
(1,537 puan) tarafından
İnsanoğlu maalesef çiğ süt emmiş kimin ne yaşayacağı asla belli olmuyor sen bu gece agla ağlaya ağlaya uyu sabahta kendini toparlamis ol çok zor bi durum evet ama goruyorsunki kendinden başka dostun yok ayağa kalkman gerekiyor
0 oy
(369 puan) tarafından
çok üzüldüm

cok yazik olmusta  demiycem seni daha çok depresyona sokmuycam

çünkü bunca şeyleri yaşayıp halen ayakta dura biliyorsun ben sadece önünde saygıyla eğilirim

hiç kimse benim başıma gelmez demesin bugün senin yaşadığını ben ve ya diğeri yasaya bilir 

ben çok guru duyuyorum böyle güçlü kadinlari gördüğümde duyduğumda 

çünkü sen herkesten 1 adım önde yaşamışsın hayatı 

bizler ufak tefek şeyleri dert zannedip avutmusuz kendimizi ben senden sadece kendi derdimi büyük zannedip sana ve senin gibi sıkıntıda olanlara bencillik etmişim diye özür dileye bilirm bence eğer sağlıklı bir insan değilse eşin olacak gavat hiç ne indir ne kaldır git bosan tek başına hayatının tadını çıkart 

umarım bundan sonra hersey gönlünce olur 

umarım artık karşına iyi insanlar çıkar 
(2 puan) tarafından
Bu mesajın beni o kadar motive etti ki anlatamam güçlüyüm demi gerçekten evet çok sey yaşadım yazarken kolay yazdım ama yaşarken hiç kolay yaşamadım umarım ve dilerim ki hayat seni hiç incitmesin o dert zannettiğin ufak tefek şeyleri bile bi daha karşına çıkarmasın ne diyim
(369 puan) tarafından
ahh canim benim umarım seninde benimde hepimizinde karşısına iyi niyetli insanlar çıkartsın
üzülme değmez vallah bak hayatına yasa
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Ne desem bilemedim. Rabbim büyük sabırlar versin sana eşine de akıl fikir versin diyecem öyle şerefsizler kolay kolay yola da gelmezler. Rabbim inşallah sana çok güzel kapılar açar sana canı gönülden her gün dua edeceğim artık. 
(2 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun benimde diyecek biseyim yok resimler gözümün önünde kendime zarar vermemek için zor duruyorum ihtiyacım olan tek şey dua eksik etmeyin
(1,753 puan) tarafından
İçini ferah tut, kendini ikna et ben yapabilirim tek başıma hayatıma devam edebilirim de. Kendi ayakların üzerinde dur. Kendine falan da asla zarar verme. Ben dualarımla hep yanındayım.
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun sizin ağzınızın tadını bozmasın
(1,753 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
(574 puan) tarafından
Bebek olsaymis su an cok daha çaresiz hissederdin kendini.calisabilirsin yeni bir hayat kurduğunda sececegin erkekler de daha doğru kişiler olacak emin ol çünkü sığınacak birini değil senin için doğru kişiyi arayacksin bu defa.ki yanında bir erkek olmadan da gayet güzel yaşanır.ona en iyi cevabın hiç muhattap olmadan terk edip boşanıp yeni bir hayat kurman olacak ama kanıtların elinde olsun boşanmak için direnme şansı olmaz tazminat hakkın bile var aldatildigin için lütfen sağlıklı düşünmeye çalış hayatımızı tercihlerimizle bız guzellestirebiliriz 
0 oy
(149 puan) tarafından
Yüce rabbim yardimcin olsun insallah çok üzüldüm gercekten allah hayirli bir kapi acsin ahin da kocana kalmasin dilerim allahtan 
0 oy
(19 puan) tarafından
Nefes mrb bu postu dün gece paylaşmıştın senin adına çok üzüldüm gerçekten. Seni merak ettim iyi misin ne yaptın konuştun mu o adamla.. inşallah iyisindir cnm Allah sana sabır versin 
(574 puan) tarafından
Ses yok sürekli bu hanımefendiye bakıyorum inşallah iyidir :(

İlgili sorular

+1 oy
49 cevap 395 göst.
0 oy
2 cevap 117 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde BsrShn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 645 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
+2 oy