0 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ya ben eskiden 3 günde bir falan yapardım toz alırdım mesela silerdim süpürürdüm artık bakıyorum da bir gün yapmazsan ertesi gün hiç yapılmamış gibi yani bir yerden sonra artık sıkılıyor insan her gün aynı şeyi yapmaktan siz kaç günde bir yapıyorsunuz benim gibi her gün yapan var mı

Kendimi hiç vakit ayıramıyorum bu yüzden :'(

52 Cevaplar

0 oy
(13,134 puan) tarafından
Haftada bir 
tarafından
Valla olması gereken toz en azından hafta da Bir olsa hergun gına geliyor:/
-Reklam-
0 oy
(890 puan) tarafından
Valla hergün de yapsam aynı dediğin gibi hissediyorum sanki hiç yapılmamış gibi dün baya bir yaptım bakalım 
tarafından
İşte sabah kalkınca aynı ☺️
0 oy
tarafından
Elisa yoktu bütün gün evde tektim malûm kirlenmiyordu haftada 1 yetiyordu şimdi Elisa var o yüzden 2 günde bir temizlik yaparım artık 
tarafından
Ya onlar olsun yeter ☺️
0 oy
(214 puan) tarafından
Hergun yapıyordum Ama artık yorulmaya başladım 2 günde bir yapıyorum iki çocuk olunca pek temiz kalmıyor çünkü 
tarafından
Ay evet benim de üç oldu Allah başımdan eksik etmesin ama bazen oturup ağlıyorum dertlerinden bide yaramaz sorma://
(214 puan) tarafından
Bende aynıyım sinirlerim bozuluyor iş yaparken ağlıyorum sonra Allah'ım affet ben şikayetçi değilim sadece bunaliyorum diyorum kendi kendime:)
tarafından
Ay sen bensin;(
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hafta da iki gün toz alıyorum onun dışında robot süpürge kullanıyorum her gün çalışıyor 
tarafından
En iyisi ve en olması gereken
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Her gün çünkü kızöda toz alerjisi var
tarafından
Ya Allah şifa versin toz alerji cok kötü
(9,247 puan) tarafından
Saolasın ewet coknkotu sanki ccouk sürekli grip gibi
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Hergun evi supuriyorum haftada iki kere yerleri silerim tozları alırım bana kalsa hergun yaparım bunlarıda işte bazen pes ediyorum
tarafından
Hiç deme valla bazen yapmicam diyorum sonra dayanamayıp girisiyorum yine:D
(4,859 puan) tarafından
Vallahi bazen canıma tak ediyor ben supuriyorum peşime aynısı oluyor ya sinir oluyorum evin içinde.deli gibi bir hafta evi suourmicem.silmicem iş yapmicam diyorum arada bir hafta evi supurmeyince iyi oluyor :D sonra bı hırsla dip bucak giriyorum temizliğe :D
tarafından
Ay hiç deme tüm kadınlar aynıyız desene:D
0 oy
(986 puan) tarafından
Haftada bir dip köşe,normalde iki günde bir makinayı atarim..
tarafından
Hm bende öyle yapardım ama artık yetmiyor;(
0 oy
(1,798 puan) tarafından
2 günde bir yapıyorum genel işleri 
tarafından
En iyisi
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Ben her gün sleepynin temizlik mendiliyle bi toz alıyorum bir de dysonla üstten bir süpürge atıyorum. 3 günde bir de büyük süpürgeyle detaylı silip süpürüyorum. Çocuktan önce bende 3-4 günde bir yapardım sadece ama şimdi sağolsun parmak izi her yerde bende sinir oluyorum gördükçe :D tuvaletle lavaboları her gün yıkıyorum ama o net
(5,049 puan) tarafından
Evet aynalarda bile leke bırakmadı ama tv de iz bırakıyor :D  ben normalde de kullanırım farklı temizlik havluları ama en kalını ve iş göreni bu bence. İndirime girmişti stokladım biraz :D
tarafından
Hm ne kadar oluyor cnm fiyatı
(5,049 puan) tarafından
100 lüsünü 60 liraya aldım hepsiburadadan. Marketlerde 50 li 40 lira
tarafından
Uygun Muş baya
(5,049 puan) tarafından
Aynen o yüzden hemen stok :D
0 oy
tarafından
Bazen 2 bazen 3 anca yetiyor 
tarafından
Aman ya valla yap yap bitmiyor zati
0 oy
(360 puan) tarafından
Hergun yapıyorum 2 yaşında bı oğlum var peşimden hiç süpürmemisim gibi yapiyo ama olsun
tarafından
Hahaha ya olsun kiz:)
(360 puan) tarafından
Napalim kel kör idare ediyoruz azıcık uslu olsa
0 oy
(239 puan) tarafından
 Mecbur her gun yapıyorum benim oglan yerde ne bulursa agzına goturuyor malesef :( 
tarafından
Ay benim de ;(
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Hergun tabiki toz alir silerim iki gunde bir banyo tuvalet sil süpür vileda yaparim
tarafından
İyi yapıyorsun cnm ☺️
0 oy
(66 puan) tarafından
3 veya 4gunde bir yapiyorum ben cogunlukla mutfak kirleniyo zaten yemekler dokuluyo masanin altina 
tarafından
Benim de  mutfak ve oturma odası ☺️
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Calistigim icin ne zaman zamanim olursa . Veya gozume kirli geldigi an  . Sure olaraj hic dikkat etmedim. Ama oglum emekledigi icin sık sık yapmaya calisiyorum
tarafından
En iyisini yapıyorsun ☺️
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Haftada 1 gün dip köşe süpürür siler toz alırım banyo WC yıkarım.

Onun dışında 1 gün arayla süpürurum ve banyo WC yıkarım.

Çocuklar büyüyünce çok kirleniyo önceden 3-4 gün temiz kalırdı.
tarafından
Ay evet bende dip bucak hafta da bi yapardım ama gel gör ki her yaptığım halde yine temiz kalmıyor;(
(2,136 puan) tarafından
Kalmiyo valla canım hele ufakliklar hiç temiz birakmiyo.
0 oy
tarafından
2 3 günde bir yaparım kızım 1 yasinda pek kirletmez eşim sabah gider gece gelir o yüzden ev pek pislenmez kafam rahat şükür:))
tarafından
İkinci üçüncü gelince kirleniyor;)
tarafından
6 7 sene düşünmüyorum sjsjsjsj yeteri kadar vaktim var:)
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Çocuktan önce 2 3 günde bir temizliyordum. İki kişi olduğumuz için çok pislenmiyordu. Ama hergun banyoyu temizlerdjm. Çocuğum oldu hergun silip süpürüyorum valla. Sabaha ev tanınmaz hale geliyor 
tarafından
Hahaha valla aynı ben:)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hergun kalkıp mutfağı önce toparlarım dolapların elini yüzünü silerim supururum silerim toz alirim 2 makina camasir 2 makina bulaşık çalışır hergun net 2 kizim var biri 30 diye 14 aylik zor oluyor ama oynaya oynaya yapıyorum onlarla sonra yemek telaşı uyku zamanları pert düşüyorum ya çok yorucu cok ama hergun yapmasam rahatsiz oluyorum 
tarafından
Kiz sen beni de geçtin;)
(5,240 puan) tarafından
Valla birgun yapamadan duramıyorum bide kiracıyim bisey olmasın diye çabalıyorum kendi evim olsun biraz salcam kendi düzenim olunca

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 593 göst.
0 oy
11 cevap 1,350 göst.
28 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 777 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elif_12 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,054 cevap

34,882 kullanıcı

...