0 oy
896 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar ya ben eskiden 3 günde bir falan yapardım toz alırdım mesela silerdim süpürürdüm artık bakıyorum da bir gün yapmazsan ertesi gün hiç yapılmamış gibi yani bir yerden sonra artık sıkılıyor insan her gün aynı şeyi yapmaktan siz kaç günde bir yapıyorsunuz benim gibi her gün yapan var mı

Kendimi hiç vakit ayıramıyorum bu yüzden :'(

52 Cevaplar

+1 oy
(5,575 puan) tarafından
Her cuma ve pazartesi temizlik günüm onun dışında üstten temizlerim misafir falan olmadığı sürece 
tarafından
Benimde Pazar günü idi artık hergun yapıyorum çocuklar cok kirletiyor:D
(5,575 puan) tarafından
Ya sorma çocuklar zaten mahfediyor benim canavar da öyleydi ama artık çok izin vermiyorum :-):-) bir tane olunca baş edilmesi kolay oluyor bir tek oyuncakları dağıtıyor onuda uyuyunca topluyorum
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
Değişiyor ya bazen her gün bazen 2 günde bir bazen haftada bir :-D
tarafından
Of bende eskiden en sık 3 günde bı yapardım artik cok çabuk kirleniyor çocuklar da 3 tane olunca:D
(398 puan) tarafından
Normal tabi benim bir tane olmasına rağmen her gün temizlik istiyor ev
tarafından
Kiz bı tane olunca baş ediyor insan üç olunca saliyorsun;)
(398 puan) tarafından
Daha o durumu bilmiyorum :-D:-D
0 oy
(258 puan) tarafından
Bende öyleyim ya kızımdan fırsat bulduğum her vakit ya çamaşır atıyorum ya toz alıyorum ya bi yeri süpürüyorum hani asla bitmiyor iş çoğalıyor mu kendi kendine napıyor anlamıyorum. Bebekten sonra da titizlik başladı galiba toz direk batıyor bana 
tarafından
Bende ya en ufak toz psikolojik olarak etkiliyor zaten evden çıktığım yok bari ev temiz olsun diyorum
(258 puan) tarafından
Bende ve gün sonunda hiçte temiz görünmüyor gözüme şimdi minnoşu uyuttum temizliğe devam -_-
tarafından
Sen bensin:D
(258 puan) tarafından
:Dd galiba
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Önceden 2 güne 1 yapardım cocuk oldu biri bakarsa öyle yapabilmeye başladım şimdi de tasincaz diye her şey ortada tasinamadik da yapamıyorum valla temizlik
tarafından
Ay taşınacaksan yapma yeni evinde yaparsın kendini de yormamis olursun <3
(11,166 puan) tarafından
Yapmıyorum canım zaten yapacak yer yok toparlandim da eşimi bekliyom artık gidecek ama fırsat olmadi
0 oy
tarafından

Kendim evdeyken güzelce silip süpürüyorum güzelce gözüme çok güzel tertemiz geliyor eşim gelince sanki her yer yine toz gibi geliyor :DHaftada 2 defa falan yapıyorum 

tarafından
Sjshjsjs kiz Allah seni
tarafından
:D ☺☺
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Hergün kabasını süpürüyorum çünkü kızım bulduğunu ağzına atıyor haftada bir dip bucak silip süpürüyorum 
tarafından
İşte bende öyle haftada falan yapardım en sık 3 günde artik hergun dip bucak yapıyorum:/
(1,237 puan) tarafından
Çok zaman alıyor öyle de çocuk yoruyor akşama kadar zaten
tarafından
Hiç deme;(
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Her gün mutlaka süpürürüm toz oluyor çünkü.  İçim rahat ermiyor öyle de 
tarafından
Yapmasam da kendime engel olamıyorum:/
(3,822 puan) tarafından
Evet kesinlikle aynı ben . Diyorum ki hadi bir gün yapmiyim yok duramıyorum ☺
tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Kafama gore....
tarafından
En güzeli ☺️
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla hergun supuruyorum da silme iki üç günde bir ancak:)
tarafından
Süpürme olayı bende hergun yapıyorum silme de ne zaman bol vakit olursa x☺️
(4,431 puan) tarafından
Çocuklarla hergun yapamıyor ki insan:)
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Toza alerjim var 2 gune bir maalesef bu sorun yeni cikti eskiden 3-4 gun sallardim rahatsizligim olmasa hic umursamam
tarafından
Hm Allah şifa versin kiz bende de polen alerjisi var çok kötü:/
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Hergun Süpürge açıyorum hatta bazen akşam da yatmadan önce açıyorum :D Bizim ev toz pislik üretiyor resmen toZ almayı da 2 3 günde bir yaparım ama yazın camlar açık olunca hergun aldığım bile oluyo 
tarafından
Bende oruçta gece yapardım Allah tan binada çok kişi yoktu:D yaz aylarında hergun yapsan bile sanki hep pislik icersi:d
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Valla onceden haftada 2 kere süpürür bir kere toz alip yerleri silerdim ama simdi oglum her yerde herseyi yedigi sürekli kosturdugu icin haftada 3 kere supurup 2 kere vileda yapıp 2 kerede toz aliyorum
tarafından
Benimki de emeklemeye başladı günde bi jez se iki kereye cikarcam galiba:)
0 oy
tarafından
2 günde 1 yapmaya özen gösteriyorum 
tarafından
İyi yapıyorsun cnm ☺️
0 oy
(12,536 puan) tarafından
Güzellik nasılsın? 

Her gün süpürür iki günde bir makine açarım malum kız emeklıyor
tarafından
Ya iyiyim canım sen nasılsın ❤️
Bilmez miyim benimki de yeni emeklemeye başladı bir ikiye çıkarcam mecbur her bulduğunu ağzına atıyor sıpa ☺️
(12,536 puan) tarafından
olsun çok arariz bu zamanları çok tatlilar
tarafından
Evet ❤️❤️
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Hergun rutin süpür sil toz al banyo temizle gece oglum uyudugu zaman 9 dan snr da mutfak dolaplarini elliyo el izi sevmiyorum Hergun siliyorum bazende aksam oglum uyudugu zaman dikey süpürgeyle cekerim heryeri silerim toz alir bonyomj elden gecer yatarım huzur veriyor temizlik bana☺️☺️☺️
tarafından
Ama bu çok fazla kız ☺️
(5,954 puan) tarafından
Seviyorum bekarkende öyleydim annemde oyle  birde dizlerimin ustunde siliyorum viladam var ama icim almiyor niyeyse canım
tarafından
Daha ne yapcan kız kendini yipratirsin öyle
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ben her gün salon ve mutfağı mutlaka süpürüyorum tozuda iki günde bir alırım 
tarafından
İyi yapıyorsun cnm☺️
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Her gün yapıyorum o kadar alıştım ki bir gün evi süpürmesem yıllarca yapmamışım gibi geliyor
tarafından
Evet sanki her yer pislik miş gibi oluyor;)
0 oy
tarafından
Hergün yapıyorm canm 
tarafından
İyi yapıyorsun cnm temizlik güzeldir ☺️
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Hergun çünkü oğlum ünite falan el lekesi yapıyor yerleri kırıntı yapıyor 
tarafından
Ay bende de 3 bücür var sen düşün;)
(3,546 puan) tarafından
Allah bağışlasın ben bir tane ike zor yetisiyorum Allah sana kolaylık versin :)
tarafından
Sağol cnm ☺️
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Pazar günleri dip köşe ev kaldırmalı temizlik günümdur diğer günler robot süpürgem saolsun benim yerime silip supuruyor çarşamba günüde tekrar toz alır banyoyu yıkarım 
tarafından
Su robot ta pek güzel biseye benziyor ☺️Benim de küçük bebeis robot gibi tum kırıntıları yiyerek temizliyor:D
(8,778 puan) tarafından
Uretenden tasarlayandan Allah razı olsun özellikle hamile çalışan ve bebekli kadınların hayir duasını almıştır kesinlikle her eve şart hele bebek varsa o kirintilar yapışıyor yoksa :)))))
tarafından
Ah olsada bizde dua etsek:D
Güle güle kullan cnm hayrını gör ☺️
(8,778 puan) tarafından
İnşallah cnm dua edecem sanada nasip olsun diye
tarafından
Ya yerim seni teşekkür ederim <3

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 589 göst.
0 oy
11 cevap 1,348 göst.
28 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 774 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Elif_12 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde HopDedik (84 puan) tarafından soruldu

378,388 soru

11,325,987 cevap

34,778 kullanıcı

...