0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben her gün dikey süpürgeyle süpürüyorum 3 gunde 1 siliyorum haftada 1 kez robot süpürgeye süpürtüyorum. Gırgır alicam bide el girgirim yok :)

35 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Her gun dip köşe temzlık yapyorum her gun koltuk çekiyorum Vala bu benım çektiğim ne böyle gecen gün balkonda yemek yedik ayıptır söylemesi yedik kalktık kızım biraz döktü tabakları kaldırdım süpürdüm balkonun dibinde köpekler var onlarda nasiplendi  bende yorulmadım bundan sonra böyle yapalım diyorum eşime gülüyor :D

image

-Reklam-
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Normal süpürgeyle her gün supuruyorum bir kat bugün supurmucem diyorum yine bakmışım supuruyorum iki güne bir silerim bazen üç oluyor duruma göre değişiyor 
0 oy
(270 puan) tarafından
Evim dupleks olduğu için hafata 2 kez supuruyorum eşimde bir kez siliyor ilk evlendigimde hergun yapıyordum şimdi artık yapamıyorum 
0 oy
tarafından
Her gün dip köşe silip supuruyorum 
(285 puan) tarafından
Halla halla :D isimde güzelmiş tam yazina uygun
0 oy
(6,119 puan) tarafından
Her gün süpürür her gün silerim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Her gün süpürür silerim
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Doğumdan önce her gün süpürür silerdim .şimdi sadece her gün süpürüyorum silmeye fırsatım yok malesef
0 oy
(285 puan) tarafından

Anldk kız evinde robot süpürge de var

Dikey Süpürge de :woot::woot:

Bende normal süpürge ile hergun süpürür diler toz alırım

tarafından
Benim de yok kız dikey bile alamıyorum shhs
(13,787 puan) tarafından
Şöyle istedigin gibi bir evim olana kadar hiçbir şey yapasim gelmiyor ya:⁠-⁠(
tarafından
Kiz ne büyüttünüz sizde pandemide 800 tlye bile robot supurge vardı anneme almıştım. Şimdi dolardan dolayi pahali sadece
(5,970 puan) tarafından
Benim de yok ne alaka.
(285 puan) tarafından
Benmde evimde yok ama işi şakaya vurmuştum sen niye böyle büyüttün ki
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Hergun süpürge iki gubde bir yer silerim toz alırım ama hep batıyor 
0 oy
tarafından
Normal surahili supurge ile iki gune bir dip kose supurir silerim ekstra gun icinde gerekirse gunde iki kere veya gunlukde supurdugum oluyo 
0 oy
tarafından
Normalde her gün supuruyordum ama riskli bir gebelik olunca gün aşırı yapıyorum çünkü kızım ister istemez pisletiyor haftada 2 de siliyorum
0 oy
tarafından

Şarjlı dik supurge ile supururum robot süpürge gezer bazen:D

Günlük silinir 

tarafından
Ya bnde günlük silmek istiyorum ama süpürgeden sonra bi yorgunluk çöküyor üşeniyorum: D
tarafından
Valla bana kalsa bende silemem her gün ama ben yapamıyorum temizlik filan yardımcı alıyorum
0 oy
tarafından
Gün aşırı yada 3 günde bir silinir süpürülür toz alınır 

Çamaşır bulaşık tuvalet Allahın her günü her saati yapılıyor onun sonu yok zaten 
0 oy
tarafından
Her gün süpürürm ama silmeyi her gün yapmıyorm kirlendikce
0 oy
(1,534 puan) tarafından
Hergün süpürüyorum bir gün var bir gün yok evi ve camlarımı silerim. Ev tozuna karşı alerjim var 
0 oy
(202 puan) tarafından
Genelde hergün süpürürüm 3günde bir toz alırım. Ama süpürdükten sonra yerleri silmeden durmuyorum 
0 oy
(12,259 puan) tarafından
Her gün süpürür silerim bebek için zararsız yüzey temizleyıcı arayişindayım
tarafından
Sirke kullan bnce
(12,259 puan) tarafından
Bildiğimiz sirke?  Tıkamazmi kokusu bebeği
tarafından
Beyaz sirke kullan canım üzüm değil
(12,259 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Bebeğim olmadan gün aşırıydı şimdi hergün bazen günde 2 kere süpürdüğüm oluyor bebeğimin canı sağolsun çok döküyor elindekilerini 
0 oy
tarafından
normal bıldıgın supurge ıle gunluk süpürürüm haftada iki uc ruh halime baglı sılerım hergun heryerın elım ustunde ama haftada bır dıp kose detay kesın yaparım 
0 oy
(437 puan) tarafından
Hergun Oğlum 7 bucukda uyuyunca hemen hızlica toparlıyorum heryeri benim salon ve mutfak halımın uzerinde savan var eşim biraz dikkatsiz yemek falan yiyor oglumda kusuyor salona o yuzden serdim önce onları gırgırlıyorum topluyorum alt halıyı supuruyorum sonra savani seriyorum onun uzerini tekrar gırgırlıyorum tüğ kıl olmasın diye hergünde siliyorum gün arasındada saç tüğ görürsem ya gırgırlarım halının uzerindeyse parkede falansa faraşla süpürrüm

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 419 göst.
0 oy
52 cevap 866 göst.
0 oy
27 cevap 758 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 131 göst.

374,646 soru

11,205,465 cevap