0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
Bugün hastaneye gittim dünde post açmıştım öksürük diye bugün hastaneye gittim soğuk algınlığı başlangıcı var dedi serum fizyolojik verdi yarın gel tekrar bakalım dedi eğer balgam attıysa yatış yapalım dedi baglami atması için neler yapabilirim evde ben babası ablası hepmis hastayız ama hepmizde maske ile geziyiz 

2 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
22 günlük bebeğe bişey yapamazsın maalesef doktor müdahalesi dışında , geçmiş olsun 
(84 puan) tarafından
İnşallah yarına kadar bı mucize olur ve balgamı atmış olur gerektwn moralim sıfır kendimi cok suçlu hissediyorum hiç bir yere cikartmadim nerden geldi bu hastalık ya
(7,444 puan) tarafından
Canım suçlama kendini olabilir böyle şeyler hava tam hastalık havası geçer merak etme küçük olduklarına bakma çok güçlüler
(84 puan) tarafından
Orası öyle ama işte inşallah olmaz
(7,444 puan) tarafından
Merak etme hem hemen yatış vermesi de tuhaf
(84 puan) tarafından
Yatış vermedi yatisi yarın verip vermeyeceği belli olacak eğer yarın balgamı azlairsa vermeyecek
-Reklam-
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Sık sık besle canım ve burnunu açık tut başka yapılabilecek bisi yok 
(7,444 puan) tarafından
Kuzum eczaneden aldık dün internet fiyatıyla hemen hemen aynı , her doktorun görüşü ayrı ama dediği şey bizi tedirgin etti minik oldukları için bişey yapılamıyor burun temizliği dışında birde serum aldık serum fizyolojik tuzlu su ya onun serum boyunu aldık şırıngayla çekip cihaza koyuyoruz on dakika falan Max dinlendire dinlendire veriyoruz serum fizyolojiği ciğerlere çekmiş oluyor bronşite çevirmemesi için yapıyoruz allah korusun bu hava değişimi mahvetti bizi ilk oğlum yaz bebeğiydi onda hiç böyle sorunlar olmadı tabi
(84 puan) tarafından
Tm kuzum en kısa sürede alicam bnde bnm kızım kış bebeğiydi ona hiç bişey olmadı çok şükür oğlum mevsim degsiminden hmm kaptı gerçi bizde hastayız komple
(7,444 puan) tarafından
Bizde hastayız ya valla yaz bebeği daha kolay en azından ek gıdaya geçmiştik desteklemiştir hasta olmamıştı hiç şimdi hiç bişey yapamıyorum yavruma elim kolum bağlı , geçmiş olsun kuzucum aynen elinde bulunsun en azından hastanede almaktansa ev ortamı daha iyi
(84 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum sizede çok geçmiş olsun keşke çocuklar hasta olmasa ama oluyorlar işte biz ne kadar korursak koruyalım
(7,444 puan) tarafından
Sağol kuzum aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cennet Tarhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
0 oy
6 cevap 88 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lidaadill (9 puan) tarafından soruldu

378,414 soru

11,326,705 cevap

34,780 kullanıcı

...