0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ilk defa başıma geliyor sanırım hava değişikliğinden dolayı bu hafta zehir oldu bana dışı çıktı ateşi çıktı 3 gün boyunca onunla uğraştım çok şükür bitti derken şimdi de hırıltılı öksürük ve burun akıntısı var ne yapicam şaşırdım hiç bir şey yemiyor içmiyor ne yaptıysam bir şey yediremiyorum . İştah 0 :( 

Bugün sağlık ocağına gittim ilaç yazdılar inşallah iyi gelir yavruma öyle bir öksüruyorki uyuyamiyir bile içim gidiyor :( 

Evde yapabileceğim bir şey varmı kızlar nasıl hemen kendini toplar lütfen Allah rızası için fikir verin.. 

Bu arada oğlum 14 aylık .

4 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Baby viks sür göğsüne havlu koy hiriltiya iyi geliyor ıhlamur içir nane limon demle ver kaynatma ama 

Çok geçmiş olsun kuzum RABBİM sana bağışlasın yavrunu 

Şunu da söylemek istiyorum 17 dk olmuş ve kimse bi yorum yazmamış gerçekten helal olsun diyorum başka post olsa burdan çıkmazlardı ama neyse... 

ALLAH şifa versin yavruna
tarafından
Yarın yapicam muhakkak canım Allah razı olsun . Çocuk hasta olunca o kadar çaresiz kalıyor ki insan :(
Amin cümlemizin çocuklarını inşallah canım
Evet gerçekten çok acil olan sorular oluyor bazen ona özellikle cevap verilmiyor nedense çünkü kaynana , görümce , elti , cinsellik , gösteriş postu değil neden insan cevap versin ki eğlenceli bir yani yok onlar da haklı .
Allah razı olsun yazdığın için canım teşekkür ederim ♥️
(14,079 puan) tarafından
Senden de razı olsun canım bütün çocuklar hasta hastaneler şuan çocuk bebek kaynıyor sen evde tedavi et ALLAH büyük inşaallah iyileşir aynı durumu yaşadığım için seni anlıyorum RABBİM kendi cenabinda şifa yollasın tüm hastalara
tarafından
Amin canım amin Allah razı olsun tekrardan ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm ben genelde kizima sogan kesip yanina koyuyorum ayaginin altina limon sürmüştüm birde agri kesici iyi geliyo hemen ama disten dolayi burun akintisi baya devam etti geniz akintisina donerse hirilti yapar bol su icin.limonlu cay ver ama acik olsun benim yaptiklarim bunlar insallah iyi gelir
tarafından
Soğan ne işe yariyoe canım acaba
(1,663 puan) tarafından
Antibiyotik etkisi var canm nefes alisini kolaylastiriyo kurutuyo burnunu fizyolojik serumde kullaniyoduk kucukken simdi buyudu koymuyo
tarafından
Şimdi soğanı kesim canım o zamn besiginin yanına koysam olur mu
(1,663 puan) tarafından
Olur canm yani basina koy zaten koku odaya yayiliyor 2. Gece toparlanmis olur insallah
tarafından
Sağolasın canım teşekkür ederim
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Benim kizimfa öksürüyo 2 gün önce hastaneye gitim öjsürük ilaci yazmadi kendin yaptigin caylar daha faydalidir dedi.. Allah şifa versin canim
tarafından
Evet canım ama oğlum asla bie sey yemiyor içmiyor ilacı bile zor iciriyorum . Allah razı olsun canım teşekkür ederim
0 oy
(224 puan) tarafından
Bu aralar salgın var cnm bütün çocuklar hasta rabbinm şifa versin
tarafından
Amin Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
0 oy
3 cevap 162 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cennet Tarhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
0 oy
6 cevap 88 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lidaadill (9 puan) tarafından soruldu

378,427 soru

11,327,442 cevap

34,780 kullanıcı

...