0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Bezi bağladım başka çarem yoktu ağlamaya başladı katılarak bı anda altına yaptı ilk oturudgunda yapmışti oysaki küçüğünü 

Baybay bile yapmıştık hiç kızmadım sakinlestiridm ödül verdim ama akşama.kadar iki çamaşır teli çamaşır çıktı asla yapmadı lazimliga sürekli sordum hadi annem yap annem çiş varmı yok yapmadi en son altına vurdu götürdüm ağlama krizine girdi oturunca kaldırdım kucakladım kilotlu çorbasını giydirdim ve finish altına yaptı 

Bende bez bağladım sanırım hazır değil 

4 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende ara verdim bugün 4.gun olacaktı ama kızım dünden beri çişini kakasıni tutmaya başladı asla lazımliga yapmak istemedi son ana kadar tutuyor çok ağladı bende bezinin bağladım çok etkilendi çok endişe ettim bende daha yeni bezine etmeye başladı demek ki hazır değil kızım araştırma yaptım çok eğer çocuk lazımliga çiş kaka yapmayı red ediyorsa hazır değilmiş ve onu zorlamak ilerde ruhsal sorunlar gece alt islatmlari oluyormuş ve bugün bir uzmanla konuştum kızın çok etkilenmiş hemen beze geri dön en az 1 ay çiş kaka hakkında hiç konuşmayın dedi bence sende öyle yap   hafta az bir zaman 
(2,369 puan) tarafından
Hemen bıraktım canım ağlamaya başlayınca
(790 puan) tarafından
Aynen ama 1 hafta az bir zaman 1 hafta da çok birşey değişmez bugün ki uzman böyle redlerde en az bir ay zaman vermeniz lazım dedi bilgin olsun
-Reklam-
0 oy
(4,085 puan) tarafından
Kac aylik canim. Belki kazir degildir dedigin gibi. Ama kararli ol basla birak basla birak bezi tak cikar tak cikar yapma bisefer kafasi karisir daha direnir birdahaki denemede
(2,369 puan) tarafından
Canım 29 aylık oldu hani hazır olsa der biliyorum çok akıllı maşallah aklı herşeye eriyor
0 oy
tarafından
Bizde 32  aylığız 4 gündür bezi çıkardık tuvalet eğitimine başladık ilk gün ful altına yaptı akşama kadar kaç pijama değiştim bilmiyorum ikinci gün tutmaya başladı ben götürdükçe çişini yaptı bugün ise yanıma gelip çiş diyor hemen gidiyoruz yapıyor ama kaka sini pijama ya yapıyor söylemiyor oy da halletsek tamamdır inşaĺah ilk bi kaç gün altlarına yapması çok normal canım 
(2,369 puan) tarafından
Canın yapmıyor korkuyor lazimliktan
0 oy
(515 puan) tarafından
Bende kızımı beze ilk alistirmaya çalıştığımda 4. Gün pes etmiştik yapmiyodu hiçbir şekilde tutuyordu lazimlik tuvalet aparatı hiçbirini istemiyordu çok fena agliyodu kabız oldu en son cisinide tutmaya başlayınca bağladım bezini 2 buçuk yaşında falandı o zaman sonra tam 3 yaşında tekrar başladım ve çişini başladığım gün öğrendi kakasinida 2. Gün öğrendi şimdi 4 yaşında maşallah çok şükür gece falanda altına yapmıyor daha hazır değil seninkide zorlama uzun bı süre ara ver benim fikrim 
(2,369 puan) tarafından
Bende öyle yaptım canım ya teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 560 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 233 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu