0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlk kuzumun elbiselerini ikinci kuzuma sakladım bir dolap dolusu elbise varmış ya anam neler giymiş neler ya çok duygulandım hamileyim midem çok kötü oldu kendimi çok kötü hissettim yanımdaki kuzum üzüldü bende dedim gel beraber bisiler yapalım geldi pamuğun çıkarttık utusuz yikanmadan boş dolaba dizdik daha erken 5 aylık daha okadar mutlu olduki oda bende böyle evde bı değişik hissettim o an onunda bir parça biseyi dolapta yerini aldı iki kardes. Aynı odada hayalini kurdum iyimi ettin kötümü bilmiyom 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
linç edecek gelmesin haftam yaklaşınca hepsini seçip yikiyacam utusunu yapacam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Linçlemiyorm çok tatlısın duygusalsın belli olsun kalsın sonra yıkarsın Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
tarafından
İnşallah canım ben onları nasıl yıkar ütülerim.ama şuan çok ama çok erken sadece yerini alsın istedim bı anda geldi aklıma abisi çok mutlu oldu bana yardim etti evet çok duygusal im canım ya çocuk konusunda
tarafından
Ayyy ne güzel bak ikinizde mutlu olmuşsunuz cinsiyeti ne bebişin
tarafından
Belli değil ki canım göstermiyor babasına göstereceğiz daha ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye kötü olsun ki .neyi kasdettin anlamadım

Sağlikla gelsin minik
tarafından
Hani erken gibisinden çok korktu kafamı kaldıramıyorum istigfarda. Bacım çocuk üzüldü bende sevinsin diye aklıma o geldi
tarafından
Allah razı olsun bacım ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 431 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sen (474 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 560 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu