0 oy
1,588 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,466 puan) tarafından
Yaşım 25 saçımı mora boyatıcam ombreli saçını mora boyatan oldu mu hiç?

8 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Elalem sarı boyatmaya cesaret edemiyor :D hatun mor diyo :D
(1,466 puan) tarafından
Mor değil orkide moru bide :DDD 2 güne gelir boya hemen boyicam :DDD
(9,651 puan) tarafından
Kız o ne renk oluyo bi resim ataydın :D
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Bendeeee bendeeeeeee istiyom ayni yastaymisiz ama esim hayir diyo nasi ikna ediyim bilmiyom 
(1,466 puan) tarafından
Bana karışamaz :D sipariş verdim yolda :D burda bulamadım orkide moru sonra viyole yapıcam sende yap hayat senin dünyaya kaç defa glicez kuzum haha :D
0 oy
tarafından
Üniversitede iken. Hemen akıyor, mor mavi pembe, yeşil hepsi sarı gri arası iğrenç bir renk oluyor 
(1,466 puan) tarafından
Akınca viyole yapıcam zaten :)
0 oy
tarafından
Ben uniwersitedeyken patlican moru yapmistim 2 kere :) guneste acayip mor oluyordu cok gzldi icerde siyah gorunuyordu pek belli olmuyordu mor oldugu ama acayip dikkat cekiyor disarda goren bidaha bakiyor :D
tarafından
Boyaya boyaya profesyonel oldum eskiden de nadiren giderdim kuafor ortami hosuma gtmiyo pek smdi renk ton farki bile olmuyor nsl bi alistiysam ;)))) bide cesaret edip kesmeyi ogrensem miss :)
(1,466 puan) tarafından
Youtube'da videolar var al bi kaç barbie bebek kese kese öğrenirsin vallahi :D :))
tarafından
Ya batirirsam palyaco gbi cikamam da disari :) yarin bi gun ise baslicam yada esimle gezmeye felan gidioz batirirsam insan icine cikamam ztn bebek daha 2 aylik nadiren cikiom o ihtimali de hice atmak istemyrm :)
(1,466 puan) tarafından
Kesme işlemi çok sürmez ya aslında bırakmak istemezsen bebişi kimseye yanına al fön sesiylee uyur zaten :Dd
tarafından
Daha dursun cok uzun diil kestrmstm hamileyken byg kisa kestrdm ztn cabuk uzuyo hormonlardan die smdilk sknti yok bakalm 3 ay idare eder ;)
0 oy
(178 puan) tarafından
Nasil boyyuyon bende istyom mor degil baska bir renk ama korkyom sacimda omre var
(1,466 puan) tarafından
Ben ortadan ikiye ayırıyorum arkama ayna koyuyorum dipleri yapınca eğilip geri kalanı boyuyorum :) ombrelerde kapanır doğal olarak :))
(178 puan) tarafından
Tutmaz *** gibi olursa tabi kapaliyim da .olsun ben goruyom .kizil istyom bilgin var galiba bilgilendirisen sevinirim cok akyo diyolar
(1,466 puan) tarafından
Kızıl akar ve bakır turuncu gibi olur tabi rengi koruyan birçok ürün var %100 etkili ama çok pahalı
(178 puan) tarafından
Ne kadar pahali tutsa alirim kiz yasadim yer cok pahali bir omre 400 tl dusun ben kendi memeleketimde 150tl yaptirdim.
(1,466 puan) tarafından
Netten araştır hangi markalar hoşuna giderse onları kullanırsın düzenli:) boyan akmaz :)
0 oy
(5,323 puan) tarafından

Siyah olan saçıma siyah boya yaptırmıştım zamanında :D ama senin dediğin rengi gözümde bi canlandırdım da güzel olur gibi geldi bana

(1,466 puan) tarafından
Üstü koyu kahve altı sarı saçımın mor tutar inşallah banda :D
0 oy
(91 puan) tarafından
Çocuğum yok, uğraşacak sabrım vaktim var diyorsan yap. Cok çabuk akıyor iki yikamadan sonra acayip bir renk oluyor. Renkli saçlara ozel şampuanlar var onlardan alıp kullanirsan daha kalıcı oluyor. Ben yillar önce yaptırmıştım. Kizil, pembe, mor hepsini denedim. Sarisini, kahve tonlarını, ombresini bilmem ne. Hic biri icimde kalmadı. Son 5 6 yıldır  beyazlarim ve kendi sac rengimle çok mutluyum :D 30 dan sonra saldım gitti artık rengine hiç takılmıyorum nedense
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Moru bilmemde bende gece mavisi yaptirmak istiyorum kapaliyim ama esimle bas basayken acigim ona süslenmek amaciyla esim izin verdi ama kolay bulunmayan bi boyaymis bulundugum yerde de yok burasida bi ilce sehir e gittigim zaman alicam insallah
(1,466 puan) tarafından
Sipariş ver istersen canım :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
20 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 839 göst.
8 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
36 cevap 624 göst.
25 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu

380,045 soru

11,376,474 cevap

34,862 kullanıcı

...