0 oy
1,764 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ya kızlar kaynima kız arıyoruz . Kaynanamın teyzesinin kızı vardı . Ben önerdim gerçekten çok efendi hanım hanımcık . Ya biz suslendik gittik bayram bahanesiyle . Eğer kaynanam beğenirse direk niyetini diyecekti.  Çok beğendik ve niyeti söyledik. Fotoğraf çekildik kaynima gostermek için . Kaynıma attım kız ev haliyle sade güzelliğiyle . Ben de makyajlı elbiseli falan . Süslü püslü. Kaynim pisliği kıyaslama yapmış . O senden kısa duruyor o çirkin duruyor kilolu duruyor falan kilolu da değil çok sade ve güzel çok masum tatlı bir kız.  Kaynanam da kızdı.  Niye o kadar süslendin diye ya ben hep böyleyim yani pasaklı mi gitswydim yemin ettim bı daha gitmicem diye 

bi de benim ayağımda topuklu yüksek spor ayakksbi var boyumuz hemen hemen aynı . O kadar pişman oldum ki gittiğime. 

34 Cevaplar

+28 oy
(2,724 puan) tarafından

Kayinin berbat biri . O kızın hayatını karartmayın 

Bir insanın değerlerini dış görünüşüyle Yani Allah'ın yaratmış olduğu özelliklere bağlamak tamamen aptallık ve mallıktır

Ayrıca seninle kıyaslaması çok saçma değil mi Sen kocanın karısı değil misin Seninle neden kıyaslıyor Ben onu anlamadım

Ha birde bir şey soracağım bu fotoğrafın kayinina gösterileceğini kız biliyor muydu ?
tarafından
Onlar zaten herkese açık instada da paylaşıyor o yüzden çok sorun etmedi
(2,724 puan) tarafından
O.zaman kayinina özel değil.  Bunu kayinina söyle de kendini şimdi Brad Pitt sanmasın lütfen
tarafından
Dedim zaten sen de bı prens değilsin kız seni begenmeyebilir uçma diye
(2,724 puan) tarafından
İyi yaptın büyük konuşmamak gerek
tarafından
Evet canm
-Reklam-
+1 oy
(3,503 puan) tarafından
Herşeyi geçtim de seninle neden kıyaslama yapıyor onu anlayamadım 
(645 puan) tarafından
Bende tam onu yazıyordum
tarafından
Şerefsizliginden . Kardeşinin karısından daha mı güzel olsun istiyo ne bileyim pislik
(970 puan) tarafından
tam bende onu yazcaktim
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Bu gönül işlerine girmek iyi olmuyo sorun çıkıyo napsan
tarafından
Evet cnm bı daha girmem. İlk ve son
0 oy
(15,610 puan) tarafından
Şu kız ararken su olsun bu olsun diye kriter arayanlar varya karşılarına öyle biri çıkıyor ki hep istediklerinin tersi oluyor Allah büyük ya mustehak onlara zaten. 

Kaynana da bahane aramış işte 
tarafından
Kız ben de öyle söyledim zaten. Kız namuslu efendi hanım hanımcık . Telefonu bile yok . 21 yaşında ya . Böyle kızların kapısına millet kuyruk oluyor haberin olsun dedim . Kaynanama da dedim olmazsa bu iş ben sevincimden oynarım . Çünkü kıza yazık
(5,235 puan) tarafından
Kaynım kiz beğenmiyordu kac yildir kiz araya araya bi hal oldular en son cok çirkin biriyle nişanladı
tarafından
Onun da sonu öyle olacak
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Terbiyesiz insan yengesiyle mi kıyaslyor ahlaksız 

Bencede bi daha gitme bacım üzülme de
(1,535 puan) tarafından
Evet sigara kahve  hsnrmysa
(1,763 puan) tarafından
Rüya tabiri haktır Allah bu özelliği Hz Yusuf peygambere vermiş tabir yeteneğini yani tabiki psikolojik de etkilenip görülen var ama ben mesela rüya tabirleri konusunda yetenekli yım kendi rüyalarımı tabir etmiyorum tarafsız olmak adına
(1,763 puan) tarafından
Maide suresi 4. Ayete bakın 4. Sana, kendilerine neyin helal kılındığını soruyorlar. De ki: «Size iyi ve temiz şeyler helal kılındı.» Allah’ın size öğrettiğinden öğreterek yetiştirdiğiniz avcı hayvanların sizin için tuttuklarını yiyin ve üzerine Allah’ın adını anın (besmele çekin), Allah’tan korkun. Muhakkak Allah, hesabı çabuk görendir.
(1,535 puan) tarafından
Bravo  :D
(1,763 puan) tarafından
Sigara içki vb şeyler bu tarz platformlarda özendirici bir şekilde paylasilmamali
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Kaynin bence kızı beğenmemek için bahaneler uydurmuş hiç karışma boşver 
tarafından
Evet karışmıyorum . Ne hâli varsa görsün.
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Baştan aşağıya saçmalık. Kaynının seninle kıyaslaması senin gibi olmasını istemedi ve bunu ifade etmesi çok çirkin. Kayınvalidenin sana niye süslendin demesi ayrı saçma. Eğer kıza fotoğrafı kaynına göstereceğinizi söylemediyseniz büyük ayıp. 
tarafından
Evet çok saçma.  Söyledim tabiki cnm . Zaten Instagram'da da paylaştik karşılıklı.  Kız sorun etmedi
0 oy
(580 puan) tarafından

Siz niye karışıyorsunuz ki?

Herkes kendi bulsun evleneceği kişiyi? 

Bir de sizinle kıyas yapması ne alaka?
tarafından
O diyo bana bulun salakk şey
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Böyle şeylerde vesile olan batar iyi olursa Allah'tandır kötü olursa kuldandir bosver böylesi hayirliymis demekki sen birine sadaka ver başında iş olmadı diye 
tarafından
Ay öyle valla canm . Ben de ondan korkuyordum başıma geldi
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Ya fotoğrafta da kız gerçekten özensiz cıkmış. Siz yanında daha ozenlisiniz. Kayninızda istemeyince bahane olmuş 
tarafından
Evet bahane oldum başıma patladi
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Kendi çok iyide ondan birini bulamamış çok sinir oluyorum böyle beğenmeyene senle kıyaslaması ne alaka tövbe tövbe 
tarafından
Kendisi prens sanki mal
0 oy
(397 puan) tarafından
Kaynijin niyeti bozuk seninle kıyas yapması tuhaf evleneceği kişiyi seninın ozeliklerine göre mi sececek ne değişik......
tarafından
******** işte . Sinir oldum
0 oy
tarafından
Kaynini merak etim nasıl biri acaba Brad Pitt  kıvanç tatlıtuğ flnmi 
tarafından
Hayır tabiki . Yolda yuruyunce suratına bakan olmaz
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kızın verilmiş sadakasi varmiss....

Evleneceği kızı yengeyle kıyaslamak daha nedirr Allah aşkına 
tarafından
Evet vallahi aynen öyle
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Bırakın kendi bulsun evlensin kimseye sebep olmayın hele de kaynın gibi birine asla 
tarafından
Ay öyle valla asla asla tövbe
0 oy
(712 puan) tarafından

Peki ya kaynananın sana neden süslendin diye kızması :Dkusur senin oğlunda dicektin 

tarafından
Bütün mallar beni bulur tatlım
(712 puan) tarafından
Haddim değil ama balla mallık  :D
tarafından
Mallık zaten cnm sadece sabır diyorum
(712 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm. Insanın bazen böyle iyilik yaptığına yapmişina pişman edebiliyorlar. Boşver kaynından ötürü kızın verilmiş sadakası varmış diş görünüşle evlilik yapacak olan adamdan hayır gelmez zaten.  :DD
tarafından
Evet canım. Pişman oldum zaten moralim o kadar bozuldu ki . Bin pişman oldum
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Sen zaten misafir olarak gidiyorsun elbette özenicen oda ev halinde olucak 

Saçmalıktan başka bişey değil bencede kıza yazık
tarafından
Evet inşallah olmaz herkes rahatlar
0 oy
tarafından
Ne demeksenle kıyaslamak 
tarafından
Okuduğun gibi işte pislikler
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sadece kızın fotoğrafını atmalıydın yanlış yapmışsın. Şu da var kayının beş para etmez biri anlattığına göre. Kızın başını yakmayın.
tarafından
Ya canm ne bileyim böyle pislik zihniyeti olacağını
(7,118 puan) tarafından
Sen hiç karışma, boşver. Sonra başın ağrır bak.
tarafından
Şimdiden ağırdı.  Tövbe yani asla
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Öyle kayindan kork valla  
tarafından
Dimi . Allah'ın cezası

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 96 göst.
0 oy
11 cevap 458 göst.