0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından
7.5 aylık kızım var iki aksamdir gece uykusundan önce ağlama krizine giriyor aksam yarim saat bu akşamda bı buçuk saat durup durup ağladı ağlamaya başlayınca da susmuyo avazı citkigi kdar agliyo görünürde bı sebep yok çok şükür ama niye böyle anlamadım böyle dedildi ..zoruna uyudu şimdide iç cekiyo devamlı ağladı diye :( dönemsel bı durummu acaba yaşayan varmı bu durumu 

11 Cevaplar

0 oy
(1,329 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım gazı vardir
(601 puan) tarafından
Gaz sorunumuz yok canım aslında onun yanı sıra kabız flanda değil anlamadım niye böyle dış cikariyo desem baktım damaklarindada belirti yok şuan 2 disimiz var
-Reklam-
0 oy
(48,480 puan) tarafından
günleri günlerini tutmuyor ki hep huy degistiriyorlar
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Gazı olabilir bebeğinin ki gaz ağlaması gibi anlattigin
(601 puan) tarafından
Uykusu var aslında gözleri kapaniyo ee ee diyo ama ağlamaya basliyo sonra kucağıma alınca sariliyo boynuma gazını cikartiyo rhat aslında ama bilmiyorumki ya
(6,204 puan) tarafından
Çıkarsa bile gazı olabilir her gün aynı saatte gaz ilacını verin
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Bebekler oyle bi gun diger gune uymaz ahaaa benimki yeni uyudu
0 oy
(590 puan) tarafından
Dis cikartiyodur bu donemlerde basliyor uykusuzluk aglama krizleri 
0 oy
(774 puan) tarafından
Acıkınca yapıyor öyle aç uyumak istemiyor başlıyor bagarmaya yeni vermiş oluyorum bazen aklıma gelmiyor mamayı verdiğim gibi uyuyor 
(601 puan) tarafından
Sütünü veriyorum öyle uyuyoruz aslında acta değil deli gibi uykusu var ama uyumamak için inat yapiyo gibi anlamadım gitti :(
(774 puan) tarafından
Benim daha küçük bilmiyorum tam.ama huyu da sürekli değişiyor belki oyun ilgi istiyordur bilemedim ki
(774 puan) tarafından
Kaynanam olsa aç bu çocuk aç derdi :)
0 oy
(795 puan) tarafından
9 aylık birebir aynısı uykusu var uyumuyor ağlıyor sebep yok oyun oynamak istiyor uykuya direniyor ne yaptıysam olmadı valla zar zor uyuttum 10 dk da bir gözünü açıyor az önce eşim geldi bakiyodu bı döndü gözleri açık aklim çıktı valla 
0 oy
tarafından
Herkes gaz der şimdi ama suyu bol içir idrarında sorun olabilir 
0 oy
(174 puan) tarafından
Oku bol bol biri gelip gördüyse yada fotoğraf attiysan bir yerlere nazar degmistir. Benim kızım bir buxuk yaşında doğdu doğalı böyle. Eve biri gelip gitsin yada ben bir yere resim koyuyum o gün ağlama krizleri huysuzluk.. Yıldızı düşük oluyor bazı çocukların hemen ağırlık oluyor. İnşirah Ayetel Kürsi nas Felak Elham hepsini oku sırayla sürekli rahatlar inşallah 
(601 puan) tarafından
Doğru diyosun eşim whatsap resim atmıştı duruma dün ..okudum bn yinede.fenalik geliyo içime valla başıma ağrılar giriyo
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Benim oğlum 20 aylık olacak son 2-3 haftadır camımdan bezdirdi beni alt katta kaynanam geliyor o sallıyorda uyutuyor  ben de şarkılar türküler söyleyerek uyutmaya çalışıyorum yok deli oluyorum elimi kolumu bi yerlere vuruyorum sinirden  bi duyan çocuğa vuruyoruz işkence ediyoruz sanır kaynanamın gelmesine ayrı sinir oluyorum ama öyle çok ağlıyor ki dayanamıyor onuda anlıyorum bu akşamda aynısı oldu hatta yarın gündüz uyutmayacam bakalım o zaman ne yapacak
(601 puan) tarafından
İnsan dayanamiyo gerekten bende öyle ses yapıyorum bazende dha anlamiyo küçük bı ara sakinledi ağlama annecim bak nene uyuyo bebek uyuyo diyom he he deyip duruyo bu ara ona taktı açıklama yapınca bn hoşuna gidiyo.dinliyo dinliyo tam uyuycak kapıyı gözünü gene basliyo ağlamaya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 364 göst.
0 oy
34 cevap 1,763 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 95 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bidibidibidi (469 puan) tarafından soruldu

377,936 soru